Re: Втулки тормозные. Торпедо, червячные и др.

AARadchenkoimg/ag напiавтоматом, виходить чудово. В мене зiрка на 22 т сезонiв 5 так вiдходила, навiть слiдiв зносу не видно. Думаете зiрки сучаснi до планетарки нормальнi ... Але якщо дешевше купити нормальну (також недешева) зiрку до планетарки i ще пильники/проставки то вибiр Ваш.

1

Re: Втулки тормозные. Торпедо, червячные и др.

Роман, напівавтоматом ніколи не користувався і не маю, не можу за нього казати. Наварювати і шліфувати це теж аби як вийде, не краще ніж я зараз дремелем шліфував. Думаю з цим питанням вирішили.

Видалений.

Re: Втулки тормозные. Торпедо, червячные и др.

AARadchenko, Роман не про калені зірки, а про пластилін. У закалених з зацепами і так все добре.
Шліфування зацепу на геометрію не вплине. Посадочне буде штатним і круглим.

Я рухаюсь, значить я існую!

2

Re: Втулки тормозные. Торпедо, червячные и др.

AARadchenko, звiсно, нажаль нормально вийде лише в одному випадку — коли буде поставлена нормальна радянська зiрка.

1

Re: Втулки тормозные. Торпедо, червячные и др.

Євгеній76, циліндричними та конічними насадками бшм не вийде шліфувати лише зацепи, біля них утворюється западина. Тут тільки вручну надфілем хіба що робити, але тоді на гартованих зірках я їх місяць буду виводити  img/ag

Видалений.

Re: Втулки тормозные. Торпедо, червячные и др.

Алмазным надфилем не так и долго получится.

"Ненавижу, когда все шагают в ногу одинаково стриженые, одинаково одетые, с одинаковыми мыслями в одинаково пустых головах" © Кий.

1

Re: Втулки тормозные. Торпедо, червячные и др.

AARadchenko, ну ви знов про гартовану сталь img/bj
Рецепт для базарного пластилінія, вони досить непогано ходять окрім зацепів, про що написав колега. Отой зацеп і робимо новий. Нормально виводиться в правильний надфілем. Якщо зварщик нормальний, то там і роботи після нього майже немає.

Я рухаюсь, значить я існую!

2

Re: Втулки тормозные. Торпедо, червячные и др.

Євгеній76, якщо то не буде лишнiм можу навiть цю "технологiю" в тему про зiрки кинути з фото i т д. Це роблять масово уже давно, проблема з зiрками вiдпадае.

2

Re: Втулки тормозные. Торпедо, червячные и др.

Роман, зайвим не буде, по можливості оформіть, будь-ласка!

Видалений.

1

Re: Втулки тормозные. Торпедо, червячные и др.

Роман, так, варто в астрономії продовжити, бо ми сильно від торпедо відволіклися.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Втулки тормозные. Торпедо, червячные и др.

Приветствую! Подскажите, если не сложно, можно ли по внешнему виду, стакану, как-то отличить червячную втулку от втулки Торпедо?

Re: Втулки тормозные. Торпедо, червячные и др.

Генрих Бубенцов, а первая страница этой темы с фото ни о чем не говорит ?

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

1

Re: Втулки тормозные. Торпедо, червячные и др.

Генрих Бубенцов, да. По внешнему виду можно отличить.

Куплю ранний "телескоп"

Re: Втулки тормозные. Торпедо, червячные и др.

jordan777 пишет:

По внешнему виду можно отличить.

Каким образом? Я имею в виду, не разбирая.

Re: Втулки тормозные. Торпедо, червячные и др.

Генрих Бубенцов, стакан червячной втулки одного диаметра, это же очевидно

1