Тема: Міжнародний ретро вело пробіг та “Батяри на роверах”, Львів 2021

Вихідні 12-13 червня 2021 року були насичені осбливими подіями повязані з велосипедами. Так у Львові відбулись одразу  два цікавих заходи:  щорічний львівський ретро велозаїзд “Батяри на роверах” та 3-й Міжнародний ретро вело пробіг.


Щорічний львівський ретро велозаїзд “Батяри на роверах”
«Пуцуйте мешти і рихтуйте біциглі!» — під таким гаслом у Львові 12 червня 2021 р. відбувся традиційний, вже 7-ий велопроменад «Батяри на роверах».

Велопробіг традиційно об’єднує людей, які цінують стиль та міські велосипеди, своєрідна присвята львівській батярській міській культурі початку ХХ ст. З 2015 року велопроменад “Батяри на роверах” став візитівкою міста Львова та активно сприяє промоції бренду та його ідентичності. Організаторка заходу Валентина Залєвська  ( Valentina Zalevska)
фото Evgeny Kraws

Міжнародний ретро вело пробіг та “Батяри на роверах”, Львів 2021   Міжнародний ретро вело пробіг та “Батяри на роверах”, Львів 2021   Міжнародний ретро вело пробіг та “Батяри на роверах”, Львів 2021   Міжнародний ретро вело пробіг та “Батяри на роверах”, Львів 2021

Міжнародний ретро вело пробіг та “Батяри на роверах”, Львів 2021   Міжнародний ретро вело пробіг та “Батяри на роверах”, Львів 2021   Міжнародний ретро вело пробіг та “Батяри на роверах”, Львів 2021   Міжнародний ретро вело пробіг та “Батяри на роверах”, Львів 2021

Міжнародний ретро вело пробіг та “Батяри на роверах”, Львів 2021   Міжнародний ретро вело пробіг та “Батяри на роверах”, Львів 2021   Міжнародний ретро вело пробіг та “Батяри на роверах”, Львів 2021   Міжнародний ретро вело пробіг та “Батяри на роверах”, Львів 2021  Міжнародний ретро вело пробіг та “Батяри на роверах”, Львів 2021



Львівський 3-й Міжнародний ретро вело пробіг 2021
13-го червня біля музея Ретро Гараж  стартував  н 3-й Міжнародний ретро вело пробіг, парад та виставка в ретро одязі.   Захід було доповнено онлайн виставкою-конкурсом учасників з велосипетами та відповідно одягом в образі.
До події приєдналися клуби з України, США, Польщі, Білорусії, Чехії.
Оганізатор заходу Андрій Гладун.

Міжнародний ретро вело пробіг та “Батяри на роверах”, Львів 2021   Міжнародний ретро вело пробіг та “Батяри на роверах”, Львів 2021   Міжнародний ретро вело пробіг та “Батяри на роверах”, Львів 2021   Міжнародний ретро вело пробіг та “Батяри на роверах”, Львів 2021  Міжнародний ретро вело пробіг та “Батяри на роверах”, Львів 2021

Міжнародний ретро вело пробіг та “Батяри на роверах”, Львів 2021   Міжнародний ретро вело пробіг та “Батяри на роверах”, Львів 2021   Міжнародний ретро вело пробіг та “Батяри на роверах”, Львів 2021   Міжнародний ретро вело пробіг та “Батяри на роверах”, Львів 2021   Міжнародний ретро вело пробіг та “Батяри на роверах”, Львів 2021

14

Re: Міжнародний ретро вело пробіг та “Батяри на роверах”, Львів 2021

Супер!
І знайомий ровер побачив.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Міжнародний ретро вело пробіг та “Батяри на роверах”, Львів 2021

img/ay
Ага, я тоже. Там и моей работы немножко есть img/rolleyes И ещё некоторых форумчан.
Вот знакомого портрета автора не увидел — жаль.
img/hitry Хотя, одно лицо кажется знакомым. Не Андрей ли Комоско пожаловал из Минска? ( я с ним общался давно и ночью, но всё равно на одной из фоток мужик очень похож  img/ag )  Мало ли, мероприятие в его ключе.

Само мероприятие супер-крутое. На порядок правильней всякого велодна и парадов ряженых "под старину" (типа англичане img/ap )  ашанбайкеров, какие часто бывают.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Міжнародний ретро вело пробіг та “Батяри на роверах”, Львів 2021

В мене теж засіло в голові, що Андрій збирався.

Я рухаюсь, значить я існую!

1

Re: Міжнародний ретро вело пробіг та “Батяри на роверах”, Львів 2021

Во, и пересмотри фотки img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Міжнародний ретро вело пробіг та “Батяри на роверах”, Львів 2021

Точно!
З трициклом! Ч/б фото.

P.S. роздивився, не трицикл, а з рідкісним боковим пасажирським причепом.
Він як той суслік, вроді його і випускали, але масово його ніхто не бачив. Відомі лише одиничні екземпляри.

Я рухаюсь, значить я існую!

1

Re: Міжнародний ретро вело пробіг та “Батяри на роверах”, Львів 2021

img/bo Значит, я не ошибся.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Міжнародний ретро вело пробіг та “Батяри на роверах”, Львів 2021

Файні заходи img/rolleyes

1

Re: Міжнародний ретро вело пробіг та “Батяри на роверах”, Львів 2021

"Батяри на роверах" уже становится туристическим брендом Львова. Вот немного видео с этого фестиваля.

Кто такие батяры на роверах?

А вот подробнее о велосипедах-участниках 3-международного велопробега, который проходил на следующий день.

Редкие велосипеды Львова

4