Re: СШ-73 Tilia

Гнет от потуг раскрутить жирную резину на больших передачах.

Re: СШ-73 Tilia

CustoмBicyclь,Нет,на 5 не гнет,а на 4-й я не езжу.

alonso_forgotten, Стоя не педалирую,точнее педалирую только ради проверки.Всегда по максимуму стараюсь выкручивать сидя.Трещетка тоже не причем.

Добавлено: 04-11-2017 13:15:59

cepbiu, Потуг абсолютно нет,разгон великолепный,без какого либо напряга.На пятой!!

Куплю вилку на "рекорд"

Re: СШ-73 Tilia

CustoмBicyclь, но ведь полвека народ катает на трещётке
Касеты появились в 80ых (? поправьте если шо)
И небыло такого ни у кого

Проблема специфическая, может слишком длинный китайский фривил усугубляет рычаг, из за которого и изобрели касеты?)

Условно пилотируемый вело-диверсионный модуль "Семен-1"
Мой террариум

Re: СШ-73 Tilia

Ладно,дам еще подсказку,после внезапно погнутой оси и остановки в "кармане" я лишь отпустил натяжитель и гайки оси.

Куплю вилку на "рекорд"

Re: СШ-73 Tilia

Цепь перескочила на бОльшую звезду, не поместилась там и решила найти себе место за счет сгибания оси?
СШ-73 Tilia

Ищу крылья на турист, переднее крыло и щиток цепи на Минск В-114.

Re: СШ-73 Tilia

PE4ENbKO, Хвала небесам))))))))О даа!! img/bi  img/bi  img/bi
Что самое интересное чейн был отличен.Понятное дело,где то мм не уследил.Но еще небольшой грешок на шимановские звезды,с их запилами для лучшего переключения.Былаб обычная звездень,все было б пучком,но имеем что имеем))
Вот теперь сижу и думаю,купить фривил,как следствие придется сгибать перья,либо переключатель поставить,но тогда тупо меняется концепция гряземеса,т.к. переклюк не любит палочки...Был печальный опыт два раза,причем на этой раме  img/bj  img/bj  img/bj

Куплю вилку на "рекорд"

Re: СШ-73 Tilia

Snj, касети з'явились, бо гнуті осі є хворобою багатошвидкісних фрівілів. Думаю цей недолік можна було б усунути довгим правим конусом (на всю довжину фрівілу) або різьбовою дистанційною втулкою замість безрізьбової. Любителі лігерадів і веломобілів виточували осі з товстим проміжком замість тої дистанційної втулки (правий конус накручувався з лівого кінця осі і впирався в той проміжок). Також переробляли втулки під промислові підшипники на товстішій осі. У китайських втулках для фрівілів під промислові підшипники осі гнуться рідше.

Додано: 04-11-2017 21:09:56

Максим чомусь ще не точить вдосконалень для таких ситуацій, що дивно.

Re: СШ-73 Tilia

toni73, я колись засинглив такий фрівіл- викинув зайві зірки, замінивши їх проставками з кетайського вбитого фрівілу. Бачив багато засинглених фрівілів- ланцюг нікому сам не перескакував, ймовірно проблема в ланцюгу (б/у багатошвидкісні ланцюги часто кручені і нерівномірно розтягнуті, тому на синглах працюють погано).

Re: СШ-73 Tilia

CustoмBicyclь, Ланцюг звісно не новий,але досить живий.Проблема в чейнлайні.
Наразі бачу вихід з даної ситуації встановивши пару ланок,та перейти на 4 зірку.В гору точно не перестрибне,на 5-у буде без наслідків.Та й зима не за горами,тому по снігу буде легше їздити.  img/ap
Той випадок коли велосипед сам підказує як треба img/bj Просто він з душею в мене img/af

Куплю вилку на "рекорд"

Re: СШ-73 Tilia

toni73, залиште на фрівілі ОДНУ зірку, чейнлайн зробіть проставками. Форму зубів зірки фрівіла можна поправити (поглибити) болгаркою по трафарету з синглової зірки.

Re: СШ-73 Tilia

CustoмBicyclь, Я так і планував,хотілось остаточно визначитись з передаточним...Визначився  img/bj

Куплю вилку на "рекорд"

Re: СШ-73 Tilia

toni73, ага, містика якась  img/bs  В когось педалі ноги пхають, а в когось ланцюг сам по зірках скаче. Ось самаубілся  img/ag

Re: СШ-73 Tilia

CustoмBicyclь, Буває img/bk Головне визначив несправність.Буде уроком.

Куплю вилку на "рекорд"

Re: СШ-73 Tilia

Кассету ставить вместо трещётки ещё можно. У кассеты правый подшипник на оси гораздо ближе к дропу, и эту ось потруднее согнуть.

"Ненавижу, когда все шагают в ногу одинаково стриженые, одинаково одетые, с одинаковыми мыслями в одинаково пустых головах" © Кий.

Re: СШ-73 Tilia

DVDshnik, Та дело не в этом,дело в скачущей цепи.

Переставил я на 4 звезду цепь,чейн вообще в ноль,и шо вы думаете? img/ag  img/ag

Скажу одно,сингл на трещотке это зло. img/as

Куплю вилку на "рекорд"