Re: Вопросы и ответы 2017

Изолента тянется при нагреве, постояло на солнечной стороне и поплыла. А так конечно способ годный

Re: Вопросы и ответы 2017

На одинарному ободі.

Re: Вопросы и ответы 2017

Ну да, на одинарном

Re: Вопросы и ответы 2017

Но там де рвонуло явно не на одинарний обод синю изоленту намотно було img/ab

Re: Вопросы и ответы 2017

Если на балконе солнечно и жарко, то бабахнет и на фирменном континенатль флипере.

Re: Вопросы и ответы 2017

Таку пакувальну стрічку:

Spoiler

Вопросы и ответы 2017

Зафіксувати 1-2  шарами скотча.

Re: Вопросы и ответы 2017

Gagarins пишет:

Если на балконе солнечно и жарко, то бабахнет и на фирменном континенатль флипере.

Вот Вы и подошли к главному,  img/wd  а на моём фирменном флипере точно не рванёт, хоть солнце, хоть в мороз.
Я про двойной обод с дырочками под спицы. img/ab

step— совершенно верно img/ay,  и я об этом.

Re: Вопросы и ответы 2017

А на одинарном — три слоя тканевой. Ибо ПВХ вроде и служит годами, но как-то угоожающе тонко обтягивает ниппели спиц, будучи качественно обжатой камерой.

1 доллар стоит на любом базаре моток тканевой изоленты, которого хватает на 2-3 велосипеда..

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Вопросы и ответы 2017

На Феніксі використав бутерброд з тканевої і ПВХ ізоленти, якась одна закінчилася, домотав другою. Вже четвертий чи п"ятий рік покришку не знімаю. Обода подвійні, правда там більше 4,5 атм. не буває.

З.І. про фліпер я тоді тільки здогадувався.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Вопросы и ответы 2017

До речі, якщо не брати в розрахунок ціну, покри краще брати фолдингові чи зі стальним кордом?

Re: Вопросы и ответы 2017

Я бачу плюс фолдингової пкришки у її компактності як запаски в далеких мандрівках, і в квартирі простіше зберігати  img/ab
Думаю те що фолдингова як правило легша нам байдуже? img/ag

Re: Вопросы и ответы 2017

step, тобто, теоретично, можна таскати з собою одну фолдингову як запаску, а бойові можна ставити і на залізному корді )

Re: Вопросы и ответы 2017

Ну, буває ще одна дивина, фолдингова від однієї фірми може бути важче ніж звичайна від другої.
А все інше підтримую. Для нас плюс фолдингової в запасці. Хоча камера на запаску більш потрібна.

Я рухаюсь, значить я існую!

(24-03-2017 15:12:26 отредактировано step)

Re: Вопросы и ответы 2017

Евгений76, само собою що порівнювати вагу коректно тільки між покришками однієї моделі img/ab
Грга Питич,  якщо не стоять питання витягти максимум для гонок або вєсоманьячество то так img/ab
Ну хіба ще такий маленький плюсик — фолдингову покришку легше монтувати а особливо демонтовувати.

Re: Вопросы и ответы 2017

посоветуйте, какие взять педали для шоссейника
вводные данные:шатуны алюминий светлые, резьба в шатунах совр стандарта
(мучаюсь между алюм.Wellgo LU-C33 , алюм. Exustar PM923 и VP -608, VP 628)