Re: Крокоспорт

Ну що, тепер трішки вражень.
Перше, траса зроблена МТБшниками для МТБшників.
Так як головним організатором є місцевий веломагазин, тому тут логічно, що краще продається для того і роблять.
Крокоспорт

Дорога, я б сказав 40/60. 40% доволі пристойного асфальту, все інше бруківка (орги казали, що всьог 8,5 км, але видалолося суттєво більшим img/ah ) трохи гравію і трохи таких доріг, що навігатори деяких гонщиків відмовлялися завантажуватися, казали тут дороги немає. Особливо неприємними мені видалися торчки з незрозумілим покриттям, враження, що колись поклали асфальт просто в полі на грунт, він давно пощербився, розлізся і лишилася якась каша.
Бркуківку всі проходили збоку, де могли, а частіше взагалі по грунтовим дорогам збоку.
Але було цікаво ну і незабутній досвід.
Погода видалася гарною, ясно +20-24. Доща не було, хоч на деяких дорогах ще залишалися калюжі, на всю ширину.
По техніці, на випукле око 80%  img/bg  в основному хардтейли. Було достатньо шосерів. На трасі бачив один турист з пізніх, декілька стальних сітібайків, з тих що на туринги схожі, а також бачив один тандем зі змішаним екіпажем. Перед стартом бачив як хлопці з Каденса  трубку міняли img/ai . Відомий Ігор Хижняк їхав на своєму модному гревелі і 30 мм гумі. Підготовка дається взнаки, він всю дорогу тримався в лідерах.

Тепер про мою участь. Відверто кажучи був не готовий, за такою погодою не встиг розкататися.
Ставив собі дві задачі, перше добратися до фініша, друге вийти з 4 годин.
Наївний, я ж то все на Париж — Рубе дивився, де гарний асфальт розбавлений спецділянками. Нереальність цієї задачі зрозумів, коли закінчилася перша бруківка. Загальний час між рамками 5:45:12. Загалом картина була така, на гарному покритті уходив від мтб яко моторний човен від пароплава, а на всякому розколбасі вони мене добирали. Про накат говорити з ними марно. Не раз було, що вони маслають. До пів години витратив на зупинки. На початку видуло контактну лінзу з ока. Думав повернути на місце, потім плюнув. В результаті трохи втратив стереоскопічність. Десь після 60 км почав ловити судоми в ногах. Перший раз взагалі епічно вийшло. Педалюю, взуваю  img/bg  і тут одночасно дві ноги відмовляються згинатися. П"яту точку починає підкидати по дуже цікавій траєкторії  img/bj  Але спинився, відійшов. Потім разів 5 ще доводилося спинятися, прихоплювало в кінці тягунів. Образливо, що вилітав на них реально швидше ніж з багатопередач, а потім все втрачав. Потрібно більше катати. Наскільки зрозумів, судоми починаю ловити не від кілометражу, а від часу катання, як правило більше 3 годин не катаю.

Ну і тепер про техніку. Подивився я фото з попередніх років, а також трек. Дещо про борогу почав здогадуватися. Горинича мені стало шкода, як і свою п"яту точку. При всьому богатстві вибору потрібно було брати або Фенікс, або Фаворит. Так як перші місця не світили вирішив пови*живатися — взяв Фаворит. Лише перекрутив з Горинича контакти, а з Фенікса підфляжник.
Крокоспорт

Велосипед з честю все виніс, єдина неприємність, залюфтив лівий клин. Тут я сам винний, ще зимою згубив правий, замінив його на харківський від колеги Bob.Заміни ж відразу і другий, так ні, лінь. а та пара була від якогось новодєльного дитячого роверка. Щось я таке відчував, тому запасні були з собою, взагалі набрав інструменту як з переляку і нічого не знадобилося.

Фото з траси трохи є, на фейсбук сторінці гонки, але зі мною не бачив, хоч фоткали мене точно. Почекаємо, може з'являться, тоді добавлю.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Крокоспорт

Дякую, круто.
Побажання на майбутнє невеликий анонсик, а то ті хто в танку з першого повідомлення нічого не зрозуміли img/bn

Рама без вилки деньги на ветер

Re: Крокоспорт

Бум старатися.
В нас скоро  грунтовий марафон "Поліська січ" триденні покатушки
15-17 червня. Вчора знаймий турист дуже радив. Там не на час, просто по маршути, з вільними зупинками,  купанням, чорницями, оглядом цікавих місць.
То вже мабуть не спорт, а туризм.
Навряд поїду, але може кого зацікавить.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Крокоспорт

В двох номінаціях я точно переміг.
1. Учасник який використав найменшу кількість передач
2. Найстаріший велосипед

Про передачі забавний епізод. На черговій ділянці асфальту де потрібні навики фігурної їзди наздоганяє  img/bg вод, верніше двоє, один за одним. Перший питає, а у вас що одна передача? чи може ще є?. Кажу одна, навіщо більше? Не знаю наскільки він здивувався, бо відразу відстав   img/ap

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Крокоспорт

Евгений76,
Женя вітаю- з тим що впорався, і дотерпів "це" до кінця. img/ay
Сподіваюсь ти зробив висновки, і скоро ми побачим новий проект, заточений під "Рівно-100" 2020  img/wd

Re: Крокоспорт

leonyar, Україна на помірно шипованій 40-ці з прямим кермом і 46/19. Щось таке, на цей раз не встиг img/rolleyes

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Крокоспорт

Евгений76img/ay поздравляю!
Женя, судя по твоему описанию дороги, гонка должна называться "неРівно-100" img/ap

Евгений76 пишет:

46/19

А на прямой и спусках не маловато?

Re: Крокоспорт

Рівного дуже мало, на спусках наші велосипеди самі їдуть ))
А от усякі торчки з нерівностями інакше не пройдеш. Підйоми по суті не важкі, якби асфальт був.
Ну або гратися передачами.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Крокоспорт

Евгений76, Молодец что проехал
Я туда не стал регаться так как все писали что там нет дорог, ну и правильно сделал Default/smile
Зато теперь у вас есть хоть какой-то опыт гонки Default/smile
А вообще надо катать, катать и еще-раз катать... У нас в Киеве хоть есть клубы и просто регулярные покатушки шоссеров где можно в режиме гонки себя испытать. У вас с этим конечно не так...

Re: Крокоспорт

artem4ik19, люди напевно є, може не так організовані. Рідко, але зустрічаю шосерів групами. Правда або на зустріч, або взагалі я пішки чи на машині.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Крокоспорт

leonyar пишет:

планировал ехать объёмную тренировку с Cadence 90

По какому маршруту?

Горец: "Украина" 111-441 (короткая) 1990 г. с планетаркой Nexus-3
Ветерок: "Старт-шоссе" 1986 г. (2х7, дуалы)
В-37: "Спутник" В-37 1967 г. сингл (торпедо)
Лыбидь: Ардис Либыдь "Handmade in Ukraine", 1998, сингл 46/19

Re: Крокоспорт

murabel,
По субботам Березань скорее всего.

Re: Крокоспорт

Поставил 53 звезду на Мутный, а то 48 не хватает на тренировках img/ag

Spoiler

img/bn Может поеду на пару дней на море в Одессу с Мутным   https://www.facebook.com/events/2228558184124413/ так как траса гонки с Хочу Знать каким покрытием.

Re: Крокоспорт

artem4ik19, а я все тихо дивувався, як ти з 48 катаєш  img/bj
Мені на Гориничу 50 якось мало.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Крокоспорт

Перекинув сору с 51/11 с Туринга на Москву с R500-A на 20 резине, понял почему некоторые любят за 50. Мало img/ab

Diesel power