Re: Веломузей м. Києва

Да, летом велосипеды должны гулять. Да и кто летом будет в тот музей заглядывать.
А вот в середине осени, думаю, нам нужно будет серьёзно шевелиться насчёт экспозиции. Кстати, моему 555 для показа нужно будет (если не добуду ходовую) родную трубку одну хоть декоративно, на малом давлении, надеть. А то там Сваллоу спереди катается.

Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед - это не мой велосипед.

Є такі трубки - на 25 і на 28 мм, якщо не помиляюсь  img/rolleyes

Поки у веломузеї закінчується виставка ван Бона ми готуємося до експозиції про історію саме київського велотреку. Для цього треба толковий дизайнер, бажано з велосипедної теми. Можна дистанційно, але терміново. За правильну наводку - привеземо когось цікавого)

Когда уже экспозицию просто велосипедов выставлять будем?

Как с музеем дела ?А то что то затихло...

Сорі, багато було основної роботи. Якщо коротко, то довелося відкласти основний етап по веломузею для того, щоб запустити більш важливі та системні напрямки. Звісно, деяка робота велась...

https://kyivcity.gov.ua/news/58357.html

img/ay

• проводяться екскурсії для школярів на велотрек із метою популяризації велоспорту та здорового способу життя, а також залучення до занять у спортшколі;

img/rolleyes Прям, как в мои пионэрские времена - только тогда тренеры по школам ходили img/ag

Так, уже цього року заплановано створити тематичний веломузей.

Вот это бы поскорее...

И весна бы поскорее  img/ab