Re: Маршрутка В-39

kisa, На просторах теж таке знаходив, що ставили, але довіри тим шматочкам інфи мало, вважаю що тут люди більш компетентні, а як і ні, то дурного не скажуть  img/thank

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.

Re: Маршрутка В-39

Особисто мені не траплялися, а от колеги показували і враження, що дійсно з заводу. Ну воно і не дивно, комплектний стартон, про який можу сказати, що все заводське, бачив аж один.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Маршрутка В-39

kamenskij, нормальна трещітка, я на такій чимало наїздив. Поміняв тому, що на дуже крутий торчок на ній не зміг заїхати, взяв китайську 14-28. Як будете накручувати на втулку — намажте різьбу літолом, щоб потім можна було відкрутити при потребі. Інакше можна і не зняти.
kisa, про заводское происхождение — похоже на правду, очень уж часто встречаются они — у меня три штуки таких.

Горец: "Украина" 111-441 (короткая) 1990 г. с планетаркой Nexus-3
Ветерок: "Старт-шоссе" 1986 г. (2х7, дуалы)
В-37: "Спутник" В-37 1967 г. сингл (торпедо)
Лыбидь: Ардис Либыдь "Handmade in Ukraine", 1998, сингл 46/19

Re: Маршрутка В-39

murabel, В мене інший досвід, або графіт з будівельного олівця, або старе сало

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.

Re: Маршрутка В-39

Hero — серйозний завод в Індії, багато чого велосипедного робили і роблять.

Spoiler

А ще мопеди і мотоцикли Honda для азіатського ринку випускають.

Re: Маршрутка В-39

kamenskij, ну то не принципово, головне — не насуху.

Горец: "Украина" 111-441 (короткая) 1990 г. с планетаркой Nexus-3
Ветерок: "Старт-шоссе" 1986 г. (2х7, дуалы)
В-37: "Спутник" В-37 1967 г. сингл (торпедо)
Лыбидь: Ардис Либыдь "Handmade in Ukraine", 1998, сингл 46/19

Re: Маршрутка В-39

Вітаю колеги. Тільки сьогодні почав роботу з трищіткою, з метою поставити на колеса і винести на суд суспільства, як — пу, знов нема світла

Spoiler

виявилось це ДТЕК вимикає гаражні кооперативи, бо там купа верстатів та опалення незареєстрованих. Ну логічно, чим ходити з ревізією, відключемо всіх

Нам не біда, основну роботу я зробив, та деяке фото
Маршрутка В-39

Spoiler

Там можно побачити мого нового напарника у майстерні. Виник він як мені було сумно, під час гендерної праці мене та інвертора. Хлопак зберігає мої недопалки, та насичує позитивом. Довго його приховував бо стидався з його недолугості, але ми з інвертором ще попрацюємо над його статурою  img/al

Що до трищітки. Одразу сподобалось ширше рознесені доріжки кульок ніж у ХВЗ, та більшу кількість зацепів ніж у ХВЗ ,16 проти 14, кут спрацювання буде меньше?
Далі було фіаско? Ні! — вважав що в мене вдосталь кульок 4мм., а виявилось 4.15. Ну, все одно доріжки були не зовсім ідеальні, тому шлифонув/полірнув на +— 0.01 та додав діст.шайбу 0.25, майже ідеально.
Ну а апогеєм вечора був вислів мого друга веломеханіка, з приводу моїх переймань за собачки та латунні пружини — Більше вкручуй та меньше на холостому катай, а взагалі збери фікс і не турбуй(цензура)і взагалі ви замахали своїми(цензура)  img/am
Прийшов додому задоволений, працею, та повною кишенею відбірних матюків  img/ag

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.

Re: Маршрутка В-39

kamenskij пишет:

нового напарника

img/ag  img/ay

Ого, там не 3 мм шарики, а больше 4?

kamenskij пишет:

вислів мого друга

img/bs ++
img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Маршрутка В-39

Хм, перебирал такую трещотку. Шарики были 3,15

Re: Маршрутка В-39

+
Я ще не зустрічав фрівілів з шарами ~4 мм.
Всі були з ~3 мм.

Re: Маршрутка В-39

Вітаю колеги.
По верхньому посту, так, думав одне писав друге, кульки там 3 мм.  img/as
Отже колеса нарешті зібрані. Для фото вирішив надягнути їх на шоссер,  бо інших підходящих рам не маю.

Spoiler

Він трохи на лікарняному після дтп, але для примірки та трохи проїхати на милицяхМаршрутка В-39
Маршрутка В-39
Маршрутка В-39


Відчуття : технічно, ніяк, бо вони явно не туди і не сюди, той так зрозуміло.
Естетично мені дуже подобається як виглядають на ровері, ну не на цьому звісно  img/ag
Дрібнички. Таки вирішив на задньому використати шайби

Spoiler

бо шприхи трохи виглядали з ніпелів, аби не шорхати їх — там швидко з'яветься ржа, підклав шайби м4 нерж. Вважаю що так навіть краще, площина навантаження ніпеля на обруч більша. Хтось з колег казав що вони там нафіг не потрібні, але час до "на заміну" виросте


Фліпером вирішив поекспериментувати
Маршрутка В-39

Spoiler

це така стрічка,якою затягують багатотонний верстат з Китаю. По факту це скловолокно у оболонці PU, наче тримає багато тонн, а важить як три оберти лавсановою стрічкою. Тим паче лавсан сюди широкий, прийшлося б підрізати три оберти  img/ap 


Камери, що були у наявності, всі з високим ніпелем. На тест піде, але щось замуляло око, тому хоч полірнув
Маршрутка В-39
У підсумку подобається мені і робота моя і її плоди.  img/bp  Чекаю капців  img/thank

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.

Re: Маршрутка В-39

img/bf

Spoiler

img/bw Знакомая модель рамы  img/af
img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Маршрутка В-39

kisa, рама ікс-бе-три після міленіуму  img/ag

Re: Маршрутка В-39

img/bs  Причём коллега kamenskij её не просто от старой краски ободрал, но и над швами поработал  img/rolleyes

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Маршрутка В-39

kisa,

Spoiler

От з моменту купівлі воно мене бісило. Так, патріотичні кольори, але виконання дебільне   img/as  плюс зварні шви, я таке фе навіть на відвертих ашанах не бачив. Отже після ремонту аргоном все одно фарбувати наново, докупи і швів торкнулась рука суворого стиліста  img/ag 


Нарешті наближаюсь до роботи з рамою (хочу підійти до того з максимальним натхненням та купою вільного часу, аби не халтурити у поспіху)
Поки потихеньку займаюсь тюнінгом
Маршрутка В-39
Маршрутка В-39 збиваю зайвий припій,маленьким штихелем

Наразі, скоріш за все, буду міняти горизонтальну трубу, бо дуже вона побита .Я так розумію, що це треба буде роспаяти кермовий стакан, тобто обидві труби?

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.