1

Тема: Мізоцький кряж 19.08

Історична Волинь має велике ланшафтне розмаїття: від поліських боліт в низів'ях Прип'яті до кряжів Волинської височини. Роки, наповнені подорожами по рідному краї, залишили мало білих плям на карті. Проте є ще вдосталь незвіданих місцин і непроїханих доріг. Одною з незвіданих місцин був, до вчорашнього дня, Мізоцький кряж.

Отож: В 4:50 стартую поїздом Луцьк-Здолбунів до кінцевої станції. Декілька хвилин по сьомій я вже гуляю по центру Здолбунова, однією рукою ведучи велосипед а другою тримаючи каву.

Мізоцький кряж 19.08

Здолбунів місто затишне і доглянуте, тут локомотивне ДЕПО і цементний завод і до Рівного рукою подати. Допивши каву вирушаю в сторону Мізоча. Перші кілометри, як і завжди даються не легко, тим більше дорога часто карапкається на чималі гірки. Види шикарні.
Мізоцький кряж 19.08
Церков на Західній Україні дефіциту немає img/ag
Мізоцький кряж 19.08
Доїхав до Мізоча. Невелике містечко з собором в центрі і купою магазинів.
Мізоцький кряж 19.08
Власне за мізочом починаються кряж. Рушаю в сторону села Будераж по брукованій дорозі. Трясе так, що більш нічого не хочеться.
Мізоцький кряж 19.08
Біля села Півче пагорби найбільші і види найкращі.
Мізоцький кряж 19.08
Проїхав Будераж і за ним звернув на асфальт в сторону Дермані. Жара більше 30.
Далі буде...

Не байдужий до гарних місцин, жінок і велосипедів.

2

Re: Мізоцький кряж 19.08

Знайомі місця. Мої батькі зі Здолбунова.

Я рухаюсь, значить я існую!

3

shvorak,
Интересно, на чем происходило путешествие.
В нетерпении жду продолжения.

4

Пафнутий, тут тема о транспорте коллеги  img/be  img/ay

Молоко да каша, это пища наша

5

Евгений76, Пафнутий, Фруктовый гусЬ,
Дякую за інтерес. Разом зі мною в подорожі потерпав Турист, і не знаю хто більше img/crash

6

Асфальтною дорогою тішився недовго, зрізав через кукурудзяні поля по "американських" гірках. Докрутив до Дермані. Заїхав на якусь вулицю, котра стрімко спускається вниз. Набрав маху і зрозумів що недооцінив небезпечність спуску мощеного крупним щебнем. Зажав педаллю гальма, але велосипед поїхав юзом, якось справився з керуванням. Вже знизу спуску побачив що заднє колесо заклинило. Надибав колодязь, зачерпнув мутної ржавої води, вилив її на траву і став розбиратись з колесом. Покрутив туди-сюди, ніби поїхало. Доїхав до Дерманського монастиря, потинявся по території, зробив пару фото.
Мізоцький кряж 19.08

Оприходував стакан квасу, подивився Дерманську гімназію.

Мізоцький кряж 19.08

Взяв курс на село Гільча Перша де є благоустроєне джерело, навіть води з собою не набирав.

7

На виїзді з Дермані почув хруст в задньому колесі. Втулка в двох місцях була проламана шарами, які повисипались через дірки, люфт декілька сантиметрів, але велосипед якось їхав. Взяв курс коротшою дорогою через поля.
Мізоцький кряж 19.08

Дорога невдовзі закінчилась, і прийшлось декілька кілометрів пхати велосипед через метрову траву, по леть помітним слідам якогось трактора, потім було ще соєве поле і "ацка" жара, а запаси води закінчились ще перед Дерманню. Врешті набрів на грунтову дорогу, і через деякий час доїхав до Гільчи де і Води набрав і в джерельній воді побовтався.

Мізоцький кряж 19.08

Після того, виїхав на трасу Остріг-Здолбунів, і зробив привал на обочині, навіть задрімав img/sleep Потім з останніх сил махнув останні 10 км до Здолбунова, почекав електричку і всю дорогу до Луцька проспав. Загалом за день було проїхано-пройдено більше 80 км, значна частина яких грунтовки і бездоріжжя.
Мізоцький кряж 19.08

Хороші там місця, обовязково ще туди поїду.

8

Иван img/ay

Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед - это не мой велосипед.