Re: Маніпуляційний кабінет

По Дамці із особливостей тільки обода алюмінієві ПВЗ 622-25 по 32 отвори в обох. прийшли поштою ще півроку тому як  туристовські. і місяці два я шукав задню втулку торпедо чи червячку на 32 отвори. це було дуже важко. дойшов до замовлення на алі за 600 грн з доставкою і зупинився. знайшов тільки  в одному місці-веломаркет Конотоп. там я купив тільки стакан втулки в складі колеса на   12 "за 150 грн. не вважайте за рекламу, може комусь згодиться. також на ці ободи не стали покришки cst c-219,  при накачці злазили з обода. намучився з ними короче. руль зняв з мінська '80, посадка з ним шикарно-вертикальна ,дитяче крісло взяв з рук,  задній ліхтар на сонячній батареї. фарбував пф-кою, 2 шари грунту і 4 фарби. сідло й корзина -кетайські, вооот. img/rolleyes

1

Re: Маніпуляційний кабінет

Прораббайк рушив! поїде після Паски)
все з чого він зроблений, давно просилося в утіль і лише займало місце у і без того тісному "кабінеті". велосипедні боги вирішили провести з тією купою деталей реінкарнацію. тестовий виїзд говорить, що пацієнт буде жить)
Маніпуляційний кабінет
Маніпуляційний кабінет

4

Re: Маніпуляційний кабінет

img/ag С Поехалом img/kefir
О, у меня по такому принципу комплектации — дачный основной велосипед. Лет 8 уже на нём на пляж и в магазин гоняю.
Кстати, Ваше творение должно быть довольно приятно на ходу. Конечно, вилка заставляет глаза кровоточить img/bj но под данное техническое задание — норм img/ay
Ещ и сидуха правильно выставлена img/rolleyes

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Маніпуляційний кабінет

тоже собирал почти такой  и вилка такого же типа  --  и цвет рамы  img/bk ..
нормально катит. с поехалом !!Маніпуляційний кабінет

только освоение нового продлевает нам жизнь

Re: Маніпуляційний кабінет

С коническими перьями с большим вылетом на вилке катит лучше, вне зависимости от типа короны  img/ae

2

Re: Маніпуляційний кабінет

дякую, колеги! рулиться він дійсно трохи незвично img/ab ,переднє колесо так мовби завалюється набік при поворотах) вилка там із пізнього хвз  , може це ще вплинуло на виліт, не знаю. із ходових якостей-треба задню зірочку побільше, хоча б 20 зубців, місцевість трохи бугриста(район ультрамарина, кияни знають)а їздоки частково вже в літах. треба ще до ума доводити, але то вже " після свят"©

Re: Маніпуляційний кабінет

trempel пишет:

переднє колесо так мовби завалюється набік при поворотах)

img/bs маленький вылет вилки. Ей по-хорошему нужно круче загнуть перья.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Маніпуляційний кабінет

гадаю, місце цим фото тут. бо велик надто брутальний щоб  помістити в байкпорн, і в той час надто красивий для кунсткамери. пишуть що байк продається з Франції. зберігався не використаним з часів 2 СвітовоїМаніпуляційний кабінет
Маніпуляційний кабінет
Маніпуляційний кабінет
взяв тут https://www.facebook.com/groups/256286881550330

1

Re: Маніпуляційний кабінет

Кунсткамера — это коллекция редкостей и интересностей. Просто, уродства часто попадают под это определение img/bj
Но хозяин-барин img/ab

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Маніпуляційний кабінет

от тепер уже поїхало! Прораббайк стає у стрій і готовий нести бойову службу img/bp
на фото приблизне цільове призначення)
Маніпуляційний кабінет
Маніпуляційний кабінет
Маніпуляційний кабінет

2

Re: Маніпуляційний кабінет

Норм. А как на нём там устроен передний конец сидухи? Протез кипятильника?  img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Маніпуляційний кабінет

"протез"   img/ag являє собою кусок профільної труби. установлений отим "рукастим дядьком", що продав мені заготовку на монголбайк img/as воно там заклепане намертво, поки нехай так походить, попадеться кип'ятильник, може заміню пізніше
Маніпуляційний кабінет

1

Re: Маніпуляційний кабінет

в ході польових випробувань обігнав по перекопаній землі доставщика глово на ашані. буду думать,що він просто ще береже свій новий, еееемм, велосипед img/hitry

1

Re: Маніпуляційний кабінет

img/ag Дядька нормально так сделал, надёжно img/ag Кстати, так правильнее,  что он вот это оставил сидуху параллельно рельсам.

Ага, у меня одному спарцмену в нулёвых шмотках  на дорогом новеньком ашане срочно кто-то позвонил посреди Южного моста — пришлось ему остановиться img/hitry

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Маніпуляційний кабінет

доброго дня,  колеги! попалася задня перекидка,  допоможіть опізнати по клейму,  що за звір такий? Маніпуляційний кабінет
Маніпуляційний кабінет