Re: Моя вєло хата

Трек, что ли img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

Ага... Скоро в хатньому кінотеатрі прем'єра.

Я рухаюсь, значить я існую!

1

Re: Моя вєло хата

Євгеній76, целого толстого гвоздя не нужно. Достаточно шляпки от него но изнутри её надо сточить на конус. Или шляпки самореза под потай, но будет виден крестик из припоя.

2

Re: Моя вєло хата

Хм, на передней вилке ЖВЗ, 89г. по крайней мере, исходно нет сквозного отверстия для установки тормоза, отверстие (резьбовое) только сзади короны, и то для крепления крыла.

"Ненавижу, когда все шагают в ногу одинаково стриженые, одинаково одетые, с одинаковыми мыслями в одинаково пустых головах" © Кий.

Re: Моя вєло хата

На многих дорожниках так — и минских с харьковскими тоже. Причём и 60-х гг, и начала 90-х. Тормоз — это опция. Часть вилок на него рассчитана, часть — нет.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

А на пермских (Урал) и пензенских (Сура) отверстие в короне сквозное, у меня только они и были раньше. И у "Аиста" складного отверстие насквозь.

"Ненавижу, когда все шагают в ногу одинаково стриженые, одинаково одетые, с одинаковыми мыслями в одинаково пустых головах" © Кий.

Re: Моя вєло хата

Моя вєло хата

Моя вєло хата

Ну вже вийшло, як вийшло. Я тільки вчуся.

Хотів, щоб на всю товщину сендвіча зайшло. Різьби там не було, просто старий болт був потрібного діаметру, після того як трішки сточив різьбу. Пропаялося добре, припій з'явився зсередини.

Я рухаюсь, значить я існую!

8

Re: Моя вєло хата

Зазор — секси img/ag
Ты б его подчухал до ровного полукруглого профиля. А то так близко к шине — сразу видно, что нижний край короны — какой попало.

Добавлено: 19-06-2021 08:56:10

Усилители заметил img/ay

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

kisa, от не повіриш, тільки на фото і побачив, так дивився, здавалося нормально.

Я рухаюсь, значить я існую!

1

Re: Моя вєло хата

Вот и я о чем, глаз часто не видит. А фотик- да. Часто сам специально фотографирую, чтобы оценить ровность.

1

Re: Моя вєло хата

Євгеній76, Можно радиусомер приложить и обвести фломастером, будет видно где металл шлифовать для ровной дуги

Re: Моя вєло хата

Anastasia1992, мабуть можна. Але на жаль ще не завів такої штуки.
atepernetuzh, так, читав. Після того як сам спробував, ще більше оцінив вашу працю. Вчуся, як зараз модно, віддалено.

Формально це не його вілсет, там буде на пару мм менший діаметр. Але вирішив зробити так, щоб і стандартні 23 мм ставали.

Я рухаюсь, значить я існую!

1

Re: Моя вєло хата

Вітаю всіх!
По хорошому варто відкрити нову підтему:
Я і моя інвалідна команда.

За багато років зібралося багато калічених фреймів. Все сподівався завести ГПС і навчитися паяти.
ГПС завів, а от навчитися паяти  img/ah  скажімо так, в процесі.

Поки електрики ліквідовують наслідки вчорашнього урагану, а я використовую авто в якості мобільної зарядки, два перших інваліда:

Моя вєло хата

Моя вєло хата



Поки це лише примірка, на однакових комплектуючих, щоб порівняти фрейми.
Мій рулиться і їде краще за Рекорд.

Я рухаюсь, значить я існую!

5

Re: Моя вєло хата

Хехе, я тоже люблю перпендикулярные рулевые img/bm  Которые вперёд увалены. И Рекорд мне больше нравится по рулю, чем стартон. А твой больше понравится, чем рекорд img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

img/ay
уважаемый Євгеній76, напомните это какие рамы были до переделки?
ногой колесо цепляете в повороте?