Re: PUB

CustoмBicyclь пишет:

ні, то не хрущі

був там, на свої очі бачив — як кози завбільшки img/bq

Re: PUB

img/ai  img/whipped

Re: PUB

Трубы меряются диаметром условного прохода

Пы. Сы. Сам ты жук img/wd

Diesel power

Re: PUB

Eclipse пишет:

Сам ты жук

img/ag  img/bj

Не, я на этой фотке туда смотрю, задрав голову: https://krokovod.org/forum/viewtopic.ph … 64#p112164
Потом Андрей Shaltai расшифровал этот знак https://krokovod.org/forum/viewtopic.ph … 10#p112210
И таки да — у меня в руках тьюбсет  img/ae

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: PUB

Почав тут фотозвалку неспішно робити, думав спочатку чисто про планетарки всі фото/мануали/схеми в одному місці зібрати, бо в неті інфа дуже розкидана по них і надоїдає шукати, але на сервері місця дофіга(на роботі є власний халявний хостинг, правда не сильно надійний, ну то таке  img/ap), так шо може і шось типу oldbike.eu вийде зробити тільки з більш-менш нормальною навігацією.

Spoiler

http://www.ipm.lviv.ua/vb/ тестовий варіант, (поки шо, без нормальної адреси)

Re: PUB

Arioh,
Выглядит весьма симпатично, продолжайте  img/ay

Re: PUB

Как у нас говорится — классная заготовка img/ag
Может и толк будет  img/bo
Над наполнением думайте. Одно дело — по планетаркам тематический сборник — с этим более-менее ясно. Другое — натаскать велосипедов. Каких?

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: PUB

Принаймні 100% буде без кастрюлія і пластмаси  img/ag . Поки фз, треба навігацію добре продумати, бо на тому ж олдбайку вона кошмарна імхо. Спочатку як і планував по планетарках збірник буду робити. По велах думаю розбити на каталоги по типам і можливо фірмах  img/bn , ну і окремі папки на шатуни/втулки і т.п.

Re: PUB

Arioh пишет:

без кастрюлія і пластмаси

Даже не сомневаюсь img/ag

Arioh пишет:

Поки фз, треба навігацію добре продумати, бо на тому ж олдбайку вона кошмарна імхо.

img/bs

img/ay

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: PUB

Arioh,
Навигацию надо под мобилки заточить, пока же это онли десктопный сайт, что к концу второго десятилетия 21 века совсем плохо  img/ag

Re: PUB

img/am Как жеж меня все задрали со своей мобильной версией на заре Кроковода img/bj
До того я и не знал, что большинство народу не с нормального компа, а с брелка в интернет лазит img/ag

Arioh, теперь Ваша очередь всё это выслушивать и разруливать img/bm  img/bj

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: PUB

Та вроді там на мобілах більш менш норм. Блін через тупий хром тільки шо чуть сайт не запортачив, тепер прийдеться наново всі фото і папки переробляти  img/as  img/ag .

Re: PUB

Коллеги, а никаких колловквиумов на конец июня (28-30) в Киеве или поблизости не намечается?

Пью за ваши улыбки!

Re: PUB

img/ag Приезжайте и будет img/bayan

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: PUB

Потрохи захламив папками img/ab. З велами фз, шо робити по країнах, чи по брендах краще розбити на каталоги? На Хвз полюбому окрему папку виділити треба).