Тема: Крокодвір

Прийшов час і на мою тему.

Re: Крокодвір

Зараз в роботі два проекти: телепортатор-ком′ютер і дорожник на барабанних втулках (навіяно "Pashley").
Телепортатор на рамі "ХВЗ Чемпіон" 63 року, вилка від стартона, решту навіяно проектами Маестро  img/ab
Крокодвір

Додано: 03-02-2018 16:07:45

Дорожник-барабанщик на рамі "ХВЗ Прогрес В-110" 59 року з вилкою голандського походження від "Газелі".
Крокодвір Крокодвір Крокодвір

Обидві рами потребують рихтувальних робіт і тюнінгу з пайкою, проекти тимчасово заморожені до відкриття сезону паяльних робіт в одній відомій майстерні. По компонентах для їзди практично все є, деякі будуть підібрані вже в процесі обкатки.
За якість фото вибачайте, нормальні будуть на кінцевій фотосесії  img/bk

1

Re: Крокодвір

Коллега GustomBicylь, в добрый час! img/br  img/bf

Re: Крокодвір

Через покупку шин в інтернеті (в руках їх не тримав до цього) характер телепортатора буде злішим від запланованого: планував ширину 28 мм, в реальності отримав 24 мм.  img/ag Дуже хотів кремові боковини  img/bk , вибір не широкий впав на 28-622 MITAS (RUBENA) FLASH V66 Classic чорн./беж. , які по факту низькопрофільні і значно вужчі заявленого  img/as . Можливо до моменту виїзду на його маршрут крупнозернистий асфальт трохи зішліфується автівками, не хочеться вібраційної хвороби  img/ag

Re: Крокодвір

img/bj  img/bj  img/bj

Re: Крокодвір

CustoмBicyclь пишет:

Прийшов час і на мою тему.

img/bo
Ой, я Вас прошу. Вы на те вибрации внимания не обратите на таком веле.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Крокодвір

"Барабанщик" буде на шинах 40-47 мм, ймовірно з переднім широким багажником і можливо також із заднім. Паф-рейсер як такий мені не потрібний, планується для наскоків через лісові дороги до тещі в село по провізію (25 км в одну сторону лісами і 55 км роздовбаним асфальтом, вибір лісового маршруту очевидний  img/bk ). 42 мм Дістони вже маю.

Додано: 03-02-2018 17:06:00

kisa, я знав, що Вам сподобається мій "промах" з шинами  img/bt

Re: Крокодвір

Колеги, опитування: оскільки з рами Чемпіона бонки для тросів будуть здуті чи зпиляні, що робити з "пєтухом"?

Той апендикс на синглі явно зайвий і мене дратує, але при його зрізанні лінія розрізу пройде через номер і рік випуску рами, тобто розітнеться історична пуповина рами.

(03-02-2018 16:19:56 отредактировано shvorak)

Re: Крокодвір

CustoмBicyclь,
На першому фото деталі вимальвують якийсь секретний символ. img/ag
Залишилось, щось на латині написати.

Номер рами і рік можна переписати, не реставрація ж.

Re: Крокодвір

Добрий вечір! В мене  також ширина покришки рубена менша , а ось висота точно співпадає(32) img/ae
Не ріжте Чемпіона...

Re: Крокодвір

shvorak, відкрийте мені очі (я не догнав) де символ.
andrezin, там тільки рама віч "Ч" і та бідна  img/bk а ті дропи обрізані під сингл будуть  img/ba

Re: Крокодвір

Крокодвір
Крокодвір

Re: Крокодвір

shvorakimg/bj у Вас монітор догори ногами чи фантазія така багата?

Додано: 03-02-2018 17:39:42

Було Крокодвір
Стало Крокодвір

Re: Крокодвір

Масоны кругом  img/bj Отличные проекты!Гайки к втулкам нашли?Имею такую же переднюю,то подошли от шатуна ВАЗ м 9х1.
Втулка же на промах,задняя тоже,интересно?

Куплю вилку на "рекорд"

Re: Крокодвір

img/rolleyes
https://krokovod.org/forum/viewtopic.ph … 957#p40957
https://krokovod.org/forum/viewtopic.ph … 619#p40619

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.