Re: Моя вєло хата

Я бы не рекомендовал седло Vertu, у меня  на мтб стояло, на нем можно ездить исключительно в памперсе. Без него ощущение, что сидишь на терке,  больше часа вытереть невозможно. Ну, или у меня задница неправильная)

Re: Моя вєло хата

Интересно, но не понятно, почему срезали бонки и накинули лишние граммы рубашкой и хомутами, перенос манетки тоже веса прибавил.

Re: Моя вєло хата

Я так понимаю 200 грамм можно убрать системой и кареткой.

Люблю велосипеды

Re: Моя вєло хата

Кирилл, красота спасе світ © те що перераховано міняє вагу максимум на 5 г. Хомути можна було б з дюраля зробити, саме смішне, що зараз такій є, а коли робив, то був надто товстий і надто тонкій.
Перенос манєткі багато не додав, там меншим хомутом все компенсується.

Henk не зовсім. Грам 50 можна убрати кареткою. У цієї чашкі важкі, на педалях можна скинути, навіть поставивши алю топталки чуть покраще. Пластик з концепциї вибивається, хоча виграшу ще більше дасть. Далі, заміна тормозних коабів на бокову тягу, пара десь грам 80 дасть, ну і до 120 можна батованими спицями відіграти тими що 2-1,6-2. Потім вже заморочки по типу титанового підсидельного болтіка і т.п.
По прикідкам в 8,6 кг можна увігнати.
А от чи потрібно... Дивився на алі недорогі карбонові сідла, теж економія, навіть в порівнянні з цим, але запинило відчуття, що мій саморобний замок підсідела пережує карбонові рейкі.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Евгений76,
Що дасть мінус 200 грам? Це й так мабуть найлегший Стартон в світі)))

Re: Моя вєло хата

Отож і я про те, практично нічого крім як ЧВЗ погріє.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Насчёт седла, кстати, довольно актуально. Верту весьма терпимая штука и до жути лёгкая.

Re: Моя вєло хата

Евгений76, две бонки ~5 грамм, 40 лишних сантиметров рубашки ~22 грамма + хомуты. На манетку тоже где-то столько же рубашки пошло, т. е. уже 39 грамм (хомуты, думаю, ещё грамм 20)! Меньший хомут компенсируется лишним хомутом на нижней трубе.
От манетки на выносе туристом попахивает и диссонирует с общей спортивностью.

Re: Моя вєло хата

Евгений 76, интересно получается img/ay! А можно вопрос про тормозные тросики-ручки, на сколько усилие больше необходимо прилагать? С барабаном такое пройдет?
Пысы. Вот бы еще детальное фото.
Пысы. Пысы. У меня vertu, мой вес 95, 2 года и в хвост и в гриву при + и —. Никаких памперсов, очень удобное.

Re: Моя вєло хата

Кирилл, В тебе цифри дещо відрізняються від дійсності.
Загалом картина така, з рами зняв близько 70 г, добавив 50. Точні цифри на дом. компі в екселі.
Ну от не можу я звикнути до переклюків на косій трубі.

LjAlex, Дякую! Фоткі звісно будуть. Постараюсь як і обіцяв на вихідних.

Доречі, коли задумувався велосипед, досвіду з трубками зовсім не мав, тому запланував два вілсети. Другий більш туристичного плану, на стартоновських високих втулках, низьких подвійних клінчерах і гумою 28. Другий вілсет десь на 1 кг важчий. Виявилося, що страх перед трубками дещо перебільшений і для другого вілсету вирішив додати інший фрейм. Буде стилізація а-ля шосе 30-х, сінгл звісно.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Можна ще пару грам виграти ))))
Моя вєло хата

Re: Моя вєло хата

Пруф, порівняємо img/ab

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Женя, я мав на увазі зробити "обрізання" твоєму Вєрту ))

Re: Моя вєло хата

Тоді точно розвалиться. img/ae

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Евгений76, нет всё верно, сантиметр рубашки весит 0,55 грамма.