Тема: Гоночна Україна

Ше раз всім привіт, рішив створити нову тему так як в мому гаражі вже непонятно які вели є, які продав а які розібрав на з/ч  img/ag. Дорожник давно хотів зібрати але ніяк непопадалось підходящої рами, все таки ті німецькі євроашани то не то... На дорожниках я  їздив з 10 років —  спочатку на дамці пвз, потім на Десні, (дуже шкода шо цих рам вже давно нема, дамка згнила в селі на горищі а десну камаз переїхав img/ac  )памятаю коли з канікул з села приїжав і брав в друзів ашани покататись то все плювався яке воно повільне і дубове.
Тому велике дякую Констянтину Kisa за раму України.
Цей велосипед буду збирати довше за інші, обдумано і надіюсь получиться без колхоза. Спочатку думав повністю стальний вел, але вирішив шо цеж все таки рейсер хоть і дорожник і він має бути відносно легкий і швидкий, без громоздких деталей.

Гоночна Україна

Гоночна Україна Гоночна Україна

Вот макет прикинув, рама і вилка Україна, руль з виносом з євроашана алюміній, обода алю одинарні grunert, втулки sachs, система sakae, педалі якісь xlc купив вчора на барахолці за 100 грн, сідло шукав хвз але попадались або вбиті в ноль або по неадекватній ціні тому взяв б/у вузький пружинний брукс за 450, ланцюг маю чеський retez.
Незнаю в якій колір раму фарбувати шоб з повністю чорними колесами норм виглядало. І не впевнений чи вписуються всі комплектуючі, можливо шось замінити? пару варіантів ше є склад запчастин в мене не фіговий набрався.

З переднім тормозом є ідея як присобачити короткі шосейні кліщі з верхнім кріпленням на дорожню вилку, але ше не впевнений чи получиться нормально то зробити.

Re: Гоночна Україна

Вот если оставить этот натуральный налет времени на раме (законсервировать) а все остальные детали блестящие/наполированные, может получится интересный вид и фактура.

Люблю велосипеды

Re: Гоночна Україна

В принципе, ржа наружная. Крепость рамы ощущается, просто когда в руки берёшь.
Но замыслу коллеги Arioh, всё-таки больше соответствует что-то вроде Пешли. https://www.google.com.ua/search?q=pash … mp;bih=782
Да и должен он хоть одну свою работу нормально красиво покрасить  img/bm  img/bj

Добавлено: 03-07-2017 17:18:57

И даже сейчас, на грубом макете, только шины глаз режут. А так — приятно.

Добавлено: 03-07-2017 17:19:40

Цветов тогда было штуки четыре, и все приглушенные.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Гоночна Україна

Я бы так попробовал оставить, а вот обода и все остальное должно подвергнутся лихорадке ГОИ

Люблю велосипеды

Re: Гоночна Україна

Та хотілось б покрасити все таки хоть один вел, думаю або в чорний або в темно-бордовий(гнила вишня) або в зелений по типу старих ралеїв. Шини напевно ці будуть на перший час, як угроблю їх, то якісь більш підходящі по стилю візьму не такі тракторні. Руль цей прікольний і зручний дуже, фактично двоххватовий, і тормозна ручка прямо в нього закручується без хомута, думаю обмотку на нього дати.

Re: Гоночна Україна

Баклажановый цвет берите img/bj

Re: Гоночна Україна

Больше всего пугает слово" гоночна".
Здесь на к2 делают велосипеды для повседневных задач и для души,но не для гонок.

По цвету — мне черный нравится.Как по мне — солидный цвет для мужчины.

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Гоночна Україна

А отакий колір, га?
Гоночна Україна


Мені ще проситься невеличкий багажник спереду в єдиному кольорі з рамою img/rolleyes

Гоночна Україна
або так
Гоночна Україна

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Гоночна Україна

fipati100 пишет:

Больше всего пугает слово" гоночна".
Здесь на к2 делают велосипеды для повседневных задач и для души,но не для гонок.

Позвольте не согласиться с Вами, коллега. Kaferacers в вольном переводе — "гонщики вокруг кафе" или "гонщики из кафе". А в этом стиле сделана добрая часть Крокогалереи.

Re: Гоночна Україна

Arioh,
Задумка  img/ay
Я сам такую уже давно вынашиваю, даже некоторыми запчастями уже запасся. img/bs
Вот вел который меня вдохновил на мои идеи

Spoiler

Гоночна Україна

Длинная рама Украины с горизонтальными дропами заготовка просто супер img/ay
По поводу седла в данной концепции я больше склонен к беспружинному  чепраку.
Хотя тут пробовать надо. img/bs
Цвета тоже правильные обдумываете.

Не спешите и постройте отличный душевный вел.
В общем желаю удачи и с интересом наблюдаю.

Re: Гоночна Україна

leonyar пишет:

Arioh,
Не спешите и постройте отличный душевный вел.
В общем желаю удачи и с интересом наблюдаю.

Дякую, надіюсь получиться нормально зробити. З сідлом незнаю посадка тут десь середня буде впринципі, та і по бруківці часто їздити буду на ньому.

Re: Гоночна Україна

https://krokovod.org/forum/viewtopic.ph … 764#p13764
В день этой фотосессии несколько лет назад коллега гонял по Грушевкого и спуску с Парковой Аллеи к мосту Патона. (это половина — две из четырёх — магистральных киевских брусчаток) Я тогда специально поинтересовался — как оно? Говорил — классно.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Гоночна Україна

alonso_forgotten,
Сумка лучше, передний багажник абсолютно бесполезная вещь

Re: Гоночна Україна

Багажник может быть как основание сумки. Чтоб она не на руле телепалась во все стороны, а была закреплена на багажнике.

Ищу крылья на турист, переднее крыло и щиток цепи на Минск В-114.

Re: Гоночна Україна

Пробовал несколько вариантов грузов на руле и вилке —  img/at

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.