Re: Моя вєло хата

kisaimg/bj
Випадковий проект. Тому хто пояснить навіщо мені четвертий/п'ятий шосейник, буде премія.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Євгеній76 пишет:

Тому хто

img/bk Я пас. Хотя знаю и премию хочу img/bm img/bj

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

Колись пiсля роботи над над велом закортiло менi одразу його випробувати. Також ввечерi, по двору... неосвiтленому... Налетiв на шнур для сушки стiрки... Ох i було що слухати усiм навколо...

Re: Моя вєло хата

Роман, мені простіше, у власному дворі всі шнури знаю, ну і всі домашні знають, якщо натягнуть щось нижче женіного зросту то це щось полетить так далеко, що не завжди знайдеться  img/bj

Я рухаюсь, значить я існую!

1

Re: Моя вєло хата

Ну от, сьогодні повноцінне поїхало.
Перед фото декілька слів. Проект цілком не очікуваний, в середині зими місцевий торговець виставив майже велосипед без коліс. Кога-мьята 58 зріст, 56 см ЕТТ. А перед тим я для чогось купив прикольні італійські обода, Амбросіо супер еліт. Отак неждано став володарем Кожаної м'яти по прозвіщу Дирявий. Чому Дирявий? Про це під спойлером  img/ak

Огляд показав повну 105 групу, 86-88 років, а точніше 1050. Велосипед також імовірно 87 року. Все було приведено до ладу, докуплені відповідні втулки, касета на 6 швидкостей, новий винос і зроблений підсідел. Штатний продав, бо мені він закороткий. Також перетягнута сідушка і відмочена в розчиннику гума з ручок. Тормозні колодки нові.
Все заполіровано, попереду обкатка і фарбування, залишки рідної фарби видно біля манеток.

Моя вєло хата

Моя вєло хата

Моя вєло хата

Моя вєло хата

Моя вєло хата 

Моя вєло хата

Моя вєло хата


Моя вєло хата

Моя вєло хата


Spoiler

а це було гарно зашпатльовано. Ну нічого, полікуємо.
Моя вєло хата

Верхня труба, знизу. Типова болячка внутрішньої проводки.

Я рухаюсь, значить я існую!

12

Re: Моя вєло хата

Жень, все круто, но с рулём чего то не то. Одоробло какое то.
Седло волшебно, Кога прекрасна.

Diesel power

Re: Моя вєло хата

Кермо рідне, SR, модель чемпіон (по пам'яті).
Може в обмотці воно не так буде виглядати.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Переглянув каталог, такі схоже помилився, 88 рік.
Моя вєло хата
Exerciser

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Прикольний апарат!  img/ay
Але є на чим ще попрацювати)

Куплю вилку на "рекорд"

Re: Моя вєло хата

С Поехалом img/kefir
Мне нравится. Только не психуй с окрасом — чем меньше размалёвок будет, тем лучше. Но минимум декора нужен.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

toni73, однозначно. Поки покатаюсь, зрозумію апарат. Перші враження позитивні їде легко, весело. Гальма здивували, чи то після зими відвик, чи нові колодки, але якось дуже сильно хапають.
Потім фарба і думати. Щось доведеться продати, бо вже їздити на всьому не встигаю.

Я рухаюсь, значить я існую!

2

Re: Моя вєло хата

kisa, є думка ближче до оригіналу, тут самодіяльності мало. Поки збирав, думав подрилити добряче, перфорацію скрізь поробити, манетки перенести на торець керма. Тоді б можна було над кастомним окрасом подумати, а так практично з каталогу велосипед.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

С поехалом!
А можешь показать рисунок на руле? Хорошо сохранился?

Цвет красивый. Даже жалко такой под обжиг и на перекрас. Полная группа это супер!

Eclipse, руль классический шоссейный. SR очень многие свои модели выпускали по патентам, принадлежим modolo и другим итальянцам.

Everything's gonna be just fine!

Re: Моя вєло хата

Bob, малюнок на кермі ще трохи видно. Вечером сфоткаю.
Фарба явний перекрас знімається нігтем.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Bob,  я не спорю что родной и шоссейный. То ли с этим выносом так смотрится, то ли ракурс фото не тот, но глаз цепляется. Вкусовщина. Субъективно.

Diesel power