Re: Крокодвір

Ух, рост какой...
Наблюдаю img/lupa

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Крокодвір

kisa пишет:

Ух, рост какой

Але провис каретки майже шосейний. горизонтальна труба всього на 2.5 см више від  мого "важкого туринга" 57 ростовки з повнопрофільними шинами 700х36с, в котрого геометрія близька до гібрида.

Spoiler

Халепа! Два проекти дуже в*яло рухаються до фінішу, а я ще третій взявся крокодилити  img/bn Хвороба прогресує!  Заготовка ще не приїхала, а я вже про концепцію думаю  img/bw Хочу "Родстер", але і "неокласік" може вийти хороший  img/zadolbal   

Re: Крокодвір

CustoмBicyclь пишет:

Хвороба прогресує! 

img/ag В этой палате все такие Крокодвір

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Крокодвір

Крокодвір

Re: Крокодвір

Да. Только лучше бруски профилировать. А то и рабочие профили покрывать кожей — ти па тонким чепраком от ремня.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Крокодвір

kisa пишет:

Только лучше бруски профилировать…

И сделать их не из мягкой сосны, а из более твёрдой древесины. Типа палисандровой буковой, например.

«Зелёная Леди» • ЗИФ В-21В (1969 г.) | «Лисапетка» • ХВЗ В-555 (1971 г.)
«Чёрный Грач» • ХВЗ В-120 (1961 г.) | «Безымянный» • ХВЗ В-39 (1971 г.)

Re: Крокодвір

kisa пишет:

лучше бруски профилировать

NOT пишет:

И сделать их не из мягкой сосны, а из более твёрдой древесины

Сосна сама "профілюється"  img/ab , спеціально шукав м*якшу на пробу нігтем. Нижній брусок дубовий. Трубу вирівняв, вмятин від брусків нема. Залишилось горби від лобового на верхній і нижній трубах, шукаю хорошого бетонного стовпа  img/ag Також рама Чемпака чекає правки таких самих лобових наслідків (добре що вона коротка і ніяка кобіта не просиділа верхню трубу, як на Прогресі  img/rolleyes ).

Re: Крокодвір

Ще один тізер  img/bk  Що можна зліпити із рядової рами колись славного виробника а нині ашанобренду? А якщо ускладнити завдання і взяти раму "дами унісекс сіті" ?

Spoiler

фото широко відомого у вузьких колах продавця  img/ap  Крокодвір

З такою формою дама потребує особливого підходу, тому натхнення черпається від ідеології велосипедів "Сleland" і пропорцій жіночої фігури  img/bk

Spoiler

Крокодвір

Re: Крокодвір

CustoмBicyclь пишет:

З такою формою дама потребує особливого підходу,....і пропорцій жіночої фігури 

img/ap  img/ag  img/bj Очень метко img/bs .

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Крокодвір

Баобаба?

Что интересно: ДО ДТП все спешат. А ПОСЛЕ ДТП УЖЕ не спешат. Вопрос. Если после ДТП уже никуда не надо, то может быть и перед ДТП не спешить?

Re: Крокодвір

Побавився з паяльною лампою і туринговим рулем Аванті, догнув угору і розвів у сторони нижній хват. Буду пробувати його на телепортаторі, може такий приживеться  img/bn
Крокодвір Крокодвір

Re: Крокодвір

Интересно...
Надо было песком набить, чтоб замятий не было.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Крокодвір

kisa пишет:

Надо было песком набить, чтоб замятий не было.

Знаю, але робилось ввечері і на скору руку в сусіда — у мене нема паяльної лампи і лещата маленькі, а у нього нема пісочниці  img/bk  img/ag
Ті невеликі деформації пішли  в місцях контакту оправок фабричного трубогину, і замини насправді мінімальні, обмотка приховає.

Re: Крокодвір

CustoмBicyclь пишет:

А може взяти комплект гідравліки "Ares" по ціні голого супорту механіки шімано ? 

Пацан сказав, пацан зробив © (з народного).

Далі буде...

Re: Крокодвір

img/hitry

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.