1

Тема: Веломузей м. Києва

Може чуть пафосна назва, але суті не міняє - ми відкриваємо реальний веломузей в столиці й запрошуємо всіх долучатися.

Хто ми - перш за все це була ініціатива ветеранів велоспорту, які хотіли б залишити по собі добру пам'ять. Це і сім'я Присяженків, і Колумбетів, і Пригунових, і Осадчих і далі по списку. Далі - київська велотусовочка в самих різних проявах (пізніше розпишу). Ще далі - люди, які вже не живуть в Україні навіть, але яким цікаво популяризувати і досліджувати велотему.

Де - основне місце на київському велотреку (Хмельницького 58), де є спеціальна конференс зала, яку 340 з 365 днів можна використовувати для лекцій, виставок, кінопоказів і т.д. Всі стіни (крім одної, на яку виведено проектор) в нашому розпорядженні. + Йдуть переговори з кількома закладами для того, щоб там (за межами велотреку, але під охороною та теплим дахом) розміщувати окрему суто "велосипедну" експозицію. Ідеальним вбачається домовитися з "Київпастрансом", щоб серед всяких ретроавтобусів, тролейбусів та інших трамваїв стояв зал з велосипедами - у них є для цього велике приміщення, але і нюанси теж є.

Коли - формально ми зараз підготували документи і музей почне свою роботу з відкриттям велотреку 20 травня 2017 року. Неформально ми це задумали ще в 2014 році й потихеньку почали збирати інфу за ХХ століття, фотки там, відеоматеріали і т.д., що плануємо робити і надалі.

Як це працює (веломузей) і чому я це пишу тут?
Ну кагбе все хороше в цьому житті тримається на добрій волі та здоровому ґлузді) Формально ми підписуємо договір про співпрацю між комунальним підприємством "Київський велотрек" та громадською організацією "Новий київський велотрек", відповідно до якого, останні розташовують створений веломузей (матеріальну та інформаційну базу) за 1 грн. на рік під охорону і т.д. Відповідно всі ресурси на розвиток шукаємо самі, ведемо свою діяльність в законному руслі, але при цьому маємо своє місце в центрі Києва та зелене світло проводити будь-які заходи щодо популяризації велокультури в маси. Зараз ведемо переговори з кількома організаціями про взаємодопомогу, чуть пізніше апдейтну.
А тут пишу, бо з інтернет-спільнот чи не найбільш фанантичними і технічно грамотними вважаю реставраторів-крокодиловодів, які прекрасно знають тему і я сподіваюся, що погодяться поширити свої здобутки за межі форуму. Як? Наприклад у вигляді публічних заходів чи тимчасових персональних виставок. Звісно, можна і віддалено долучатися: вебсайт, зібр інформації та фоточок, дизайн і організаційні питання - це все у нас попереду, але старт ми веломузею в Києві уже дали)  img/friends

Пропоную тут поділитися враженнями та очікуваннями. Для мене веломузей - це не "пилезбірник", а швидше динамічне середовище, яке притягує людей для взаємодії і саме тому я зацікавлений в його розвитку. Ну і якщо загуглити "київський велоспорт"  чи "велокультура", то інформація якась не дуже релевантна... А це наша з Вами тема, де поле не оране, коні не впряжені, а хлопці з дівчатами намагаються наслідувати якихось "англійських" денді чи взагалі не зрозуміло кого.

(Це я про Ретро Круїз наступними вихідними - свято кітчу якесь...)

Ну, поїхали! (с)

2

Re: Веломузей м. Києва

Vognick пишет:

веломузей - це не "пилезбірник", а швидше динамічне середовище, яке притягує людей для взаємодії і саме тому я зацікавлений в його розвитку. Ну і якщо загуглити "київський велоспорт"  чи "велокультура", то інформація якась не дуже релевантна... А це наша з Вами тема, де поле не оране, коні не впряжені, а хлопці з дівчатами намагаються наслідувати якихось "англійських" денді чи взагалі не зрозуміло кого.

img/bi

Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед - это не мой велосипед.

3

Vognick,
Микола дуже радий бачити тут img/bs  img/ay
Молодцы Вы здорово продвинулись с велотреком. img/bi
Слежу за вашей группой в facebook img/bs
Идею музея озвученную тобою при  встрече, категорически поддерживаю img/ay

4

Є пропозиція 20 травня зібрати колону з хорошими велосипедами. Велодень стартує з Михайлівської о 10:30 і їде в ПДН. У нас спільний старт, але ми їдемо з Михайлівської на трек. Пропоную тут самоорганізуватися хто на чому буде і на місці ще й пива випити (це за мною).  img/az

Spoiler

Взагалі всім дуже рекомендую 20 травня бути в Києві по можливості - намічається цікава програма.

5

Коля, отут баннеры могу повесить , ну во всех  подфорумах  вместо свежих сообщений (или вместе) :
http://krokovod.org/forum/viewforum.php?id=3
На главной - надо думать, как скомпоновать. Если есть что-то низкое и широкое - без проблем. Ну, понял, полоса поперёк страницы.

Ну, "Рагули на ашанах" img/ap  "Велодень" не буду рекламировать, а вот ретро-колонну - с удовольствием.

Добавлено: 24-04-2017 15:20:05

Да, у меня другое мероприятие как раз, но велосипед - себя представить - подумаю  img/bj

6

img/ay

7

kisa пишет:

Да, у меня другое мероприятие как раз, но велосипед - себя представить - подумаю  img/bj

Блин Костя img/as
Такую знатную покатушку  пропускать нельзя.
А возможно как нибудь пересмотреть твой график ?
С целью изменения дат твоего мероприятия? img/ah

8

Покатушку можно перенести  img/bs

Spoiler

img/bj

А у тебя ретро-вела нет img/ae . Но я знаю, где взять  img/br

9

Помню в школе у нас была подшефная организация - автоколонна img/ag
Что, если в порядке такой здоровой ретрошизофрении сообщество кроководов возьмёт шефство над веломузеем? img/bm
Вот нам и база для проведения неких специфических выставок, и им хорошо - опять же реклама или консультация у специалистов.

10 (25-04-2017 09:40:00 отредактировано Gosha Mst)

Отлично, что процесс идет!!! img/ay
Помню ты озвучивал некоторые аспекты при встрече в конце того года.
Я бы очень хотел видеть в родном городе веломузей!!!
Как я понял на начальном этапе основную часть экспозиции составят спортивные велосипеды??!
P.S.: Кстати, экспозиция велосипедов из коллекции Влада Карганова и другие велы, которые есть на сайте Велоретро являются частью музея "Московский транспорт". Поэтому если бы получилась коллаборация с "Киевпастрансом" было бы очень хорошо.
https://www.youtube.com/watch?v=8B8hqXDrT8A

Spoiler

Запасники музея...
https://www.youtube.com/watch?v=3CwyaC7B-KU...
Фрейм АМЗ 171-723 "Уралец" (на видео 17:20) (и не только это) был презентован мне Владом и уже лежит в моих запасниках. Владу Карганову ОГРОМНОЕ СПАСИБО!!! img/ay  img/ay  img/ay

Разыскиваю оригинальные детали на В-63

11

Gosha Mst пишет:

Я бы очень хотел видеть в родном городе веломузей!!!

я тоже хочу в родном городе:

Spoiler

- веломузей
- несколько плавательных 50м бассейнов
- велосипедную инфраструктуру
- морской берег (ну и море конечно; можно даже берег океана) и красивую набережную, по которой гуляют девушки в бикини
- климат потеплей

ой, что-то меня понесло...

img/bm

Мне пофиг, кто какие стенки из какого материала будет откладывать. (с)

12

Maxim_Sed,
Все эти проблемы можно решить проще - установить велотренажеры и оборудовать их 3D системамм  измененной реальности. Там можно и по Малибу кататься с полным погружением img/ag

13

Spoiler

можно еще проще: бахнуть фодки
и ты в америке )))

мне нужна реальность, а не имитация

Мне пофиг, кто какие стенки из какого материала будет откладывать. (с)

14

Gosha Mst пишет:

Поэтому если бы получилась коллаборация с "Киевпастрансом" было бы очень хорошо.

Я тебе как-нить на ушко расскажу, как хорошо. Если правильно понимаю, шо за плавает за директора.

Додано: 25-04-2017 10:44:19

Maxim_Sed, Макс, насколько я знаю Колю Вогныка - он тебя легко научит, и ты так сможешь  img/ad

15

Максим, у нас почти всё это есть, веломузея нет.
Мой вариант: делаешь для себя родным город Сочи, и большинство мечт сбудутся. А лучше - Геленджик. Хотя бы на время:) попробовать.