Re: Моя вєло хата

Здається, я теж щось чув але мало... інтига?
Таке враження, що перед і зад рами живуть окремо img/wd
І, хлопці, де можна взять 0,5-1,2 м підси... шитря?  img/ap

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Моя вєло хата

подвес, не иначе

Добавлено: 13-06-2017 14:40:02

MWL, на ОЛХ, называется Труба 26х2 или как там вам надо

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Моя вєло хата

MWL,  поки це не враження, а "геніальна" конструкторська задумка.
Сам здивувався, виявляється труба через яку я 10 років спотикався має діаметр 25,0 товщину стінки 1,8 мм та ще і виконана з самої що не є нєржавєйкі.

Рідний вузол мав вихідний 22 і ті ж проблеми, які Костя описав відносто Салюта. По суті все трималося на ділянці півтора сантиметри. Вирішив радикально полікувати шляхом відрізання. Виявилося, що внутрішній діаметр основної труби 25. Так що все зрослося. Поки там розігнутий рідной хомут, це тимчасове явище.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

А у эврики рулевая и каретка как у школьника или "взрослые"?

Re: Моя вєло хата

Рульова доросла, специфіка лише в глухій верхній гайці.
Взрослий Томсон. Там все більш-менш доросле окрім підсідела.
Ну і шатуни рідні 145 мм.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

А есть уже мысли, что делать с "узлом сложения"?

Re: Моя вєло хата

Звісно. Заварити його і забути.
Конструкція ущербна ізначально. За всі роки власності (а це з 1985) складався один раз, відразу після покупки, щоб побачити як це працює. Виявляється, що при цьому спадає цепка. Добре, що зараз знаємо про парафін, а тоді img/as
До того ж рідна рєзінка, що вставлялася зверху швидко руйнувалася. І навіть з нею люфт призводив до того що при різких стартах цеп спадав.

Ну і при зварюванні трохи удлінню задню частину, щоб дибки не ставав.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

А если так?

Моя вєло хата

Re: Моя вєло хата

Це вже інший рівень. Була думка інсталювати шарнір в хребет. Але мабуть утримаюсь, велосипед і так компактний, а по квартирам носити поки потреби немає.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Евгений76 пишет:

Так що все зрослося.

img/ay

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

Женя, на выпуклый инженерный глаз, на ультралайте радиальная спицовка с ободами нормально дружит, не вызывает опасения прочность обода в районе дырок с шайбами?

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

Покі нормально, пробіг ще не великій, дома ще раз роздивлюся. Сьогодні на фіксі, чередую img/ag

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

img/thank  Имею ввиду, что инженерное чутьё подсказывает. Если ты там что-то, нидайбох, увидишь — дело плохо img/bj

Евгений76 пишет:

чередую

"Сегодня у меня настроение поехать... эээ... img/bw  на зелёном... нет, на жёлтом велосипеде img/bs "

img/ag  Бабы Барышни платья не так капризно выбирают, как мы — на чём сегодня ехать img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

img/bj  в мене нюанс, для компактної парковки на роботі потрібне вузьке кермо, булхорн чи баран. Тому всього 4 варіанта.


Ну з двох типу стартоновських ободів один був якісніший. Це я з самого початку помітив. Х.з. може він СЗ, його на перед поставив. А на зад є якись імпортний, все не збируся поміняти. Там теж навантаження за рахунок напіврадіалкі.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Евгений76 пишет:

всього 4 варіанта.

img/ac Да, бедновато как-то img/bj

Добавлено: 14-06-2017 10:20:01

Ну ты понял, вдохновившись треком, вспомнил, что в сарае пару стартоновских ободов лежит, и пока над ними просто думаю. Хочется колёса лёгкие, но жёсткие. А у тебя такие уже прямо живьём есть, вот и интересуюсь.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.