Re: Alyonka Workshop
atepernetuzh, з готовими бєда. А якщо їх самому робити, то варіант робочий.
В крайньому проекті мені не сподобався перекос в припайці дропів, десь 0.1-0.3 мм. Просто прогрів "коротке" перо по довжині, до побєжалості, без фанатизму. Перекос вирівнявся.















вилка уже под раму делается? Или рамка под вилку будет строится?












