Re: Гоночна Україна

Не сильно далеко руль получился? Вел не сказать что короткий, + вынос + сам руль.
Или рост позволяет?  img/ap

Ищу крылья на турист, переднее крыло и щиток цепи на Минск В-114.

Re: Гоночна Україна

Та якось норм, сам спочатку думав шо задалеко руль буде, але навіть ше довший винос спокійно можу поставити, впринципі в мене руки дуже довгі  img/ag.

Re: Гоночна Україна

img/ag Конкурент растёт https://krokovod.org/forum/viewtopic.php?pid=1833#p1833

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Гоночна Україна

kisa, если "гоночная", то это и мне конкурент img/ab

Горец: "Украина" 111-441 (короткая) 1990 г. с планетаркой Nexus-3
Ветерок: "Старт-шоссе" 1986 г. (2х7, дуалы)
В-37: "Спутник" В-37 1967 г. сингл (торпедо)
Лыбидь: Ардис Либыдь "Handmade in Ukraine", 1998, сингл 46/19

Re: Гоночна Україна

img/ag Этак до внутриклубных  гонок допрыгаемся, как яхтсмены..
Хм..  img/bw

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Гоночна Україна

Булхорн гарної форми-  заводський, чи перегнутий баран?

Re: Гоночна Україна

Заводський

Re: Гоночна Україна

Можливо в мене зараз полетять тапки  img/ag але я таки зафіксив Україну. Поставив назад то колесо з стартона, там обід досить широкий, для покришки 36-37мм ше норм, швабру 23-ку до 25мм в ньому розпирало.

Гоночна Україна

Гоночна Україна

Прікольно досить їхати стало, хоть від фікса на рамі стартона сильно відрізняється, там постійно хочеться вкручувати, а тут трохи розігнався і спати можна на ходу, педалі самі ноги пхають  img/ag  особливо коли дорога трошки вниз — весело їхати. Ну і вгору якось набагато легше заїжати тепер, порівняно з сінглом чи планетаркою. По лісі тоже їхав спокійно. Поки шо єдиний недолік то круті затяжні спуски, але їх майже нема в 80% моїх маршрутів. Ну і на фіксі таке враження менше втомлюєшся. Попробую завтра якшо нормальна погода буде кілометрів 30-40 хоча б проїхати. 

Колеса вже напевно скоро з закритими очима буду збирати)) за цей рік напевно раз 50 перешприховував різні колеса .
Станок би ше якийсь дістати/зробити, задовбало вже на коліні збирати і на рамі відцентровувати  img/ac
Гоночна Україна
Назбиралось шприх... Хватає майже на любу комбінацію обода і втулки. Там і нержавійка і дешманські і старі оцинковані, навіть батованих пару штук є непонятно звідки  img/ag , якраз ними праву сторону на фіксовтулці зібрав, вони внизу чуть грубші. До речі абсолютно всі шприхи з євроашанів мають коротші головки як нові китайські.

Re: Гоночна Україна

Arioh пишет:

раз 50 перешприховував різні колеса

Arioh пишет:

Станок би ше якийсь

Напомнило старинный анекдот: "если будем хорошо прыгать с вышки в бассейн, туда воду нальют" img/bj
Фиксоукраина... что ли и себе побеситься? Турист точно фигня.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Гоночна Україна

kisa пишет:

Фиксоукраина... что ли и себе побеситься?

Не надо так презрительно относиться к этой затее. На таких велосипедах ездили вполне стоящие гонщики, например:

Гоночна Україна

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Гоночна Україна

Презрительно — это про фиксотуристы. А про фиксоукраину коллега как-то вкусно ощущения описал  img/ab
Ну, этот рыжий одессит — вообще человек-легенда  img/ag  А вообще, свободный ход начал появляться в 1898 году. Не везде. А пеги на заднюю ось на дорожники ствили до 1930-х годов для тех, кто привык стартовать на фиксе с закидываеием ноги через седло.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Гоночна Україна

Arioh, я якраз в процесі створення станочку. Як зроблю — опишу десь.

Re: Гоночна Україна

kisa пишет:

про фиксоукраину коллега как-то вкусно ощущения описал


Ага, мне прям тоже захотелось img/ab

Горец: "Украина" 111-441 (короткая) 1990 г. с планетаркой Nexus-3
Ветерок: "Старт-шоссе" 1986 г. (2х7, дуалы)
В-37: "Спутник" В-37 1967 г. сингл (торпедо)
Лыбидь: Ардис Либыдь "Handmade in Ukraine", 1998, сингл 46/19

Re: Гоночна Україна

Трохи жорсткості/динаміки не хватає їй впринципі, зато можна по роздовбаних дорогах гнати, де на стартоні без матюків не проїдеш ну і великий плюс шо каретка високо. Почав нарешті шукати по радіомагах проволоку для перепайки шприх, поки безрезультатно(.

Re: Гоночна Україна

Отож. Я иногда на этот с такими мыслями посматриваю https://krokovod.org/forum/viewtopic.ph … 318#p19318 . Он за пределы дачного посёлка практически не выезжает...
А на асфальте совсем не кажется таким динамичным, как на паршивых дорогах. Но он его немного и видит.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.