Re: Моя вєло хата

Метчиком можна перерізати алюмінієві гайки рульових, а не стальні гартовані. Ще Алі-шну на промах можна перерізати, але дизайн і висота у неї не всюди стане. Тому легше і тому мудріше перерізати різьбу на штоку.

Re: Моя вєло хата

Стенки сколько там останется, после перерезки?

Diesel power

Re: Моя вєло хата

Eclipse, достатньо. Там знімається чуть більше допуска при нарізці, насправді основна проблема крок.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Толщину остатка стенки могу попробовать замерить. После того, как свою стартовскую вилку с прослабленной резьбой на дюйм перерезал. Методу правда навскидку только вычислительную вижу. Тонкими губками штандартенциркуля внутрь резьбы и вторым заходом — внутренний диаметр. И вычесть одно из другого и пополам.

Что интересно: ДО ДТП все спешат. А ПОСЛЕ ДТП УЖЕ не спешат. Вопрос. Если после ДТП уже никуда не надо, то может быть и перед ДТП не спешить?

Re: Моя вєло хата

Eclipse, 1,7 мм вместо 2.

Re: Моя вєло хата

img/off

Spoiler
Eclipse пишет:

вы решили вшей огнеметом половить

Нет, решил сделать грамотный ремонт.
Шток переварен, поэтому усиливать имеющийся колхоз колхозом с перенарезками тьфу.

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Моя вєло хата

Кирилл, не будет там 1.7 мм. В штоке  Columbus 1.4 мм. А в наших , наверное, получится и того меньше. У них внутренний диаметр больше.
Моя вєло хата Моя вєло хата Моя вєло хата

1

Re: Моя вєло хата

atepernetuzh, будет, у ХВЗ внутренний диаметр 22 +0,05 мм, у дюйма 22,2 мм.

Re: Моя вєло хата

Хороша штука, форум.
І лодочку отримав, і лайфак з гумою теж з форуму.

Моя вєло хата

Я рухаюсь, значить я існую!

4

Re: Моя вєло хата

Вітаю, панство!
Перш за все хочу вибачитися за маленьку містифікацію

Представляю вашій увазі цікавий екземпляр, який попав в мої руки два роки тому.
Коли у відомому розділі висвітлили посилання на ОЛХ оголошення, подумав, що це СШ 82-83 років, так званий постолімпійський. Так як це в 20 км від мене, вирішив написати продавцю, суттєво збивши його "хотєлку".
Яким було моє здивування, коли він не просто написав, а зателефонував. Робити нічого, беру машину і їду.
Виявилося, що велосипед його тестя, який був якимсь начальником і ровер не то подарували, не то преміювали, зараз вже і не згадаєш.
І саме цікаве це ПЕРЕД олімпійський ровер. По залізу це вже олімпійка, а по окрасу мутний!!! 1978 рік, хоча олімпійки пішли з 79 року.
Те що всі деталі рідні, було очевидно, як і пробита одна трубка. Вони більш пізні, циклокросові.
От не спіша, отримуючи задоволення від процесу я його перебирав, попутно замінивши деякі деталі на аналогічні, але в кращому стані. Єдина вольність — капюшони на ручках, за них, як і за інші корисні дрібнички, велика подяка Володимиру, ака Bob.
Всі втулки та дорожки відполіровані, алюміній почищений, хром трішки полірований. Колеса плакав, але спицював по фабричному. Сама запара була в кривому конусі лівої чашки каретки, різьба рівна, а поверхню кочення довелося правити різцем, з наступним поліруванням.
Вистачить тексту.
Фото мого Експонатика, щоб не плутати з Экспонатом

Моя вєло хата

Моя вєло хата

Моя вєло хата

Моя вєло хата

Моя вєло хата

Моя вєло хата

Моя вєло хата

Моя вєло хата

Я рухаюсь, значить я існую!

10

Re: Моя вєло хата

А х ты ж img/bj  img/bj  img/bj  img/bj  img/bayan

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

Нє, ну для фікса в мене вже і Рекорд є. img/beard  img/bj
А сюди в наступний понеділок оригінальні трубки замовлю.

Я рухаюсь, значить я існую!

1

Re: Моя вєло хата

Ладно,тогда я не видел кроссовые трубки, особенно на переднем img/ap
Не ну

Євгеній76 пишет:

маленьку містифікацію

img/bj  img/bj
Да развёл, так развёл по-крупному. Ну тебя, я два раза текст ответа менял img/ag . То решил малолетнему варвару не палить, что тачка редкая, потом совесть замучила — заменил пост, рассказал  img/bj Думаю, может на путь истинный отрока наставим и тачку спасём  img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

А вона дійсно в певному роді унікальна, я інших таких не бачив.

Добавлено: 27-07-2020 14:45:45

Spoiler

то то я здивувався, коли перший варіант відповіді прочитав  img/ae

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Интересная машинка.
А гео у него постолимпийская?
По всему кроме дропа это постолимпиец, только шевроны на перьях "лишние".
За то что это не предолимпиец говорит и отсутствие цировок.
Мутная история  img/ag

А когда водка закончилась, мы обезжиривали резьбы пятилетним коньяком.
I tried [соха] And got [софа]
Мой гараж