Тема: Моя вєло хата

Покі так, потім поредактую.
Думав розпочати тему про новий ровер, а потім вирішив, пора все збирати до купи.
Тим більше, що кількість рам збільшується в геометричній прогресії.
Нагадаю свої ровери, готові і не до кінця.

Посилання поки ведуть на початок, але обговорюємо все тут. Там вже не відповідаю.
  Фенікс


Моя вєло хата


Чорний птах


Моя вєло хата

Хм, пташине царство виходить якесь, розбавим :wink:
Спорт В542 окрокоділений 

Моя вєло хата

Сhocolate в роботі

Моя вєло хата

Favorit 66 року

Моя вєло хата

Спочатку був надлегкий шосер  (найлегший варіант комплектації 8930 кг).
Тепер став велосипедом для індивідуальних гонок

Моя вєло хата

Предолімпійський СШ, в стані "музей".
ВАга 11 540 г Детальніше ТУТ
Моя вєло хата

Я рухаюсь, значить я існую!

2

Re: Моя вєло хата

Ну вот Женя, а твой "Спорт В542" от меня прятался, раньше я его не видел. img/ay

(07-03-2017 12:48:24 отредактировано Viktorsonfly)

Re: Моя вєло хата

Да, Спорт хорош, вынос только немного, на мой взгляд, какой то МТБ'шный, но это дело вкуса img/ab А сложно было вилку хромировать?

Re: Моя вєло хата

Гарні img/ay

Re: Моя вєло хата

О, нарешті можу відписатися. Бо мобільну версію нам ще потрібно трохи підлампічити.
Чесно кажучі трохи схалтурив, взявши стартпост з ХТ. На сьогодні в хаті жителів побільше і вони трохи помінялися.

Мабуть потрібно про В542 розказати побільше. Він власне не мій, а мого батька. Причому прямо з магазину, придбаний в 75 році. І от і коли мені в 2012 захотілося ровера, він каже забирай, всерівно стоїть. Забрав, трохи покатався, і захотілося мені його "осучаснити". Вирішив перефарбувати, рідна фарба окрім коцок буда з однієї сторони сильно вицвів. Вирішив повторити рідний окрас. Звісно, не обійшлося без заміни вала на квадрат, прогресивно, однако. Правда у рідної системи були недоліки, поперше розрахунок на культуриста 51/48, по друге один спортсмен (це я про батька) погнув лівий шатун, а куплений на заміну став матом, десь на 170 градусів з правим.
На той час заміна рідних ободів на подвійні вважалося єдиновірним рішенням. Ну а з втулкою на промах, це виявилося дешевше ніж окремо обод. До того ж проскоки рідної тріщоткі я так і не вилікував. Ну і шимановску тріщотку теж поставив. Єдине, що обода переспицював по мастєровому, ну і змивкою зняв з них чорну фарбу.
Вилка, це теж окрема історія. Рідну погнув я, перебуваючи в дошкільному віці, банально засунувши п"ятку в спиці колеса. П"ятка боліла довго, єдине що спасло резинові чоботи з твердим каблуком. Гарно їх в ГДР робили. Так от після того вилка їздила і рівнялася раз в сезон. Без рук велосипед вже їздити не міг. Імовірно крім всього вилка була не кондиційна, бо вже перебираючи велосипед я дізнався, що її вага всьго 650 г, найлегша з ХВЗшних які мені траплялися.
Враховуючи все вирішив вилку поміняти. В ті далекі роки, я вважав, що вилка Спорта, Туриста і України не просто взаємозамінні, а і практично однакові  img/an  Поїздивши пару тестових поїздок з вилкою, що потім знайшла своє місце на Феніксі, на очі попалося оголошення про більш ізяшну вилку з якогось європейця. Вона виявилася з алюмінієвими ногами і сталевою короною. Ногі були вкриті фарбою на зразок сєрєбрянки. Ну звісно відполірував і навіть покрив лаком — не найкраще рішення, але тримаєть.
Винос, так він трохи МТБшний, трохи євродорожний. Рідний був трохи кривенький, я так і не зрозумів, чи то його так приклали об асвальт, чи таким він народився (зараз працює в мене тестовим) і він занадто низьким здався. Тому був куплений інший. Моя перша покупка вєлодеталі виявилась під шток 1 1/8. Але м"яса там було достатньо, тому частина була проточена під вилку 1".
Коли проект підходив до завершення, в очах батька була така тоска, що питання, як бути далі не виникала. От він обкатує його:

Моя вєло хата

З.І. пройшло 3 роки, батько активно використовує велосипед для поїздок в гараж, на рибалку і так на вихідних у справах. Хоч це мій перший крокодил, все на ньому працює і крутиться. За цей час змінене сідно на аналогічне, тільки м"ягше, імовірно з чемпіона (дуже нагадує)

Я рухаюсь, значить я існую!

1

Re: Моя вєло хата

А у меня еще про манетки на выносе вопрос: это переделанные родные или тоже с европейца?

Re: Моя вєло хата

Теж з європейца. Теж трохи промахнувся, там хомут на 22 мм розрахований, а довелося на 25 ставити, тому вони трохи в різні сторони, на функционал не впливає. Я так і не зміг до рідних звикнути, дуже відволікає, коли нахиляєшся.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Моя вєло хата

Я рухаюсь, значить я існую!

1

Re: Моя вєло хата

Интригуете, Евгений Викторович  img/af

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

Ага !!! Что-то новенькое  img/ai  img/ag

Re: Моя вєло хата

Дик вчителі були гарні.
Тільки з пилу-жару, фарба ще не висохла і в кадр вся не влізла.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Держатся нету больше сил  img/bk

Re: Моя вєло хата

Моя вєло хата

img/ah  і поки все img/av

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Бежевый с красным, так-так

Люблю велосипеды

(12-03-2017 20:48:35 отредактировано Євгеній76)

Re: Моя вєло хата

img/bk  білий. Самий бєлосніжний з усіх які знайшов.
Тапок трошки не так колір передав.
Через пару днів лак, а тоді... img/bo

З.І. згадав, пару днів тому вспишку примусово виключив і забув включити. А я то думаю, що з кольорами.

Я рухаюсь, значить я існую!