Re: Маршрутка В-39

kamenskij, да. Там вообще оси легко гнутся. Не забудьте свою проверить — прокатать на ровном (стекле например)

Everything's gonna be just fine!

Re: Маршрутка В-39

kamenskij, Кстати, а чего Вам не использовать оригинальную втулку на 3 звезды, или (если нет а добыть трудно) туристовскую на 4. Да и туристовскую можно на три переделать. Заодно на её звёздах хорошо работают современные цепи.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Маршрутка В-39

kisa пишет:

оригинальную втулку на 3 звезды

главное — не забыть, что там только широкая сингловая цепь работает

Re: Маршрутка В-39

Доброго часу колеги,.То як я розумію,або шукати нову трісчотку,або розглядати інші втулки?

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.

Re: Маршрутка В-39

Сьогодні була чудова погода,-2 по цельсія,та без вітру.Вирішив вбити двох зайців без жодного пострілу:покататись та опробувати гуму для проекту.Отож взувши страховисько у нову гуму,поїхав.По асфальту їде просто чарівно! Навіть на не дуже хорошому,навіть бравши до уваги "лодочні" обручіМаршрутка В-39 Маршрутка В-39
То промахнувши асфальтом,вирішив потестити всурьоз)

Spoiler

Є в нас такий острів Кривець,так от там місцеві мтвшники,ландшафтно змінивши,створили тренувальну трасу

Доволі часто щоб піймати адреналіну,катав там на найнері.І от вирішив дати про..ся цій гумі на цій дорозі,а чом би і ні
Маршрутка В-39


Що сказати,окрім піску,та маючи розум,рама туриста долає все,навіть такеМаршрутка В-39 Маршрутка В-39 Маршрутка В-39 Маршрутка В-39 Маршрутка В-39

Тоді тим,що мають намір,побудувати гревєл-схаменіться!!!навчитися їздити!!!.Доречі,гума показала себе чудово навіть у цих умовах.Після проходження трасиМаршрутка В-39 Маршрутка В-39

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.

Re: Маршрутка В-39

Початок трасиМаршрутка В-39

Ну й кам'янське як воно єМаршрутка В-39 Маршрутка В-39

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.

Re: Маршрутка В-39

img/ay Красиво, но холодно.
img/ag А когда сделаете нормальные колёса к этой раме — прозреете img/bs

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Маршрутка В-39

kisa, Ви зараз сильно здивуєтесь,але це страшко,з ним я нічого робити не буду,він тренажер та плакат ТБ як не треба робити img/ag Гума поїде на проект а обручі будуть чекати фікса.П.С .ну от читаючи форум,знаю що Ви колега Мерзляк,та як же так?мене зупиняє тільки -8та більше

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.

Re: Маршрутка В-39

kamenskij пишет:

Гума поїде на проект а обручі будуть чекати фікса

Ну или так

kamenskij пишет:

Мерзляк,та як же так?мене зупиняє тільки -8та більше

Не, мне при +15 мороза уже немного  неуютно, а в более лютые холода +10 и ниже вообще жить не хочется img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Маршрутка В-39

Spoiler

img/off  а старійшинам то в вас балуваний img/ag я починаю задумуватись їхати ровером чи ні онлі при-8 чи більше,або сильному вітрі

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.

Re: Маршрутка В-39

Spoiler

Зато когда тёпленько +30...+35  я очень даже живчик  img/ae  img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Маршрутка В-39

kamenskij, питання трохи  img/off  але — 

Spoiler

Вас не дратує на фотках "водяний знак" камери сяомі?  Цю рекламу можна відключити в  налаштуваннях камери. Кого зі знайомих не запитаю — всіх дратує і майже ніхто не вникав, що це можна відключити.  img/ap

Re: Маршрутка В-39

kamenskij пишет:

гума показала себе чудово

Мне так же эта резина понравилась, особенно накатом.

Re: Маршрутка В-39

Доброго вечора колеги.Сьогодні у вільний час вирішив ще покрутитись біля втулок сш,розібрав що зміг-пятьорік(бо весь інструмент на інших квартирах).Таки вибір однозначний-йому хана,покусані зірки,збиті собачки та відповідні частини на тріщотці.Дзвінок другу

Spoiler

Є в мене знайомий дядько барахольщік,давно з ним співпрацюю,бо і ціни не ломить для тих хто в темі(розуміється на комплектуючіх,а кроководам ще й знижки)так ще й як у нього немає,підкаже де і у кого є.Поставив питання за пятьорік і отримав у відповідь-нарішаю img/bf

Тому вирішив зупинитись на цих втулках,ще й уніфікація доречна — посадкові шприх, тай самі фланці ідентичні на обох.І от нетерпляча подивитись на нутрощі,с божою помічаю розібрав переднєМаршрутка В-39 Маршрутка В-39
Доріжки що на конусах,що на чашках ідеальні img/bp ! І це при тому що останні роки туди ніхто не лазив,пластилін та пісок.Як би сказали продавани-якістьрєтростопроцентів img/ag

Spoiler

Супутньо вразила ще одна річ,майже усі шприхи хромовані img/ai хіба були у рсср такі?Спробувати їх залишити комусь для проекту(бо ніпеля геть не крутяться,чи обкушувати нафіг

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.

Re: Маршрутка В-39

Доречі,колега Riverdale питав за обручі,задній більш плаский з ледь помітним скругленням,а передній плаский,але з радіусним під'ємом у бік зірок висотою 2мм та 12мм шириною суто по центру

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.