Re: Моя вєло хата

Я в лодочном моторе (Салют 2 л.с.)  когда-то подшипник вертикального вала скопировал  из фторопласта взамен родного капрона какого-то. Раздолбало моментально. Пришлось раскошеливаться на оригинал (а запчасти стОят  img/ai  img/ai  img/ai ). Тот ходил..  пока не спёрли img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

Якось вже в ПАБі показував два чепрака, що замовив по посиланню з нашого форума. Ось ці

Моя вєло хата
Пройшов час, перші враження. Шкіра просто дубова і пересушена. Але жива і не гнила. Продавець казав про ширину 12 см. В реальності ширша по наружі 14, хоч просто так на звичайну рамку не налазить.
З вужчою взагалі запара вона деформована від зберігання і скручена мало не в трубочку.
Стало цікаво що  з цього вийде. В тазік налита холодна вода і опущені обидві шкірки.
Перший день результатів не приніс від слова зовсім. Шкіра на воду не реагувала. Вирішив трохи розімняти вужчу. На фарбі з'явилися мікротріщини. Думаю вода попаде, розм'якнуть. Не особо. В кінці дня вирішив зняти покриття. Його природа для мене залишилася незрозумілою. Нанесено рівномірно і гладко. Взяв пемзу і воно легенько почало сходити. Вода через певний час почала набувати коліру хни. До того була прозора. Виходять дубільні речовини?
Так чи інакше мої дії дали результат, з'явилася пластичність.
В запасі був один каркас, причому рідна покришка ззаду не загорталася як зазвичай, а якби лежала рівно.
Сьогодні сумістив вузьку покришку з ним.
Моя вєло хата

Моя вєло хата

Виявилося, що вужча потришка не так вузька як в трубочку скручена від зберігання. В планах обробити натуральним гусячим жиром ( ІМХО повний аналог пруфайдера) і пофарбувати, випробувавши фарбу для волос.
Якщо щось путнє вийде, перенесу в тему про сідла.

Враження на сьогодні: не дивлячись на поважний вік, покришки виглядають крепкими. Пересушка не смертельна, якщо підбереться каркас будуть бігати довго.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Евгений76img/ay

Re: Моя вєло хата

Пойдёт img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

Я теж так думаю.
Просто відгук про них питали, я на той момент не був готовий відповісти.
Далі буде...

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Чтобы не оффтопить перенесу беседу сюда... С чего все началось в "Продаже":

Евгений76 пишет:

Доречі, шукаю такий орігінальний хомут заспокоювача цепу, як на цьому 541-му.

Gosha Mst пишет:

Жень, по моим убеждениям тебе проще найти комплектный оригинальный успокоитель, чем только хомут его.

Евгений76 пишет:

Ігор, у мене чомусь склалося враження, що в тому заспокоювачі орігінальних частин немає, все бралося з того, що вже і так випускали. Яка твоя думка?

Сделал пару фото своего успокоителя (некоторые гайки не фирмА):
Моя вєло хата
Моя вєло хата
Моя вєло хата
Теперь мое мнение...
Успокоитель состоит из трех основных частей: направляющая, вал (с резьбой с одной стороны и проточкой с другой) и (назовем это) ушко, для крепления конструкции успокоителя к раме вела.
Направляющая есть и она аналогична той, что стоит на передней перекидке В-552 "Харьков".
Вал — оригинальный, взять его с передней перекидки "Харьков" не получится, он немного другой. Найти один вал сложно, мало кто поймет, что это велодеталь. Но его можно сделать или подобрать что-то подобное. Длина — 65 мм.
Да и само ушко, как мне кажется тоже своеобразное, нигде подобною деталь не помню, но как мне кажется, ушко крепления к раме одинарной нарамной манетки чем-то походе, а главное, подходит по диаметру.
В принципе, недостающие элементы можно сколхозить: грубо говоря из обрезанного болта и части одинарной нарамной манетки (можно поискать и что-то другое, более подходящее), можно быстро сделать колхозный успокоитель и спокойно ждать, пока придет оригинальный. Визуально, из-за направляющей будет создаваться впечатление, что всё правильно. Если есть возможность изготовить эти две детали — всё намного упрощается.  img/bf

Разыскиваю оригинальные детали на В-63 и В-62.

Коллеги, темы читаю мало, нету времени... если могу чем-то помочь — ПИШИТЕ В ЛС. СПАСИБО!

Re: Моя вєло хата

Так, ошмётки есть. Их притащил с хламом Артём, как я понял — ему они не нужны, и поступили в Фонд. Исследую. Женя, напомнишь, если забуду.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

img/thank  Ігор, дякую!
Тепер  повністю розумію з чого саме складвся.

kisa, навіть не сумнівайся, нагадаю img/bs

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Смотрел. Есть хомут. Но хром совсем облез... Болт был левый,, раскручен болгаркой. Где-то были и в плохом хроме направляющие, ещё и на узел завязанные.... Или попадутся ражди интереса, или у Артёма спрашивать надо.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

Евгений76, а где тормозные ручки? Боудены вижу ведут под обмотку, а дальше?

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Моя вєло хата

А їх немає. Тормозить силою думки.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Та жартую трохи. Сила думки приводить в дію руку, а рука безпосередньо тросик. Отой перед кермом, біло-чорний.
Практика показала, що плеча цілком достатньо для зупинки з любої швидкості. Модуляція теж на рівні.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Хата на те і хата, що всяк зайти може.
От в останній день відпустки довелося привести в свідомість ось таке чудо.
Щоб не дратувати благородних донів сховаю фото під спойлер.

Spoiler

Моя вєло хата

Велосипед був куплений на початку 2000-х для дівчини. Покатавшись пару разів вона переїхала в стольний град Київ, а будучи сильно не обмеженою в коштах купила там собі інший двоколісний продукт розвитку маркетингу.
Не робив початкових фото, просто запилений вел на спущених колесах. Єдиною серьозною проблемою виявилась каретка. Фірми VP, але ще на шарах з якоюсь пластиковою приблудою в центрі і кучею якихось стопорних кілець. Вперше таке побачив. Шарики були квадратними. Кинув в загашнік, може коли відреставрую.
До чого взагалі пишу, а щоб вивалити свої враження від комбінації жорсткої рами і правільних (одинарні широкі обода, чотири хреста і широки покришки) м'яких колес. Вроді і їдеш, розумієш по чому, але не відчуваєш керування зовсім, як на сімейному мінівені в кільцевих гонках брати участь. Десь виїхати на природу часу не було, але по грунтовкам і дорожніка хватає, а в ліс на такому я б не ризикнув, люба гілочка в переклюк і все, ти пішохід.
Що сподобалося — висока керетка, навіть на рідних колесах вона десь на 280 мм від землі, а ось так, я аж залюбувався
Моя вєло хата


Це до того, що якщо трекова рама довго не приходить, а на трек дуже хочеться, то можна починати думати. Проблема дропів залишається, але її теж можна вирішити, конкретно в цій рамі навіть перепилявши по живому. М'яса в дропах хватить.
Це все так, думки в голос, навіяло.
Свою особисту потребу трекового велосипеда реалізую по іншому, після придбання кисневого балона і двох редукторів img/ae

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Это тебя некоторые работы Серёги вдохновили img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

Та нє, пара колес чекає поки раму до них прикручу.
Ця не підійшла, хоча зв'язка обіцяла бути цікавою. Просто заради експерименту морочитися з томозами не хотів, без них... в мене ще діти малі  img/ae

Я рухаюсь, значить я існую!