Re: "Ластiвка" (Украина 2005 р), Сура-2 (1981), Украина В — 134 (1969)..

kisa, м'яка але важка без антипроколiв, на Cурi при тих самих шинах i тиску усе було норм, тут важкi обода, короткi шатуни, низька передача тормозять справу. Завтра поставлю колеса з Ластiвки разом з планетаркою, буде точнiше видно де собака порилась.

img/doubt Та ну, сравнивать тёплое с мягким без цифр. У нас итак дофига чего субъективного. А тут важнейший параметр, который отлично поддаётся измерению — и такой провал img/ag
Геометрически, по всему, мой Трофейный такой же. И всё там хорошо, много коллег его тестили. Кто-то после него зауважал дорожники. Так у меня ещё 4х заднее колесо собрано. 

Но вот как только я ленюсь проверять-подкачивать, он липнет к дороге. Едет тяжело и медленно. Или когда с "дачным" давлением выпираюсь в город... по дачам хорошо, комфортно. А на асфальте — хоть домой возвращайся, к компрессору img/ag

Добавлено: 21-10-2023 20:25:23

Роман пишет:

Завтра

img/bs Не, ну поиграйтесь, но без измерения давления, эти игры могут завести не туда.
"Ластiвка" (Украина 2005 р), Сура-2 (1981), Украина В — 134 (1969)..

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

kisa пишет:

палёнка

палёнка бывает не только со странными надписями, нои  вовсе без них

внук слесаря, сын токаря, умею паять и слегка программист.

1

Роман
Мягкие обода на накат не влияют. А вот резину CST, которая едет, можно купить только на Али. В магазинах есть два варианта: один кое-как едет, другой ваще не едет. У вас, сдаётся мне, последняя.

Ибу ибуди — дадао муди!

kisa, ну набити шини для асфальту то можна, але головна проблема в планi асфальту низька передача i короткi шатуни, ноги забовтуються а вiн не "летить" а пливе. Тi важкi м'якi чайки також не додають динамiки. Я уже не кажу за те як весело тягти цi якоря на пiдйом по лiсовiй дорозi з листям, гiлочками i т п. Ця штука легко плавно стартуе, ледве-ледве набирае швидкiсть, потiв усе впирае в невидиму стiнку i фiнiш... На Сурi таких проблем не було, те що шини... вони також деякий час стояли на Сурi, усе було в нормi.
EndoSteel, накат там хороший.

На педалировании тоже не сказываются, тем более что эти чайки не такие уж и мягкие. Жестче пермских и существенно жестче алюминиевых Триксов, на которых у меня сейчас китаец прекрасно ездит. На шатунах 165мм он тоже прекрасно ездил прошлым летом. Если вел тугой именно на педалирование, то это или резина, или совсем уж пластилиновая рама (что вряд ли), или неправильная посадка.

Ибу ибуди — дадао муди!

EndoSteel пишет:

резину CST, которая едет, можно купить только на Али.

Да шо вы говорите!
img/bv

Роман, не, к чайкам Вы зря цепляетесь. Что-то ещё Вам не нравится. Нащупывайте img/bk

Мой гараж

Я був би не я якби не розiбрався де собака порилась... Просто переставив задне колесо з Ластiвки з планетаркою i ободом Шурман. Передача вийшла 48/19. Ну тепер стало усе на мiсце, з'явилась певна динамiка, крутиш педалi в середньому темпi а вiн уже летить, нарештi з'явилось вiдчуття польоту. Ясно що експеримент не особливо чистий 48/19 на Сакс Драйганг i на Торпедо це трохи рiзнi речi. На асфальтi також усе було в нормi (умудрився ще втикнути повишайку, ну воно й летить...). Це уже ближче до Сури, швидше за усе каденс при 48/19 i 170 мм шатунах став дорiвнювати каденсу при 46/19 i 175 мм шатунах на якому катав роками. Напевно перешпицюю колесо з чайкою на втулку Харьков з зiркою на 19т i буду шукати шатуни 175 мм.

2

Роман пишет:

якби не розiбрався

img/ag  img/ay
Получается, чуть ли не шатуны — главные виновники? img/bw

Мой гараж

kisa, ну довшi шатуни дадуть змогу легше педалювати, а так передача не та, ще можливо диски. Комплексна проблема. Головне частина неподобства викрита, а далi щось чимось прийдеться компенсувати. З Сурою я також довго грався поки стало норм.

2

Сьогоднi перешпицював колесо на втулку Харьков, заодно придивився до чайки ХВЗ, на нi вона легка, ледь важча за Шурман, нема сенсу розкомплектовувати раритет. Не обiйшлось без фейлiв — тормоза на голiй втулцi Харьков вперто вiдмовлятись працювати. Використав увесь свiй досвiд — перевiрив стакан на виробiтку, розвiв вуса, виставив вуса навпроти подiлок барабана, саме обжимне кiльце барабана також вiдповiдно виставив. Все одно на голiй втулцi майже не тормозить. Бiда в тому що порiвнював усе це з Ренак де тормоз практично моментальний без особливих зусиль (як i на планетарцi коли десь скочиш на ямцi нога може випадково натиснути назад i йдеш в занос). Коли поставив зiбране колесо на велосипед тормоз з'явився, бiльш плавний правда з бiльшим зусиллям.

1

img/bs Я ж говорю, обода — не при делах.

Мой гараж

Сьогоднi випробував при передачi 48/19, усе в нормi i на прямiй i на пiдйомах. Звiсно при довших шатунах було б легше. Ще довелось зробити новий клин за допомогою дрельки, наждака, напилка та мiтчика на 8.

2

Менi от цiкаво чого там крiплення дужки так високо, чи це я наплутав. Отворiв нижче нема. Недаремно вiдламалось що такий шмат висiв.

Там двойное отверстие? Или просто по одному для крепления катафота?

Мой гараж