Re: PUB

kamenskij, хррр img/am

Spoiler

ушол полпервого к холодильнику

За мир во всем мире!

Re: PUB

Да имбирь это, хлопчики img/bs
Хлеб на вид аппетитный img/ay

Re: PUB

bellissima, Агась, це імбир, в мене дружина полюбляє чай з лаймом-яблуком-імбірем. От ми під такий чайок Євгена хлібинку на нуль і помножили  img/bw
Kisa правду каже, зупинитись неможливо)

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.

Re: PUB

Просто зараз пекарні і хлібо-комбінати печуть хліб з найгіршої, найдешевшої, старої муки. Густо здобрюють її хімічними добавками і барвниками  ( "оптичний відбілювач" ), всякими розпушувачами, ароматизаторами. А ще обмотають поліетиленом і пишуть термін зберігання 3 доби  img/as
  Я коли купив хлібопічку, то теж на початках важко було стримуватись і не їсти багато хліба. Він виходить дуже смачний з простих класичних інгредієнтів, жодний теперішній магазинний хліб так не смакує.
   А от моя теща в селі пече справжній домашній хліб у електричній духовці, він ще смачніший  img/rolleyes

Про що це я ?   Копроекономіка добралась в нас вже до простих, традиційних продуктів харчування. У капіталістів це сталось вже давніше, їхня їжа вже давно не смачна . Зате в них не проблема купити якісні інгредієнти і органічні продукти, а в нас ще цього нема — споживач не вибагливий і готовий купувати непотріб.  В нашому пострадянському суспільстві ще не зародилась культура споживання  img/bk

Re: PUB

CustoмBicyclь, +++++++

Re: PUB

CustoмBicyclь пишет:

купив хлібопічку, то теж на початках важко було стримуватись і не їсти багато хліба.

Ага, знаю одну семью, бываю у них редко, на улице встречаю раз в полгода. И как-то после перерыва встретил, и... ээ... удивился. Все КРУГЛЫЕ, как Вини-Пух. За щеками уши не видно.  Ну реально, боди-позитивные пародии img/ap  на тех людей, которых я знаю десятки лет  img/ai   (к нынешнему времени уже попустило — вернулись в норму img/ag )

На мою подругу детства  подумал, что обленилась, но её мама, которая всегда была стройной. меня просто убила своей фигурой, да и отчим тоже,
А через месяц они пригласили меня пошаманить комп. Ну и поляна. Таки оказалось — хлебопечка img/ag  Я жрал тот хлеб, как не в себя, непрерывно несколько часов, и на дорожку взял img/bj
С тех пор точно не хочу хлебопечку и отношусь с превеликой опаской к возможности иметь под рукой бесконечное количество вкуснейшего хлеба img/ag

Но когда угощают немножко — кайф img/rolleyes

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: PUB

kisa, я щоб не заокруглитись від тещиного хліба їжджу по нього велосипедом. Туди/назад 54 км., з яких ⅔ піщані грунтовки. Ох ці калорії  img/as

img/ag

Re: PUB

Так отож, я хоча і з породи гончіх — більше за 70 кіло не набираю — та взяв за правило, багато їси — багато катай  img/bk

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.

Re: PUB

Доречі у нашого крокопекаря не просто живий хліб, а корисно — цілющій.
Якщо автор буде не проти, викладу рецепт.
Моя дружина, еколог, та адепт корисного та правильного харчування, як рецепт побачила, трохи ох приємно здивувалась

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.

Re: PUB

Отже автор не проти,тому рецепт
PUB
Це вам не лихоманка  полірування  img/ppc

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.

Re: PUB

img/ai Фигасе, у меня столько наименований компонентов  во всём моём меню нет img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: PUB

Рецепт  img/whipped
На рахунок "цілющий" : не перемелені на муку зерна і насіння зовсім не на користь кишківнику людини, особливо дітям і старшим за 50 (умовно). По-перше вони не перетравлюються, тому організм з них нічого не "екстрагує". По-друге — можуть тупо дряпати слизову товстої кишки, накопичуватись у дивертикулах ( в кого вони є, а є в багатьох) і цим  провокувати їх запалення.

Тому всі ці насіннєві добавки треба ретельно перемелювати. Також розумно їх поєднувати на рахунок сумісності. Це той випадок, коли більше не означає краще.

Re: PUB

CustoмBicyclь, Це лише рецепт, технологія подрібнення мені не відома. Якщо фракція дуже мала, то мусить працювати як "скраб" для шлунку та кішкивни. Досвід є, згодом відпишу

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.

Re: PUB

CustoмBicyclь, для тщательного перемалывания "хлеборезка" есть img/bj а глотают не пережевывая только бакланы

"Тщательно пережевывая пищу, ты помогаешь обществу"©

Делай правильно и не делай неправильно © Лао-цзы

Re: PUB

Хорошо вам. Накусываете еду разную, какую захотите. А тут хлеб-сол и картошка забыл как выглядят. 140 килограмм носить знаете как оно тоскливо.  img/ac было