Re: Моя вєло хата

Бяда, друзі. З понеділка активно шукаю по всім злачним місцям кисневий балон 8-12 л. І все без толку. Сьогодні був на заправці киснем та іншими газами. Мені популярно пояснили причину дефіциту. Виявляється торгаші пивом, квасом та іншими напоями розкупили їх під це-о-два. Єдиний момент, залишив номер телефону, обіцяли перезвонити, як щось з'явиться. Шанс є, тим більше, що хлопець активно цікавить

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Нп пунуктапх метвлобрухту чвсто траапляються балони від вогнегасників, навіть 5 і більше літрів. Чи можна, чи варто його переробляти в кисневий?

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Моя вєло хата

Евгений76img/ai тю.
MWLimg/bj

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

Радий, що розвеселив, але серйозно питав
До речі, яка ціна зараз заправки кисню?

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Моя вєло хата

Макс, 200 атмосфер, регулярное официальное освидетельствование.  И тут приходишь ты с аккуратно покрашенным переваренным огнетушителем img/ap

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

MWL, Макс, реально в кисневі заправляють все, а от кисень лише в кисневі.

Правда на заправці при питанні про перевірки якось поморозились. Типу ми ж не вороги собі ми ж на нього дивимось перед тим як заправляти. А по суті... якщо рване, то 99% у них і хто їм лікар?

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Евгений76 пишет:

якщо рване

А вони вам більше 150 атмосфер не качнуть в малий балон, навіть у великі до 180 качають img/bk

Spoiler

На станції швидкої медичної допомоги і у лікарні на кистневій станції попитайте відповідальних людей (через знайомих по блату, щоб не зполохати  img/af ), там з контролем якості балонів серйозно, а що роблять зі списаними не знаю  img/bk

Re: Моя вєло хата

CustoмBicyclь, а там більше 5 л використовують?
Так на вскідку лікарів знайомих немає, будемо шукати.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

На прохання колеги, "секретна" частина тормозної ручки Трайдента.

Моя вєло хата

Моя вєло хата

Ну як секретна, просто в об'єктив рідко попадає. Проріз зробив щоб розбирати не виймаючи тросика.

Я рухаюсь, значить я існую!

1

Re: Моя вєло хата

Підбиття наслідків вчорашнього забігу.
По перше по селу пішли слухи про ще молодого велосипедиста якій вів велосипед, сам побитий, коліна, локті збиті, ключиця вибита (?), майка розірвана. Їхати вже не міг (там стежка з радянських плит, посередені стик від 3-5 см, попадеш в нього кісток не збиреш, по бокам сітка рабиця з гострими краями, на дорожнику ще ладно, а на вужче 32 мм ну його) ледь ішов (побігали б вони в контактах). І це все моїй дружині сусідка на зупинці розповіла.
А тепере по Трайденту: а практично нічого розповідати, він живіше всіх живих. Розпорота збоку обмотка, кітайкарбонове сідло відбулося зчесаним краєм, вже заполірував і три глибоки царапини на болті переклюка і такі самі на правій педалі збоку.  Також трохи зчесано з торця правої частини ліжака. На фарбі одна нова подряпина величиною з булавочну головку. Перед зад невеличкт вісімки, це поки майже після кожної поїздки усаджується. Геометрія не постраждала. Одним словом писати довше ніж воно є. Ну і щоб не дарма дивитися поставив другтй магніт на велокомп, маю надію живіше відгукуватися буде і пропарафінив цеп.
Трайдент знов готовий до забігів, чого поки про мене не скажеш)) ще беру пару днів на відновлення.
Да і просік такі чому профіки ноги бриють img/aw

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Пластырь легче отдирать? img/ag

Re: Моя вєло хата

Нє, пластирі не люблю. Просто при любому русі волосся в корці підсохшої крові починають жити своїм життям.
Блін, з семи років коліга не збивав.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Хорошенькое начало нового года... Выздоравливайте!

Крокодил кроме всего прочего несет функцию "памятника велосипеду"  Victor Reshetnjak

Re: Моя вєло хата

Женя! мабуть, можно тепер двічі день народження відмічати.
Швидкого одужання!
img/be

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Моя вєло хата

Послав вороні  Жені бог шматочок Фаворита.
Моя вєло хата
Звісно буде замінена на Фавориті
Моя вєло хата
А тепер, питання, велосипед позиціонується як міський всепогодний ком'ютер і легкій туринг, тому захист на системі хочеться залишити. Але без захисту зірка виглядає на порядок краще.
Моя вєло хата
От і думаю. Може щось громада путнє підкаже.

Я рухаюсь, значить я існую!