Re: Моя вєло хата

Евгений76,можно ещё так
https://old-school.io.ua/album607606
Моя вєло хата

Re: Моя вєло хата

LjAlex, такий варіант теж прораховував, поки теоретично. От чомусь не хочеться нічого на спину чипляти. В туристичній подорожі ще якось так, а коли вкручуєш по максимуму власних сил і тут ще лямки-шлейки та за спиною...

На роботу з рюкзаком цілком нормально, навіть його на замічаю, а після 50+ км одним махом чомусь не певний.

Добавлено: 04-06-2018 21:49:48

Кирилл, во-во, щось таке в голові крутиться.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Евгений76, я какраз заказал с али 2 держателя. Один лежит без делаМоя вєло хата

Re: Моя вєло хата

Не ну заниматься спортом (даже для себя) нужно, оглядываясь таки на спорт. Это когда за хлебушком ездят и под спортсменов косят — бред. Когда на веле для поездок на работу мучаются, вкорячивая бонки под фляги — как же, велосипедист постоянно должен пить img/ap

Я являюсь ярым пользователем горба, ибо спортом не занимаюсь. Если я на велосипеде — в городе, в походе — на мне горб. И то, когда выезжаю на полотно трека — снимаю img/bs

Пить в городе — квас часто маленькими стаканчиками, за городом — независимо от вида поездки — вода с собой. На туринге уже думаю о фляге.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

kisa, отож, підписуюсь під вище сказаним. Тим більше, що мені до роботи 5,1 км (одного разу у ЖПС глюк був 7,7 нарахував  img/bj ). І з рюкзаком цілком нормально, просто його не відчуваю. Ну і пити відповідно потреби не маю.
А от коли на 40-му км в роті Сахара, а на 50-х якись присмак крові з"являється, то вже зовсім інша справа, тут волога потрібна.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Пару спостережень по Трайденту і ліжаку.
На даний момент пройдено 80+ км, інтенсивно пройдено, середня виходить в районі 26 км/год. На тестовій ділянці середня швидкість практично не виросла. Зате є можливість міняти хват за низ барана чи ліжак. Положення спини в цих хватах приблизно однакове.

Спробував возити воду в задньому кармані. На даний час прийшов до висновку, що 3х0,33л в карманах для мене оптимальний варіант.

З.І. Вчора в мені змагався конструктор і спортсмен, результат одна лопнута батована спиця. Це вже третя, попередні дві при протяжці і на початку батінга, вчорашня на ходу і біля самої різьбової частини.
Отакі вони полегшені спиці... Правда і дісталися на дурняк.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Точно, если рюкзака нет — к трем карманам же доступ свободный. Мне это почти незнакомо img/ag
Со спицами странно...

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

kisa, Їхав по принципу автомобілістів, більше газу менше ям. Є у мене ділянка поза якою не проїдеш, там минулої осені поверх латаного перелатаного асфальту ще дрібною крошкою посипали, казали гарантія 10 років. Зараз це все маскувальну сітку нагадує. Здаля вроді рівне, а по факту суцільні мікронерівності 5-10 мм.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Евгений76 пишет:

по Трайденту і ліжаку... Положення спини в цих хватах приблизно однакове... середня швидкість практично не виросла...

Швидкість залишимо триатлетам  img/ag  Мене цікавить яка різниця по втомлюваності на голому барані і на лежаку?

Spoiler

Бо я задумуюсь про лежак виключно для дистанцій 50+ , зараз дуже рідко катаю на такі відстані (нема часу  img/ak ),  але лежаки переважно швидкознімні і можна ставити його кілька разів на рік при потребі.

(07-06-2018 12:00:30 отредактировано leonyar)

Re: Моя вєло хата

Евгений76 пишет:

Спробував возити воду в задньому кармані. На даний час прийшов до висновку, що 3х0,33л в карманах для мене оптимальний варіант.

Тоже раньше так мучался.  img/bs
В результате установил флягодержатель и флягу. Как мне кажется, самый удобный и практичный вариант.
Теперь с любимой бутылочкой не расстаюсь даже на работе.

Spoiler

Моя вєло хата Ложка мёда, холодная вода, листик м'яти, лимона пару долек, и маленькую щипотку соли.
Отличная штука получается img/ay

Re: Моя вєло хата

CustoмBicyclь, Тут важко сказати однозначно і об"єктивно.
Коли починав катати то 10% максимум їхав в нижньому хваті. Якось не стільки важко рукам спині було, як дихалку забиває. Останні дві поїздки ішов переважно в нижньому хваті, вчора добрих 95% на ліжаку.
Сама основна проблема — шия. Реально важко, і козирка зі шлема зняв, по огляд закривав.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

leonyar пишет:

с любимой бутылочкой не расстаюсь даже на работе

Цікава у Вас робота, колего  img/bj

Spoiler

Враховуючи Ваші результати на шосе і на треку, у флязі не water from the water supply  img/bm  а wild energy drink

Re: Моя вєло хата

leonyar, не вилітає?

Spoiler

я зараз взагалі від цукру і цукровмістних продуктів відмовився  img/ae

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Кстати, когда я катал на сине-желтом алю стартоне своем, у меня из недешевого держателя Zefal фляга раз выпрыгнула. На наклонной трубе стояла. После чего, собственно, от нее и отказался. Тогда и обнаружил, что в городе при неспортивной езде это дурная бирюлька.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

Евгений76 пишет:

я зараз взагалі від цукру і цукровмістних продуктів відмовився

Аналогично. Уже 27 лет прошло с того момента.

"Ненавижу, когда все шагают в ногу одинаково стриженые, одинаково одетые, с одинаковыми мыслями в одинаково пустых головах" © Кий.