Re: Вжик Котигорошко

img/ag Бегите в мусорник, куда упаковку выбрасывали. У меня бывало такое. Та штука очень хорошо в полиэтилене маскируется.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Вжик Котигорошко

Проблема в тому що нічого не викидав. Тут же все на рівні мейд португал. Пластикова запаяна коробка, а в середині пакетик і лише 2 частини ланки. Щоб був цей фіксатор, не було б дурного непорозуміння на сторінку теми. Висновок не поклали. Мля, мля, прийдесться купити ВВВ. img/ai

dictum factum

Re: Вжик Котигорошко

Это такой тип замка, надевается клещами, или переламыванием
https://www.youtube.com/watch?v=CSc1dOPYjyE
https://www.youtube.com/watch?v=MjXvgwXJhTM

Re: Вжик Котигорошко

Кирилл пишет:

Это такой тип замка, надевается клещами, или переламыванием

Дякую за відео. Перша думка була правильна, а так наїхав на продавців подумки img/ag  img/ag

dictum factum

Re: Вжик Котигорошко

img/ap Аааа, это я село, забитое налогами, без газа и асфальта  img/ah
С мультиспидными такими имел дело, но что кто-то на сингловую цепь такое удумает  img/bk

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Вжик Котигорошко

По порядку.  Конуса трішки полірнув. Ідеал не получився, особливо лівий погриз сепараторний підшипник. Набрав на лівий конус насип з харківських- 19 штук — 4, 74. Залишився зазор 4/5 шара. Регулювати можна лише лівим. Незручність що не можна регулювати на велосипеді. Але підібрав. Продольного шату немає. Враження, що хід колеса не дуже вільний. Шатуни крутяться коли відпускаю педалі. Коли ноги стоять на педалях то холостий хід є. Це нормально? А то 100500 років на Україні не їздив img/ag  img/ag
Нижній підшипник рульової набрав насип 4 мм — 25 шт. на верх не хватило 10 шт. змішаю з китайцями з сепараторного.
Але основне я вихав на ньому img/be Відчуття що ти їси десет. Блін та він мульон разів краще летить, як стартон з навісом.

dictum factum

Re: Вжик Котигорошко

img/kefir С Поехалом!

Верхний подшипник рулевой можно быо ставить сепараторный. Для гарантии повыщёлкивать из него китайские шарики, и позащёлкивать харьковские. Я так поступаю с большими подшипниками Торпедо.

То, что педали "ведёт" на холостом, не очень хорошо, но и не смертельно. Если не исчезнет после обкатки (километров 100) , лучше попытаться выловить, в чём дело.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.