Re: Общаемся с разработчиками.

step пишет:

1. В планшеті

kisa пишет:

Воюю с мобильным вариантом,


step пишет:

на мій погляд

Может поможет в поиске типа таим, как наши турок и австралиец. Именно в поиске. И не забывай, что твои же тексты часть форумчан понимает через два слова.

step пишет:

Краще стрілку-піську заміни на марку

Проси https://panbb.ru/forum/t-74.html

step пишет:

Ось головна сторінка української локалізації, де української як кіт наплакав:

Движок форума для пользователей переведен полностью. Для модераторов и администраторов — буквально вот-вот. Для перевода контента, создаваемого пользователями, служит ненужный гугл-транслейт.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

(30-03-2017 10:44:54 отредактировано step)

Re: Общаемся с разработчиками.

kisa пишет:

И не забывай, что твои же тексты часть форумчан понимает через два слова.

img/ai Це з якого дива? Я що не українською пишу? Чи не грамотно? Чи це взагалі про мову українську? Хоча...на що розраховувати в державі де самі ж українці цураються всього українського img/ac

kisa пишет:
step пишет:

Краще стрілку-піську заміни на марку

Проси https://panbb.ru/forum/t-74.html

Хіба я маю про це просити? Але мені байдуже яка там стрілка, просто вона така що мимо не пройдеш аби не пожартувати з неї. Це раз. Друге. Я навів приклад, що саме на місці стрілки відобразив старий браузер:

Spoiler

Общаемся с разработчиками.

Хіба це не означає що в шаблоні форуму вже є інші варіанти і треба тільки "включити" для всіх браузерів? Втім як я вже казав, мені це до лямпи. Попідколював стрілкою тай буде.

kisa пишет:
step пишет:

Ось головна сторінка української локалізації, де української як кіт наплакав:

Движок форума для пользователей переведен полностью. Для модераторов и администраторов — буквально вот-вот. Для перевода контента, создаваемого пользователями, служит ненужный гугл-транслейт.

img/bt Я не про контент, коню зрозуміло. Заголовки блоків.
Але і це до лямпи мені, грайтеся собі.

Re: Общаемся с разработчиками.

Держав тут нет. Есть представители разных народов. https://krokovod.org/forum/viewtopic.php?id=3

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Общаемся с разработчиками.

step пишет:

Хіба щоб попіддзьобувати img/ab  але... Ось головна сторінка української локалізації, де української як кіт наплакав:

Spoiler

Общаемся с разработчиками.

img/bv Кіт вигнувши спину, з гучним нявом вистромив кігті і щось промуркотів про ЯЗЫКОВУЮ ПОЛИТИКУ.
Що це було? Може з'їв робота (комп. мишу) і тепер йому зле, бідолашному? Я затихарився, бо, ще порве, не дай бог .
Муза не дочекавшись сексу відлетіла. Бачу всі затихарились, видно справа серйозна. Поки никався по кущах прилетіла друга муза  — айтішна. А ця дама, між іншим, полюбляє викривлений секс. Вона — садо, а я щоб — мазо...
Коли все скінчилося, знесилений, я розслабився на канапі. І тут із хмари (інтернет, хмарні технології) почувся голос: "Ось головна сторінка української локалізації, де української як кіт наплакав."
"Яка українська?",  подумав я. І при чому тут вона?
Як я розумію, КОТУ потрібні миші (відвідувачі форуму). Деяким відвідувачам, яким є що сказати, конче потрібні читачі (ті ж миші (наприклад КІСА)). Повний збіг інтересів.
Кожен "письменник" повинен сам усвідомлювати що вживаючи свою оригінальну мову він обмежує коло своїх читачів (деякі це роблять свідомо  img/ag ) Усвідомлюючи це я писав статті на ХТ двома мовами. Як що, щось обмежувати, його завжди стає менше. Мишей теж не стане більше. Справа тут в іншому. Я завжди дивувався українцям які постійно плачуть: немає книжок українською, немає пісень українською, немає..., немає... Немає? Так зробіть! Хоча б спробуйте! Спробуйте, зайдіть на московський "Караван", напишіть ОФІГЕННУ статтю українською. Так, здивуються. Дехто попробує читати і скаже іншим: "Хлопці це офігенно!" Мракобєси почнуть чморити. А вас думка мракобєсів непокоїть?  Мене ні.
Візьміть приклад Фіпаті. Чому ми тут про нього говоримо. Бо в нього були читачі (миші). Може вони такі ж як він. А хто він? Хлопець з села під Гєнчиком який нічого в житті не бачив і іржа на рамі це за-мовчанням.
Для "письменників" це знахідка. Не треба його чморити, треба використовувати як наочний посібник. Розтлумачувати як і що потрібно робити, використовувати його теми як привід для демонстрації свого фаху і свої знання. Бо ваші пости читатиме не тільки Фіпаті а й другі читачі його теми. Без Фіпаті і йому подібних форум буде виглядати як чемпіонат пожежників з доміно. Роздали кості. Глянули. Риба. Кинули кості. Знов роздали. Глянули. Лисий козел. А шоу де? Де грюкання по столу? Де вигуки "чим ти пішов?"?
Уявіть, зайшов на форум новачок. Він має питання. Спочатку він буде мовчки копирсатися шукаючи відповіді. Психологія новачків така: мовчати щоб не пошитись в дурні, бо зачморять. А зайшовши до Фіпаті він зрозуміє, що тут нікого не чморять, тут дають поради.
Відношенням до Фіпаті ми створимо імідж толерантного, серьйозного форуму. Як це не дивно. Колись королі тримали при дворі шутів. Ці люди були розумними, освіченими і добрими ораторами. Вони могли сказати вголос те що король не міг собі дозволити. А що з дурня взяти?
Головне тримати золоту середину.
Тоді в КОТА на форумі буде не тільки багато мишей а й котлети з мишатини найвищого гатунку, на які не треба полювати.

Всі ніки, аватари і інше — вигадане. Як що хтось в процесі читання упізнав себе то це випадковий збіг. Всі думки викладені автором це ІМХО.

Могу понять когда умный тупит, не понимаю когда тупой умничает.

(30-03-2017 12:01:29 отредактировано step)

Re: Общаемся с разработчиками.

Ох які емоції!  Правда не зрозумів до чого написане. Ви два як вужики  звивєтесь і як завжди все перекручуєте на свій лад (тут мав бути смайл з очима вісімкою та висолопленим язиком ) Я маю щось сам зробити а тоді базікати? Що мене просли допомогти,  допоміг. Ображаєтесь на зуваження? Ну що вдієш, наша робота доколупуватись до недопрацювань, самі ж просили перевіряти img/bk Так що не так?

(30-03-2017 12:03:10 отредактировано kisa)

Re: Общаемся с разработчиками.

img/ar
А тем временем, Юриюс ака Gagarins закончил переводы для  литовской локали, а ваш покорный слуга — вставлять его переводы, куда надо  img/ag . Теперь перед его земляками не будем краснеть за негостеприимство  img/ar

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Общаемся с разработчиками.

Ну натуральний вужик що тут ще скажеш, а це про що?

Re: Общаемся с разработчиками.

Шо? Говорю, только что литовскую локаль закончили. Работаем.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

(30-03-2017 12:40:49 отредактировано Пафнутий)

Re: Общаемся с разработчиками.

Ой вэй img/ai
Я случайно тыцьнул в значок гугля сверху и оно перевело на иврит.
Беня, за щто ви так со мною,  сделали нервы человеку img/bu

Re: Общаемся с разработчиками.

img/ag Вы таки проверили перевод?

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Общаемся с разработчиками.

kisa,
Очень свободное толкование, я бы сказал...
ערך כמעט אבד

Re: Общаемся с разработчиками.

Я прошу вибачення у Victor Reshetnjak за свою відповідь на цей пост https://krokovod.org/forum/viewtopic.php?pid=4472#p4472. Погарячкував бо не так зрозумів автора  img/bk

Re: Общаемся с разработчиками.

Поотбирал на работе у сотрудниц смартфоны, посмотреть, как гуглопереводчик у нас смотрится, как в экран помещается. Ну, не так страшно, как у меня на эмуляторе. Прямо скажем — хорошо после эмулятора.

Копаю всё-таки в сторону сделать кнопки переводчика и соцсетей закреплёнными к верху и низу страниц соответственно НА МОБИЛЬНЫХ УСТРОЙСТВАХ. На больших экранах нехай плавают.

Может и у меня ума хватит. А нет — буду просить о помощи уважаемого PanBB.Ru, когда он сможет.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Общаемся с разработчиками.

kisa,
Список языков под той кнопкой не прокручивается. На горизонтальном экране языки заканчиваются на малаям. Украинский за кадром.
Ходить с планшетом в кармане я ещё не додумался, да и не влазит он, а на смартфоне -вот так.

Re: Общаемся с разработчиками.

У меня умища не хватает. Мало того, сам скрипт лежит у гугля, сюда он только подключается. Так что и разработчики могут не докопаться.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.