(29-06-2017 09:59:23 отредактировано shvorak)

Тема: Херсонщина 22-26 червня

(Мандрiвка вiдбулася.)


Колеги. Маю розроблений маршрут по Херсонщині.
Херсон — Олешківські піски — Хорли (Чорне море) — Асканія нова — Азовське море — Новоолексіївка.
Буду стартувати 22 червня з Херсона, фініш 26 зранку в Новоолексіївці.
http://della.ua/distance/?cities=5349,3 … 31817,7481
Загалом більше 300 км, частину можна проїхати приміським поїздом Миколаїв-Вадим.
Якщо хтось має бажання приєднатись, буду радий компанії.

1

Re: Херсонщина 22-26 червня

Виходить 320 км /  4 ходових дні = приблизно по 80. Немало. Ще потрібен резерв часу на заповідник А-Нова! Чи по ньому з велами гуляти можна, чи треба шукати в кого залишить вел або хочаб вантаж... Вибравшись до моря чи плануєте зупинятись і на  який час? І ще питання: весь маршрут по дорогах? чи відомо щось про стан асфальту та інтенсивність руху?

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Херсонщина 22-26 червня

MWL, дуже гарні запитання  img/ay

Re: Херсонщина 22-26 червня

Через весь заповідник проходить асфальтована дорога, якою можна їхати. На березі моря зробити дві ночівлі, по одній на кожне море. Тобто вечір і ніч.весь маршрут по асфальту, стан доріг мені невідомий.

Re: Херсонщина 22-26 червня

Отписался в л.с

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Херсонщина 22-26 червня

fipati100,
Відповів img/bf

Re: Херсонщина 22-26 червня

Вчора ввечері приїхав в Херсон. Пішов гуляти по місту, випадково зустрів знайому, погуляли центр Херсона, поговорили про Леніна, Потьомкіна і інших супергероїв. Заночував в хостелі. В 8:26 поїзд Миколаїв-Вадим. Доїду до ст.Раденське, це поряд з Олешківськими пісками, решта маршруту на колесах. Ввечері планую бути в Хорлах на березі Чорного моря. Хай береже мене господь наш Посейдон.

Re: Херсонщина 22-26 червня

Иван, хорошей дороги  img/kefir
Потом ждём здесь отчёта  img/rolleyes

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Херсонщина 22-26 червня

img/bv

Re: Херсонщина 22-26 червня

img/work  img/rolleyes

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Херсонщина 22-26 червня

22.06
Ранок в Херсоні. Зібрався, настроївся, затарився продуктами, покрутив на вокзал.
Приміським переповненим поїздом поїхав до ст.Раденськ. В 9:30 вже був на маршруті.
Перший нюанс: Олешківські піски одночасно і заповідник і діючий полігон. Коли проводяться навчання, то вхід заборонений. В той день навчання проводились img/av
Ховаю велосипед в сосновій посадці і біжу по барханах, майже поруч, чути стрільбу і вибухи img/bb
Херсонщина 22-26 червня Херсонщина 22-26 червня Херсонщина 22-26 червня
Вертаюсь до велосипеда, і гайда звідти, через якісь людські двори зі злими собаками img/ah

Re: Херсонщина 22-26 червня

Пекельна спека, перші кілометри даються важко img/ai , але дорога кличе, до моря 75 км і я маю до вечора бути там. Всі дні походу їхав крізь безкінечні поля, особливо радували золотисті пшеничні ниви до самого обрію.
В шостій вечора, нарешті чую запах йоду та солі, декілька кіломентрів пролетів як на крилах. І ось воно, блистить-переливається. Море. Накупавшись, знаходжу місце для ночівлі, спілкуюсь з місцевими рибалками, і відхожу до сну.
Херсонщина 22-26 червня Херсонщина 22-26 червня Херсонщина 22-26 червня

Re: Херсонщина 22-26 червня

23.06
Просинаюсь зарання. По морю гуляють чаплі, небом кружать десятки диких качок і гусей, полюють баклани. Орнітологічний  рай. Село Хорли знаходиться на півострові, з усіх сторін затоки, кручі, острови... Під самим берегом благоустроєне прісне джерело. Закінчую ранкові процедури, набираю води, збираюсь. Заїхав на цивільний пляж, з іншої сторони півострова. Декілька разів покупавшись, вирушаю в дорогу. Цілий день на колесах, і знов пекельна спека. Єдине місто по дорозі Чаплинка, вона не таке велика як Переяслав-Хмельницький img/ap , але супермаркет там є. Нескромно затарившись, роблю привал, лишень виїхавши з міста. Жадно поївши, випадково засинаю на 15-20 хв. З новими силами вирушаю в Асканію Нову. Погода міняється, холодає, збирається на дощ. Темніє, покруживши по Асканії, бачу табличку "ночлєг".  За 60 грн зняв кімнату з балконом і гаражем для велосипеда в "циганському палаці". А вночі була гроза img/ay
Херсонщина 22-26 червня Херсонщина 22-26 червня Херсонщина 22-26 червня

Re: Херсонщина 22-26 червня

24.06
Зранку гуляю по дендропарку і зоопарку. Вхід 50 грн.
Херсонщина 22-26 червня Херсонщина 22-26 червня Херсонщина 22-26 червня
Все гарне, прибране і охайне. Починають снувати туристичні групи, а значить мені пора йти звідти img/ar
Херсонщина 22-26 червня Херсонщина 22-26 червня Херсонщина 22-26 червня
Майже обідня пора, забираю велосипед і рушаю в дорогу. Два десятка кілометрів по цілинному степу. Планую доїхати до Новотроїцького. Але  img/bk , звук дзинь, і декілька задніх спиць одночасно лопають. Набравши води в першому ж дворі, знаходжу місце для ночівлі і розташовуюсь серед полів між кущами акації.

Re: Херсонщина 22-26 червня

img/ay