Re: Чертёжный кабинет

Аналогично сделано и у моего "Туриста" -  прямой комплектный клюв, отверстие с резьбой, сегодня в гараже проверил.

"Ненавижу, когда все шагают в ногу одинаково стриженые, одинаково одетые, с одинаковыми мыслями в одинаково пустых головах" © Кий.

Можливо комусь теж треба, так як з розмірами отвору не розібрались зробив діаметр отвору 4.2 мм (відстань між центрами отворів залишилась як і була) під мітчик М5. Кому буде потрібно - змінить на необхідний. Через пару місяців буду збирати велосипед, зможу точніше сказати про необхідний діаметр. Файл формату dwg (запакував в архів, бо так не заливає).
Чертёжный кабинет
shaiba.zip  26.6 Кб  (7)

5

,

Spoiler

Собственно, ввел я вас, коллеги, в заблуждение. Не по своей вине и не намерено. Прошу пардонить ) Будучи малоопытным приобрёл этот клюв, как родной клюв от Туриста
Чертёжный кабинет
Я  думал, что он такой и должен быть, пока коллега iva816 не выложил фото.
Далее, после пристального изучения выяснилось следующее:
Чертёжный кабинет -крутилка была когда-то отломана и владелец, судя по всему ( по ржавчине в отверстии)
Чертёжный кабинет снял резьбу , переставил гайку вниз и ездил, лишившись оперативной регулировки.

3

Виталий, ну ми приблизно так і міркували  img/ap   img/kefir

Я рухаюсь, значить я існую!

2

Зірка на 48 зубів під трилапку (BCD 116 мм). Зубці запозичині звідси, а середина спрощений варіант цього креслення. Довжина різу в данному випадку складає майже 160 см. (з додатковими вирізами буде приблизно на метр більше, що особисто мене не влаштовує  img/ag ).
Чертёжный кабинет
zrka_48t_pd_bcd_116.zip  92.4 Кб  (8)

3

І звичайна шайба кермової колонки, можливо теж комусь буде потрібна.
Чертёжный кабинет
shaiba_kermovoyi_kolonki.zip  26.4 Кб  (7)

2

Чертёжный кабинет

Звезды BCD 130. Расчет 50 на 39.
zvezda39nerzhaveyushchayastal2_mm1sht.rar  46.9 Кб  (3)
zvezda50nerzhaveyushchayastal2mm1sht.rar  43.7 Кб  (6)
Звезды по мотивам Ofmega.

5