Re: Маршрутка В-39

Вітою колеги.Збірка колес стопорнулась на етапі пошуку шайб м2 нерж

Spoiler

це квест блін,то замовлення від під тисячу гривнь,то у наявності немає

І от удача img/bp ,у нас по місту зі сприяння друзів найшов постачальника,у наявності нема але під замовлення привозять за два дні.Розміри 2*4*1 ~40грн за сотню.Навсяк випадок замовив три сотні,як все буде ок то закину контакт у крокоторгівлю,думаю Дніпрянам буде корисно(там до речі усяко хитрого та нерж кріплення вдоста) img/af

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.

Re: Маршрутка В-39

img/ay
Я плюнул давно на эти квесты, и использую оцинковку. Надо взять себя в руки img/ag и таки купить на Солди-Металвиз коробку нерж.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Маршрутка В-39

Кisa,а як зимовье катания? В мене за одну зиму оцинковані шприхи в жах перетворились.Але на нерж шприхи жаба досі таки даве img/ag

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.

Re: Маршрутка В-39

img/ag Как говорил один коллега — "я за раздельное катание: летом велосипед, зимой — лыжи"  img/ae

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Маршрутка В-39

Стою на асфальте я в лыжи обутый...

Re: Маршрутка В-39

img/ag Ну не мы такие — зима такая

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

(22-12-2019 22:17:11 отредактировано CustoмBicyclь, причина: Помилився про ціну)

Re: Маршрутка В-39

kamenskij, тих шайб йде по 2-3 шт на шприху, зрідка по 4 шт.  На гуртовні ті шайби упаковками по 2000 шт, рідше по 1000 шт.
Я останній раз брав пачку на 2000 шт за ~ 180 грн. (рік тому).

Re: Маршрутка В-39

kamenskij пишет:

Збірка колес стопорнулась на етапі пошуку шайб м2 нерж

Заказывал в Китае латунные — затерялись на почте.
За 200 руб подвернулась коробка 1000 штук нержи — там теперь нет, смотрел из интереса.

с м2 всегда проблема, в магазине по 4 рубля штука img/whipped

За мир во всем мире!

Re: Маршрутка В-39

kamenskij,  я на алике м2 брал по 15 грн за 100 штук. Ну только доставка 3 недели.

Мыло — грязное.

Re: Маршрутка В-39

CustoмBicyclь, тобто я 300 шт замало замовив? img/af  Про інше,всюди де зі мною був зворотній зв'язок:поштою,телефоном,ситуація наступна:або на багатогривень замовлення або немає в наявності.Якщо у Вас є перевірені явки по Україні з замовленням на пару сотень шт. по адекватній вартості,залюбки зкористуюсь img/thank

Добавлено: 22-12-2019 21:38:44

коткомпот, Про шайби не знаю,але щось насторожує,бо кульки з Алі перетворились на багатокутнюшароподібну штуку через місяць поїздок.Ви до речі їх магнітом перевіряли? А то в нас під нержею всяке продають img/ag

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.

Re: Маршрутка В-39

kamenskij, https://prom.ua/p850426214-shajba-plosk … nnaya.html
https://prom.ua/p699484109-shajba-ploskaya-nerzha2.html
Купляв у них , усе пройшло добре .

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Маршрутка В-39

Посилання класні,але підведемо ітог.Де коли і як ви їх купляли,доставка,вартість?А я знайшов майже під домом,Тай колегам з Дніпра ровером у рюкзачку підкину,при тому що 40грн. за100 це орієнтовно(за 1000 набато дешевше)Не хизуюсь,чекаю доставки

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.

Re: Маршрутка В-39

kamenskij пишет:

Де коли і як ви їх купляли

  по ссылке выше в июле этого года .
М2 1000 шт — 120 грн , еще брал у них М2,5 ; М3 ; М4 , гайки  . После заказа перезвонили , уточнили детали . Покупал  по предоплате — мне так удобно , доставка Укрпочта — 26 грн .

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Маршрутка В-39

Точно! Це я пачку на 2000 шт взяв за 180 грн, а тисячка по 120 грн. Треба виправити свій пост вище  img/bk

Re: Маршрутка В-39

Вітаю колеги.Отже сумуючи пишу

Spoiler

З шайбами нерж М2 засада, постачальник якого я знайшов привіз збільшені і я відмовився.По вашим
вище скинутим посиланням- інвентаризація і не продають,друге — нема в наявності.Отже я вирішив як Kisa брати оцинковані, ну а чого б і ні,шприхи теж цинк,головне по дощах не катати img/ag   

Але! Очікуючи на шайби, прийшла посилка від Анни, та пішла робота
Маршрутка В-39
Це, це, ну не можу я словами передати.Як кулінар — беремо отгоїні втулки та конуси, додаємо 30% мастила Total у тушку,та по одній..по однііій, бережно кладемо калібровані ферумні кульки. Далі прикриваємо це все фальгою для випікання пильниками.Та ніжно, дуже обережно,як з дитиною, накручуємо та регулюємо конуси...Це кайф колеги, навіть більше скажу, це секс з ХВЗ  img/ba
Головне щоб дружина на побачила та не почула  img/ppc

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.