Re: СШ-73 Tilia

toni73, неа, злом є використання б/у багатошвидкісного ланцюга на синглі. Я на 99.9% впевнений що той Ваш ланцюг має деформацію у вигляді поздовжнього кручення (гвинтом).

Re: СШ-73 Tilia

CustoмBicyclь, та там сам фрівіл 100% має люфт і зірки 8-рять 100%, ланцюг тут геть не винний. Просто треба було фрівіл звичайний взяти, хоча би з тих, шо одноразові.

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: СШ-73 Tilia

CustoмBicyclь, Воно все в купі мабуть img/bj

alonso_forgotten, Та не проблема,тільки що робити з розтягнутою рамою до 135 мм.Хоча всеж прийдеться стискати.
Який фрівіл більш менш нормальний?

Куплю вилку на "рекорд"

Re: СШ-73 Tilia

toni73, не фанат фрівілів, можу помилятись. Але з того шо я чув у своєму місті від хлопців які переробляли мтб для вулиці — брали від бмх. Так, ціна буває різна для них, бувають і за 1000, але те шо витримує трюки з високими навантаженнями не підведе. Можна і дешевше взяти для початку.
Лінк для прикладу, там можна пошукати більше варіантів.

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: СШ-73 Tilia

Я ось таке знайшов,до речі в місті)
https://www.olx.ua/obyavlenie/frivil-fr … sGCge.html

Куплю вилку на "рекорд"

Re: СШ-73 Tilia

toni73, ну одноразове з алі. Можна спробувати. Такого по пабліках вк повно.

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: СШ-73 Tilia

toni73, сам планую такий купити на 20 зубів по цьому оголошенню, ще є такі на 22, на днях буду робити замовлення. Гуртова ціна таких в "хромі" 44грн.  img/bk , по вигляду нормальні. Дають ЛЦ 40мм.

Додано: 08-11-2017 22:06:36

alonso_forgotten, для БМХ нема на 20-22 зуби. Такі "одноразові" нормально катають до злизування зірки, найдешевші без шліців під ключ дійсно реальна кака.

Re: СШ-73 Tilia

Значить можно брати? img/lupa

Куплю вилку на "рекорд"

Re: СШ-73 Tilia

В мене на сш колись стояв фрівіл tri diamond, брав на базарі за 100 грн, досить непоганий, принаймні на шаріках, а не проволоці і собачок там багато було, на дешевих тільки по одній з 2-х сторін.

Re: СШ-73 Tilia

toni73, я буду брати. На тих найдешевших по селах прості смертні роками катають, а ті "АТА" по якості недалеко від "Dicta". Різниця може бути в кількості собачок і кількості зачепів для собачок.

Re: СШ-73 Tilia

Ну, возможно, и в цепи дело. Но можно было бы попытаться кассету поставить на заднюю ось. Если это возможно по деньгам, естественно. Ведь всю втулку менять придётся.

"Ненавижу, когда все шагают в ногу одинаково стриженые, одинаково одетые, с одинаковыми мыслями в одинаково пустых головах" © Кий.

Re: СШ-73 Tilia

Буду переводить на фривил.
Повторюсь, проект максимально бюджетный.

Куплю вилку на "рекорд"

Re: СШ-73 Tilia

У фривила те же помидоры в виде свободно висящего за опорным подшипником длинного рычага с правой стороны. Если я не ошибаюсь, конечно.

"Ненавижу, когда все шагают в ногу одинаково стриженые, одинаково одетые, с одинаковыми мыслями в одинаково пустых головах" © Кий.

Re: СШ-73 Tilia

Есть триальные фривилы, высокого класса со стрёмной ценой (от 1к грн)
У них конечно качество на высоте, но чёто мне как то дороговато))
Крутота обычно измеряется градусом холостого проворота до зацепа (у них около 2гр), кол-во собачек (я видел до 10шт) и т.д.
Может триальщики знают, зачем оно им надо
СШ-73 Tilia

Точек зацепления: 72; Количество собачек: 6 шт.(3 длинных и 3 коротких); Одновременно в зацеплении: 3 собачки; Холостой ход: 5°.
Цена: 3 654 грн. (-10% 4 060 грн)

А из бюджетных и качественных вариантов — только кассета с проставками.
Есть даже специальные наборы "Single Spead Kit", состоящие из толстой звезды и двух втулок на барабан кассеты. Но опять же, цена от 300грн  img/bk
СШ-73 Tilia

Фривилы "для катания" нормальные не делаются к сожалению (или я не встречал).
Всё Китай или Тайвань в лучшем случае...
Хотя у меня такой простенький стоит на флип-флоп втулке, пока живой...
Бывает же такое, что те китайские детали, что не сломались в первые 3 дня, прослужат ещё 100лет  img/ag

Условно пилотируемый вело-диверсионный модуль "Семен-1"
Мой террариум

Re: СШ-73 Tilia

DVDshnik,
Проблему рычага можно решить, посадив на ось дополнительный опорный подшипник для трещотки.

А когда водка закончилась, мы обезжиривали резьбы пятилетним коньяком.
I tried [соха] And got [софа]
Мой гараж