Re: Мій гараж

alonso_forgotten, люди люблять шоу, де хтось безпорадно брьохається у багнюці. Такі люди вважають ЦК видовищним ще і через часті падіння і завали в болоті, черезрульні десантування. Садо-мазохістський спорт.

Re: Мій гараж

Короче провівши масу еспериментів, я поняв шо фіксоукраїна все ж найкраща на ходу в вигляді мінімально приспортивненого стокового дорожника, більш спортивною її робити фігня повна, бо пропадає весь комфорт велосипеда.

Мій гараж

Забортував все таки другу кенду з десятого разу рівно (все ж купляти б/у покришки навіть в зовнішньому ідеальному стані та іще лотерея img/as) . З вузьким пружинним сідлом і середньою посадкою якраз ідеальний баланс між комфортом і швидкістю. Шось міняти надіюсь вже не буду, бо задовбало вже, може хіба ше болотніки поставлю.

З В555 стартона на пробу зібрав  еее... фіксокрос...циклофікс... короче монстра

Мій гараж

Хоча на ходу нічо так їде, на бруківці трохи колбасить, але по грунтовках, через поле, парк чи ліс весело їхати. І по асфальту досить скоро їде, але покришки все ж чуть вужчі поставлю передня 40мм точно перебор, 28-32мм якраз норм думаю будуть.

Re: Мій гараж

Arioh, Ви вже другий раз зарікаєтесь не чіпати "Україну"  img/ag Минає тиждень- знову щось міняєте  img/ag

Re: Мій гараж

Arioh,
Україну не варто більше трогати, зараз якраз все. img/bf  І крила там мабуть зайві будуть. img/bk

Re: Мій гараж

Немаю зараз на ходу велосипеда з крилами просто, а дощ в нас через день  img/ac .

Re: Мій гараж

Arioh, яка модель сідла? З такими рейсами вузьких пружинних не знаю  img/bk

Додано: 19-11-2017 19:26:26

Циклокрос зі шкіряним сідлом  img/doubt , воно там довго не проживе.

Re: Мій гараж

Хочу Знать яка модель, пише brooks champion більше нічого

Re: Мій гараж

Вот это склад.

Re: Мій гараж

Arioh, яка ширина верху сідла у сантиметрах?

Re: Мій гараж

CustoмBicyclь, 17см

Re: Мій гараж

Кирилл пишет:

Вот это склад.

Ти теж помітив  img/ay

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Мій гараж

Arioh, Brooks B66 Champion. Серія  Champion- приспортивнені (завужені).

Re: Мій гараж

Зібрав таки В-555

Мій гараж

Короче вийшло шось середнє між шосером, турінгом і циклокросом. Подобається на ходу, спочатку думав планетарку арчерівську вліпити, але все ж вибрав фікс. Покришки 25-28мм по ширині як на мене якраз норм йому.
Покришки зад Continental Grand prix 28-622, реальна ширина 25-26мм

Spoiler

купив вчора на базарі нову з етікеткою за 120грн,  інтересно де її продавець найшов, шо по такій халявній ціні продавав, в європі походу взагалі халява з з/ч

  Перед Continental Tour ride 32-630, реальна ширина 27-28мм, обода — задній двойний низкопрофільний, передній взагалі одинарний, найшов в себе кстаті пакетик трави пістонів для одинарних ободів (приїхав з Польщі разом з барабанками), інтересно чи в нас такі десь можна найти. Єдине ше передачу не підібрав, поки шо 42/15 стоїть. І сідло мінімально відновити треба, трохи просіло і втратило форму.

Україну вже не чіпаю, єдине шо колесо переднє поставив інше

Мій гараж

Якось білий обід і звичайна високофланцева втулка як на мене більш вписуються по стилю.

З Мінська хочу зимовий вел зробити, поки в процесі, думаю на рахунок ободів, напевно стальні краще будуть йому, тим більше передній якийсь завузький для того ската.

Мій гараж

Винос з рулем ледве запхав, думав вже розточувати прийдеться.

Re: Мій гараж

Arioh,
Стартон цікавий. Але з сідлом щось не те, може його варто трохи підрізати по боках?

Re: Мій гараж

shvorak, Та напевно в желатин поставлю його на 1-2 дні, мб вийде вирівняти.