Re: Моя вєло хата

Riverdale, якби здерти фарбу, від олімпійця не відрізнити.
В тому то і справа, що постолімпійці, як правило відрізнялися відсутністю хохломи та класичною проводкою у каретки, такій собі мікст. А тут проводка як на олімпійці.
Трохи пізніше зроблю фото з рамою 79 року, обидві 58 зросту. без фарби сплутати на раз.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Євгеній76,
  img/bj
Ну що сказати, ціла театральна вистава. img/ay
З зав'язкою, експозіцієй, сюжетом, таємницею, та цікавой розв'язкой.  img/bi
Вітаю з поповненням та  справжньою родзинкою "Вело хати"
  img/ba

Re: Моя вєло хата

Євгеній76, ну так нельзя... у меня чуть инфаркт микарда не случился  img/ag
Вел просто  img/ba

Добавлено: 27-07-2020 16:27:41

Євгеній76, может он отдельной темы достоин?

Re: Моя вєло хата

Riverdale пишет:

не предолимпиец

Цировки закончились в середине В-555. Мой 76 года — уже без них. Ну и год на дропе, хоть и паршиво выбит, но 8 я увидел.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

Dan, про окрему тему не впевнений, готовий, лише фото можна показати, до (вони є їх пошукати потрібно) ну і після.
А от в історію ХВЗ відпишуся, з фото, коли шосейні трубки поставлю.
leonyar, дякую, я старвся  img/ah
Як і з всяким експонатом, справа хлопотна. Закатати не хочеться і щоб просто стояв теж.
З радістю прийму пропозицію тематичного музею, якщо вона буде.

Spoiler

нє, я не про гроші, продавати наміру не маю, а от виставити на умовах безоплатної аренди, саме те.

kisa, вісімка дуже чітка. Причому 78 року в мене є ще рама мутного, зовсім інший велосипед.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Большая звезда тоже, кстати, из олимпийского обвеса

Re: Моя вєло хата

Цировки были и на части мутных 555  img/bk

А когда водка закончилась, мы обезжиривали резьбы пятилетним коньяком.
I tried [соха] And got [софа]
Мой гараж

Re: Моя вєло хата

Євгеній76, кривизна заднего правого пера возле дропа — оптический обман или реальность?

Re: Моя вєло хата

Dan, на фото сам здивувався. В реальності симетричний заход на дроп. І зправа і зліва є невеличкий поворот всередину.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Євгеній76, Краса. Мої вітання! Такі "олімпійки" з традиційними деколями час від часу зустрічаються. Відносно недавно в Сарнах така продавалась, тільки зеленого кольору. Ніколи не розумів чому вони не продовжили випускати СШ з такими вузлами.Технологічні процеси вже ж освоєні, а велосипед набагато приємніше виглядає.

Re: Моя вєло хата

Жень, а он такой же кривой как все олимпийки или ещё ровный?

Diesel power

Re: Моя вєло хата

Eclipse, чув про кривість олімпієк з Діминих постів. Мені поки везло, дві рівні.
Звісно трохи задній трикутник поправив, але на цьому навіть не спиняюсь.
mn6264, цікаво було б бачити, поки лише бачив постолімпійки. Найдовше на конвеєрі прожили луги рульового стакану.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Если оффтопить — узлы с хохломой делают рулевой стакан более устойчивым к появлению усталостных трещин. Олимпийские красивее, но не такие кондовые.

А когда водка закончилась, мы обезжиривали резьбы пятилетним коньяком.
I tried [соха] And got [софа]
Мой гараж

Re: Моя вєло хата

Офтопити тут можна.
Погоджуся. Є італійка з похожими вузлами і тріщиною рульового стакану. І ще в продажу бачив декілька рам з схожими проблемами. Так що такий погляд має право на життя. СШ був в першу чергу шосером початкового рівня для велошкіл та секцій, масової фізкультури, одне з основних завдань бути неубієнним.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Та ну, такі рульові стакани були стандартом свого часу і використовувались на мільйонах рам різних виробників. Якби тріщини виникали із за конструктивних особливостей вузла це явище було б масовим. У всякому випадку я не чув щоб тріщини були прямо характерною ознакою таких рульових вузлів. Хіба що можна згадати СЗ, але тут мова скоріше про прорахунки заводу ніж про недосконалість конструкції. При належному рівні виконання такі вузли служили б  не гірше традиційних СШ.