Re: Моя вєло хата

DVDshnik, як зберу ровер, протестую. Але то не скоро, це довгобуд.
Таких заводу 19 стояла, це на 20"колесах і з 42 передньою. Я ще все дитинство дивувався, чому він такий повільний.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Фото отдельно звезды можно? А то мне сдаётся, что она слишком малепусенькая и какие-нибудь проблемы возможны при её изготовлении, а именно штамповке, большой процент брака, например.

"Ненавижу, когда все шагают в ногу одинаково стриженые, одинаково одетые, с одинаковыми мыслями в одинаково пустых головах" © Кий.

Re: Моя вєло хата

DVDshnik, при малому розмірі задньої зірки падає кпд трансмісії,  швидше зношується ланцюг і зірка.

Re: Моя вєло хата

Зато возрастает скорость велосипеда вроде бы  img/ag
А износ компонентов и при 14Т, и при 15Т вряд ли так уж катастрофически разнится.

"Ненавижу, когда все шагают в ногу одинаково стриженые, одинаково одетые, с одинаковыми мыслями в одинаково пустых головах" © Кий.

Re: Моя вєло хата

Невеличке ессе на тему тріщотки від СШ 78'.
Можливо після накопичення матеріалу цей пост в подальшому стане початком нової теми, а поки побуде тут.
Як відомо на СШ в різні роки ставили різні тріщотки, більш давні розбиралися ззаду після скручування її з втулки, новіші спереду. Мені траплялося три види тріщоток, це не рахуючи індійські.
Дана унікальна тим, що вона гарантовано з велосипеда 78 року (але не "мутного") і в неї ніхто до мене не лазив.
Скручена вона за допомогою унікального інструменту — гайка під ключ 30 з двома вусами. Зроблені болгаркою за 35 секунд (патент kisa®)
Моя вєло хата
Зірочок 5, кількість зубів 13-14-15-16-17. Ще трапляються "горні" 13-15-17-19-21.
В даній тріщотці різьбову посадку мають дві менші, інші три на шліцах. Для зняття перших бажано мати два хлиста. Різьба звичайна, права.
Моя вєло хата
Моя вєло хата

Для доступу до самої тріщотки відкручуємо шайбу-гайку з двома отворами. Тут бажано мати спеціальний ключ, мене виручили плоскогубці з гострими носиками.
Моя вєло хата

В середині купа дрібних шарикив 66 штук, по 33 зверху і знизу діаметром 3 мм, але перше, що побачимо це проставочні шайби, по мірі зносу дорожок кріщотки вони прибираються, якщо перестаратися, тотріщотку клинить. В моїй їх 7, три 0,3 мм і 4 по 0,2 мм разом виходить 1,7 мм.
Моя вєло хата

Кількість зубів храповика 14.
Моя вєло хата

Добавлено: 13-07-2019 20:28:34

Не думаю, що будуть питання, але на все про все 20 хв. І буду збирати. img/ag

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Пост шопоголічний. Але моя хата — моя правда.
Повівся я на Алі експрес купити бруксоподібну сідуху. Фоткі були гарні, ціна менше 20$. Звісно підвох мав бути і я це знав. Але авантюрний характер, да і скучно стало.
То була присказка, а тепер сказка.
Приїхала сідушка. Розміри як у Брукса, каркас, натягу вас. Дивіться самі.
Моя вєло хата
Моя вєло хата
Моя вєло хата
Моя вєло хата
А прикол в тому, що це не шкіра і навіть не пресована. Якийсь еластичний матеріал, з благородною фактурою, пальцями продавлюється як натуральний Брукс.
Поки буде батькові в гараж їздити, в нього шкіряні не живуть,то під дощ попаде, то на рибалку, там змокне. Враховуючи пробігі не більше 7 км за раз, то вбирання потушкірою тут не критично. Як буде по відчуттям і експлуатацією згодом відпишусь.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Это хоть на кожу похоже, хотя бы на фото. У меня же сидушка пластмассовая как по сути, так и по виду, но тоже с натяжителем. Не распробовал, правда, её пока что.

"Ненавижу, когда все шагают в ногу одинаково стриженые, одинаково одетые, с одинаковыми мыслями в одинаково пустых головах" © Кий.

Re: Моя вєло хата

Интересненько.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

От і я на вигляд повівся. Але як не дивно тактильно покриття сподобалося.
Ну а батя якось заговарював про накладку, які на ринку продають во всю. Ледь відмовив гроші не витрачати дарма.

Добавлено: 16-07-2019 14:39:17

Кабміум з піднебесної  img/bj

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Китайський лезер від 50 $, та і той часто клеєний з двох шарів (на деяких "занадто" детальних фотках на Алі це видно).  Не чепрак  img/bk
Мінімально пристойні Гайс, але різниця ціни з Бруксом смішна

Re: Моя вєло хата

Евгений76,
А ссылку можно на Али?
У меня просто фантазии не хватает в поиске указывать все эти "ракетка для мужчин" и "большой бум рельсы" img/doubt

Re: Моя вєло хата

Пафнутий, трохи пізніше, в мене Алі в додатку, а з нього посилання як льоду в сахарі.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Евгений76,
Там есть сверху кнопка "поделиться" вроде справа над картинкой
Такая белая ломаная линия с кружочками
Моя вєло хата

Re: Моя вєло хата

Вік живи, вік вчися. Я то думав, що то за... що заважає там зверху. Поки їхала,трохи зросла в ціні.

Spoiler

700,33 грн.  31%OFF | Bicycle Saddle Retro seat High Quality Vintage Mountain bike saddle Classic Bike Saddle Seat Mat Bicycle Parts selim bicicleta
https://s.click.aliexpress.com/e/yAxNvjw 

Добавлено: 16-07-2019 15:43:43

Але відволічемося від шопоголізму, верніше переведемо його в конструктивне русло. Радість в хаті

Моя вєло хата
Хто не зрозумів, саме так виглядає 10 л кисневий балон в багажнику автівки. Мій балон  img/bp

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Евгений76,
img/thank
Прикольный баллон, ещё и с крышкой.