(03-04-2017 11:20:50 отредактировано Arioh)

Тема: Мій гараж

Всім привіт!
початок теми тут http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?f=31&t=336555

На даний момент маю такі велосипеди:

Raleigh

Мій гаражМій гараж

То мій основний велік, самий зручний і універсальний, попробую лкп рами відновити з часом і шукаю манетку до планетарки 3-ки, тимчасово присобачив напівроздовбаний шифтер від срамівської сімки, хотілось б поставити ту штурмеївську нарамну але врятлі знайду таку в продажі. І ше покришки хочу інші поставити, зараз ззаду швальбе енерджайзер 35-622 спереду cst traveler, хотілось б якісь універсальні і головне однакові  покришки поставити, типу швальбе роад круізер  32-ку і т.п. Може є якийсь альтернативний дешевший варіант типу ЦСТ чи чаоянгів?


Старт-шосе

Мій гаражМій гараж

Поки не на ходу, немаю зірки 16-ки на червячку, та й сідло попробувати відновити б непомішало, ніяк не займуся тим.


Алкобайк

Мій гаражМій гараж

Головне призначення деколи перевозити груз, або їздити по сильно роздовбаним дорогах чи полях-лісах, тому передачу поставив 44-21

Re: Мій гараж

img/az
О, и Вас с новосельем

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

порадьте якісь недорогі універсальні покришки, такі шоб і по шоссе нормально їхали і шоб по грунтовці/бруківці не сильно тормозили, я так розумію оптимальна товщина 32мм має бути?

Re: Мій гараж

Если на раму а-ля Турист, то 32 или 35. Если совсем дорожная — поставить 37, оно лучше побежит по асфальту, чем дорожник. Понятно, чуть проходимости и комфорта на неасфальте потеряет.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

В мене на одному Спорті/Туристі ЧаоЯнг прописалися на 32. Реально десь 29-30. Як не дивно, досіть не погано себе ведуть. Протектор дорожний направлений.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Мій гараж

Вот такий вот вибачаюсь пздц стався вчора :

Мій гаражМій гараж

Зігнув перо тормозом планетарки, навіть незнаю як так вийшло(. Як з торпедою їздив то все в порядку було, коли поставив планетарку то при різкому гальмуванні трохи раму трясло, але так як мало їздив в останні дні, то якось не приділив уваги. Повезло ше, шо хоть не на ходу погнув, а дома, коли переключатель настроював. В чому причина може бути? Тепер раму тільки на металолом винести? Чи можна ше якось спасти?

(11-03-2017 18:21:28 отредактировано kisa)

Re: Мій гараж

img/ac Редко, но такое случается. Я равнял такую раму. И коллега Aleksei Dmytren равнял. Где-то на старом форуме его тема "Победа".

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Халепа.
А все ж як сталося, просто на вивішеному колесі, чи їхали під час налаштовування?
Втулка клина не ловила?

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

Вот такий вот вибачаюсь пздц стався вчора
....
...Як з торпедою їздив то все в порядку було, коли поставив планетарку то при різкому гальмуванні трохи раму трясло, але так як мало їздив в останні дні, то якось не приділив уваги. Повезло ше, шо хоть не на ходу погнув, а дома, коли переключатель настроював. В чому причина може бути? Тепер раму тільки на металолом винести? Чи можна ше якось спасти?

Если до этого все было нормально, то возникает подозрение что эта трубка рамы внутри сильно поржавела и от этого потеряла прочность. Попробовать выправить об два вбитых в какое-нибудь лежащее на земле дерево штыря или шурупа-глухаря. При выправлении обратить внимание легко ли пошло, если легко — то рама на выброс (или эти трубки срезать и вварить новые), если с трудом то еще можно ездить как-нибудь подкрепив место где погнуто. Для подкрепления налить внутрь цемента или эпоксидки, либо снаружи сверху приклеить длинную U-образную накладку.

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Мій гараж

О, природу не обдуриш.

Re: Мій гараж

Впечатление, что  пережат был хомутик рычага тормоза и изменилась форма трубки(сечение изменилось), а следовательно прочность. Но почему оба пера? Такое впечатление, что какие то сверхнагрузки воздействовали. Мне  почему-то  кажется, что это не из за коррозии(но, может я не прав). Я попробовал бы починить:-выровнять(можно с нагревом);-аккуратно прорезал бы снизу стенку (прорезь продольная), вставил бы ребром пластину и проварил(типа как дроп). А хомутик я ставлю через проставку из пропиленовой трубы(для увеличения  площади). Как то так сумбурно но на м/лом жалко.

(11-03-2017 22:48:46 отредактировано Arioh)

Re: Мій гараж

Евгений76 пишет:

Халепа.
А все ж як сталося, просто на вивішеному колесі, чи їхали під час налаштовування?
Втулка клина не ловила?

На вивішеному. З втулкою все в порядку було, перебирав її десь недавно навіть.

(11-03-2017 22:45:46 отредактировано Arioh)

Re: Мій гараж

Та  да жалко  викидувати, буду пробувати вирівняти

Re: Мій гараж

Ловіть зірку для червячки:
https://velopuls.com.ua/product/zvezda- … oy-vtulki/

Якщо рама зігнулась при вивішеному колесі, то, ймовірно, трубки там дуже тонкостінні, явно не для ножного гальма. Вирівняти тонкостінну трубку ду-у-уже не просто

Re: Мій гараж

Поки раму ралея відложив, потім шось буду думати. Поставив ради експеримента на стартон ту сачівську планетарку 3-ку , досить непогано він їде з нею, вот від пониженої передачі толку небагато, зато на 3-й  летить як ракета). Напевно і лишу на ньому планетарку, в ідеалі б хотів sachs/sram 2-ку автомат.