(09-03-2017 08:27:45 отредактировано step)

Тема: ЖЗЛ. Реально не віртуально.

Отже...
Одного гарного весняного сонячного дня я отримав повідомлення:
— Здравствуй дорогой!...
Хто писав думаю здогадаєтесь, але мова була про те, щоб створити тут тему ЖЗЛ.
Що за тема ЖЗЛ, для тих хто не в курсі. Це розповіді учасників форуму (Замечательных Людей) про реальні зустрічі в реальному Житті. Задумка цієї теми з'явилась тоді, коли я приїхав до Кості (kisa) в Київ,  разом покрути гайки, попити кави і помріяти про майбутнє. Про що й написав стартовим повідомленням створивши відповідну тему.

ЖЗЛ. Реально не віртуально.
(Оскільки фото у цьому повідомлені вже історія,  дозволив собі зробти їх чб, сподіваюсь що сприйматимеься добре)

Тут мені хотілось би сказати про те. що перша така зустріч відбулась задовго до створення цієї теми, коли я попхася до Львова на одному з своїх крокодилів. Ось, step і Бегущая Черепаха

ЖЗЛ. Реально не віртуально.


Отже ідея отримала підтримку. Невдовзі вібулась моя зустріч з leonyarом. У kisи на дачі. Спільне крутіня гайок, рихтовка вилок, пайка сріблом в перемішку з пивом, шашликом та борщем img/ab

ЖЗЛ. Реально не віртуально.

А ось тут  Евгений76 в першу зстріч з kisою, обкатує Костіну "Україну".

ЖЗЛ. Реально не віртуально.

А тут велика тусня в Києві

ЖЗЛ. Реально не віртуально.
Слева направо:
Игорь ака Gosha Mst. Женя ака Евгений76. Перепоясанный двумя швальбами, как революционный матрос — пулемётными лентами, Лёня ака leonar. kisa. Коля ака Vognick. Юля.

Але наразі самою унікальню була зустріч України і Латвії. Львів, Бегущая Черепаха і Gagarins


ЖЗЛ. Реально не віртуально.

Продовжуєм позафорумні зустрічі колеги!

Re: ЖЗЛ. Реально не віртуально.

Раз тема створена, розкажу про зустріч, яка ще не стала історією.
7 березня довелося мені бути у столиці по справам. Признаюся, я дещо забобонний, так в мене складається, якщо іду на 6 місці. То поїздка відбувається важко. А тут колега заняв місце, дивлюся, а в горі гордо вісить перевернута дев’ятка.
Спочатку дійсно все пішло не так, до ж/д вокзалу добиралися майже стільки, як із Житомира до Києва. Приїхавши на місце. Виявилося, що там пропускна система і в бюро перепусток обід. Але потім фортуна вирішила, що складнощів на сьогодні досить, і я отримав таку перепустку.

ЖЗЛ. Реально не віртуально.


Швидко зробивши справи, опинився на квартирі Константину, ака kisa. Як справжній хлібосольний господар, він відразу затащив мене до столу і накормив смачним обідом.
Далі в програмі, звісно поїздка на роверах. Нетривала поїздка з гиканням, улюлюканням, ляканням пішоходів і автомобілістів

ЖЗЛ. Реально не віртуально.

закінчилась в Radisson Blu Hotel де працює Леонід, ака leonyarl. Де нам було наочно показано як має бути організоване робоче місце велосипедиста.

ЖЗЛ. Реально не віртуально.

Силами Леоніда в готелі організована охороняємо вєлопарковка, є можливість прийняти душ та переодягнутися перед роботою, а якщо навантаження було недостатньо, то і позайматися в тренажерному залі.

ЖЗЛ. Реально не віртуально.


Також був детально оглянутий крок, який, сподіваюсь Льоня скоро презентує сам. Ну а я навіть покатався на ньому.

ЖЗЛ. Реально не віртуально.

ЖЗЛ. Реально не віртуально.


Потім наша компанія завітала, ще до одного цікавого персонажа, справжнього Ворона, ака Корбин. Символ однієї невеликої київської вєлофірми.

ЖЗЛ. Реально не віртуально.

Потім знов невелика поїздка на ж/д вокзал, де чекала мене маршрутка.

ЖЗЛ. Реально не віртуально.

І знов дорога.

ЖЗЛ. Реально не віртуально.

Хлопці, дякую за теплу зустріч. Сподіваюсь незабаром побачимося!

Я рухаюсь, значить я існую!

1

Re: ЖЗЛ. Реально не віртуально.

img/ay 

Spoiler

агент
ЖЗЛ. Реально не віртуально.

Re: ЖЗЛ. Реально не віртуально.

Да что не говори, а встреча с "коллегами по разуму" всегда праздник, тем более если коллега приехал с другого города.
Отлично катнули, хотя и не много.
Очень надеюсь что в следующий раз времени будет больше.
Так для справочки, а знаете что такое "Аланская скачка"?
Это когда один всадник на двух конях скачет.

Spoiler

ЖЗЛ. Реально не віртуально.

Именно так скакал Костя домой, после того как Женя спешился и пересел в маршрутку.

ЖЗЛ. Реально не віртуально.
Фотографировал сходу, поэтому качество фото не алё.

1

(15-03-2017 10:45:40 отредактировано kisa)

Re: ЖЗЛ. Реально не віртуально.

Очень приятно и конструктивно встретились. У меня тоже есть оттуда пару картинок:


Spoiler

ЖЗЛ. Реально не віртуально.

ЖЗЛ. Реально не віртуально.

ЖЗЛ. Реально не віртуально.

ЖЗЛ. Реально не віртуально.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: ЖЗЛ. Реально не віртуально.

Фото обалденные !!!"коллеги по разуму"-нравится img/az

Re: ЖЗЛ. Реально не віртуально.

ч\б смотрится плохо

Re: ЖЗЛ. Реально не віртуально.

Правильно смотрится. Цветные версии этих фоток — на старом форуме, а здесь они для истории и показа преемственности.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: ЖЗЛ. Реально не віртуально.

Чернобелые фотки ОК!
Замечательная тема, Степан молодец!

1

Re: ЖЗЛ. Реально не віртуально.

ЖЗЛ. Реально не віртуально.

Фото с сегодняшнего чудесного чаепития: artem4ik19, leonyar, Фруктовый гусЬ, Грга Питич. img/az  img/az

Re: ЖЗЛ. Реально не віртуально.

img/az Душой с вами  img/ag  img/ay

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: ЖЗЛ. Реально не віртуально.

kisa, это ж только начало  img/az  img/ay
artem4ik19, leonyar, Грга Питич.  несказанно рад личному знакомству img/bq . Теперь масштабному "слёту" кроководов не миновать ну никак. img/wd  img/ah  img/az  img/bq  img/bn Ждемс тепла и гриль-сезона.  img/bk

Re: ЖЗЛ. Реально не віртуально.

Хороший был вечер! img/ay
Кого не хватало присоединяйтесь в следующий раз. img/wd

Re: ЖЗЛ. Реально не віртуально.

img/af Киевляне в большом отрыве по этому показателю от всей остальной тусы  img/ae Причём давно  img/ar

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: ЖЗЛ. Реально не віртуально.

О, а так видно. Посмотрел, порадовался. поплакал, пообещал себе слёты кроководов больше не пропускать.