Re: Моя вєло хата

Ну це ж практичнний сітібайк(по задуму,я так зрозумів),а якщо людина вирішить у костюмі кудись з'їздити,що штани підвертати,або прищіпку вішати?(я раз забув зняти-так мені 48чоловік про це з хитрою посмішкою нагадали).Та і взагалі,повинен же бути хоч один вел у "повному спорядженні".А взагалі автору видніше,звичайно.

Re: Моя вєло хата

если это всепогодный — защита однозначно необходима, испорченные дождевые штаны будет очень жалко. И на систему будет меньше лететь боковой. А вот какой эта защита будет (и будет ли)— решать владельцу...

Spoiler

пробовали покрутить защиту что-бы прорези на ней совпадали с прорезями на звезде? (понимаю что 8 и 6*2 будут немного не совпадать, но добиться визуального улучшения можно попробовать)

Everything's gonna be just fine!

Re: Моя вєло хата

Или сковородка, или велощиток уместны на ситибайке. Я так считаю  img/ag

Но велощиток попробуй ещё найди. Кроме минского, конечно, тех хватает.

"Ненавижу, когда все шагают в ногу одинаково стриженые, одинаково одетые, с одинаковыми мыслями в одинаково пустых головах" © Кий.

Re: Моя вєло хата

img/ag  Парни, сковородка ЕСТЬ же. Фото с ней выше. И довольно симпатичная, стильная, и от этого велосипеда. Женя раздумывает — ставить ли.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

Дякую всім за корисні думки. Все ж мабуть поки залишу сковорідку з написом Фаворит, а там далі будемо бачити.

В мене ще одна подія. З'явився аутентичний стартон.

фото продавця

Моя вєло хата

Спочатку було схоже на післяолімпійський 82-83 років. Але реальність виявилося ще цікавішою. На дропі циферка 1 і 78. Виходить це передолімпійський стартон. Я про такі не чув навіть. По словам продавця їздив батько дружини, який помер 4 роки тому і велосипед був подарунковий. Типу хорошому начальнику за щось там...

Spoiler

все це за 1500 грн.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Проздравляю  img/ay

"Ненавижу, когда все шагают в ногу одинаково стриженые, одинаково одетые, с одинаковыми мыслями в одинаково пустых головах" © Кий.

Re: Моя вєло хата

круто подача вийшла, вже вдруге  img/hitry

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Моя вєло хата

Ваще тогда экспонат — что надо.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

Евгений76, пора в домі всі сковорідки замінити на ультралайтові з фольги  img/bs і велошолом не знімати навіть у сні  img/beard

Re: Моя вєло хата

Хм. На первых постолимпийках проводка тросиков у каретки уже обычная. Только морда от олимпийки. А у тебя вся рама олимпийки, только окраска другая...

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

kisa, саме так. Геометрія і усілякі дрібниці один до одного як у чистої олімпійки 79 року.
Є ще один стартон 78-го, то там 100% з "дивних" інша геометрія, інша проводка.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Ну, раз по легенде он блатной — объяснимо. Завид..Радуюсь за тебя img/ag  Интересный очень, весьма вовремя тебя пробило его взять.
Когда у нас в стране музей будет img/bw

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

kisa пишет:

Женя, теперь ты в клубе соискателей нормальных советских трубок.

А в мене проїзжав бродячий італійський цирк і залишив дві трубки.

Моя вєло хата
Моя вєло хата
Так що поки заморочуватися не буду, ну звісно, якщо вони мене знайдуть самі то зовсім інша справа.
А от капюшони на гальмівні ручки я б прилаштував. Може їх і не було в реальності, але мали б бути.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

А, ну да..

Добавлено: 09-08-2018 17:48:32

Не знаю, стоит ли усложнять. Это ж кандидат на конкретно музей. Чтоб не получился лучше оригинала.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

А я б реально його після, навіть не реставрації, а мойкі, сушки, переборки в музей в експозицію віддав би.
Доречі у Львові є. Правда там не чисто вело, а розбавлено дирчиками і авто, але і вело експозиція досить цікава.

Я рухаюсь, значить я існую!