Re: О велосипедном освещении и электропитании.

Alexey K33img/bs

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: О велосипедном освещении и электропитании.

Фонари годные под переделку(если подобрать батарею)

Spoiler

О велосипедном освещении и электропитании.

светят от"сносно"до"нифигасе",и, однозначно не рекомендованные под переделку(во всяком случае, для вела)

Spoiler

О велосипедном освещении и электропитании.

первые имеют более осмысленное  направление светового потока, вторые как повезет.

Re: О велосипедном освещении и электропитании.

Не нужно забывать, что расположение фонаря тоже имеет значение, особенно на разбитых дорогах, грунтовках и т.п.
Уличный фонарь равномерно рассеивает и без того скудный свет строго сверху, отчего даже горбатая дорога видится ездоку плоской и ровной. Примерно тот же эффект и у налобного фонаря. А вот фара, расположенная на горилле вилки, а стало быть низко, растягивает световое пятно вдоль дороги и заставляет неровности отбрасывать тень. Когда у ям и горбов появляются тени, рельеф покрытия становится намного понятней. наверно, фонарь, прицепленый на перо вилки, будет ещё эффективней.

Поки один раз відміряєш, інші сім разів відріжуть!
ММВЗ 99р. з планетаркою SHIMANO 8R36
ММВЗ 72р. з планетаркою SRAM S7
ХВЗ "Едельвейс" з планетаркою SHIMANO SG-3C41

Re: О велосипедном освещении и электропитании.

Юра, со мной на даче по вечерам это играет злую шутку — ехать страшно из-за тог, что дорога кажется грбатей, чем есть на самом деле  img/ag Но да, так безопаснее — лучше перебдеть.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: О велосипедном освещении и электропитании.

Да! Вот именно! Поэтому я использую два фонаря, а на дамке фонарь(с зумом) расположен на пере вилки рядом с бутылочной динамой. Еще, говорят оттенки влияют на восприятие(вроде одним белый спектр понятнее(холодный), другим теплый), а там х. з, может кто экспериментировал. Мне привычнее теплый, вплоть до желтого и зеленоватый.Зум на фонаре иногда "у пригоді"

Spoiler

О велосипедном освещении и электропитании.

,хотя электрики, могут подвергнуть меня анафеме-так как этот"отпиленный"фонарь фара подключен напрямую(с родным драйвером) к динамке-и ниче-работает.  img/ae

Re: О велосипедном освещении и электропитании.

А мсье знает толк в извращениях.

Re: О велосипедном освещении и электропитании.

Alexey K33 пишет:

...Еще, говорят оттенки влияют на восприятие...

Першою моєю пробою світлодіодного велоліхтаря була ось така парочка:

Spoiler

О велосипедном освещении и электропитании.

Задній маячок хороший, світив яскраво і був помітний у світлі фар автівок. Але про переднього ліхтаря. Яскравість у нього така, що не було підстав думати ніби у його власника маленький самі знаєте що img/ag тобто слабенько він світив. Колір світла  холодний білий, з ледь помітним фіолетовим відтінком. Так от. Коли вперше чіпляв ліхтаря, через специфічне кріплення мені якось вдалось закріпити його на вигинах райзера так, щоб хоч якось світив на дорогу. Але при цьому він ще й світив на зустрічну. Ну, вперше чіпляв, не все передбачив  img/ah 5-ть маленьких світлодіодиків, а зустрічні автівки сигналили, збавляли швидкість і чекали поки я проїду  img/ag  Отакий спектр получився img/bk

Re: О велосипедном освещении и электропитании.

Ну на самом деле оно не так убого смотрится, а вообще-покупать

Spoiler

img/bk

бушемюллеры(как ромавело изХТ) по цене всех моих собранных из" подножного корма"Великов, чтобы сказать:-да а а, я кручивсех, вывсеврети, считаю не целесообразным и необходимым только для повышенияЧСВ. А возможно я просто" плюшкин". img/bn

Re: О велосипедном освещении и электропитании.

step, я по той же причине обхожу ці ліхтарі(передні) вони, на мій погляд, як раз потрібні, щоб виділити вел у темряві, а от задні нічого-працюють. Але вважаю, що краще купувати окремо:задній можна подібний, а передній монодіодний-ці многодіодні дуже складно сфокусувати. Якось так.

Re: О велосипедном освещении и электропитании.

Spoiler
BOOTSMANN пишет:

Не нужно забывать, что расположение фонаря тоже имеет значение, особенно на разбитых дорогах, грунтовках и т.п.
Уличный фонарь равномерно рассеивает и без того скудный свет строго сверху, отчего даже горбатая дорога видится ездоку плоской и ровной. Примерно тот же эффект и у налобного фонаря. А вот фара, расположенная на горилле вилки, а стало быть низко, растягивает световое пятно вдоль дороги и заставляет неровности отбрасывать тень. Когда у ям и горбов появляются тени, рельеф покрытия становится намного понятней. наверно, фонарь, прицепленый на перо вилки, будет ещё эффективней.

kisa пишет:

Юра, со мной на даче по вечерам это играет злую шутку — ехать страшно из-за тог, что дорога кажется грбатей, чем есть на самом деле  img/ag Но да, так безопаснее — лучше перебдеть.

А ось тут так, треба оптимально підібрати висоту кріплення ліхтаря. При надто низькому розташуванні фари, ідеальний асфальт здаватиметься подільською бруківкою:

Spoiler

О велосипедном освещении и электропитании.

І на мою думку винос під рулем найкраще місце для фари.

Re: О велосипедном освещении и электропитании.

+2 к клубу Convoy S2+. Гоняю с двумя (в полследнее время  — с одним) — доволен. Брал теплого света. Аккум заряжаю раз в две-три недели, но ночью езжу не часто.

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

(27-03-2017 21:05:43 отредактировано step)

Re: О велосипедном освещении и электропитании.

Alexey K33, так img/bs я не збираюсь заперечувати очевидні речі, просто цей комплект був мій перший і дуже давно. Не про те мова, цього ліхтаря я навів як ілюстрацію до розмови про спектр, то ж в даному контексті неважливо яка конструкція img/ab

Re: О велосипедном освещении и электропитании.

Так, згоден, Convoy-доволі якісні ліхтарі(хоча я надаю перевагу ITP ElumaSK1,та Tank007деякі моделі) колись був здивований якісттю цих конвоїв. Їх беззаперечна перевага(як на мене) -у тому, що їх можна використовувати, як звичайні ліхтарі. Гарний вибір, потужне світло-це про них.

Re: О велосипедном освещении и электропитании.

step, я, напевно, не вірно десь висловився, мав на увазі, що ті хто стикається  з подібними "фарами"можуть розчаруватися, сподіваючись, що багато діодів-багато світла, але тут багато нюансів. А спектр я мав на увазі у сенсі, що по аналогії з лампами денного освітлення(можливо?) може змінювати сприйняття рухомих об'єктів. Але я не дуже"грамотний "у цій сфері, а експерименти не проводив, може хто шарить. Цікаво було б послухати. Якось воно так.

Re: О велосипедном освещении и электропитании.

Alexey K33img/bs
А щодо спектра, враховуючи свій досвід з тим ліхтарем, можу сказати що вибирати світлодіод бажано теплого білого світла.