Re: Маніпуляційний кабінет

img/doubt это не кроководство, а хреносозидательство колхозный колхоз в колхозе.
Это я как агроном говорю.  img/bd

Не стоит дружить с людьми, у которых нечему научиться. Вот поэтому у меня так мало друзей. Джеймс Уотсон

2

Re: Маніпуляційний кабінет

kisaimg/thank оце отаке я шукав,  красно дякую! img/thank

2

Re: Маніпуляційний кабінет

Veksha, img/ag Оно да, но...
Между тем, некто Паша Созинов из Тагила, будучи ещё школьником, собрал когда-то очень неплохой фикс. И именно его такое колесо на камповской втулке я помню img/ag  С радиальным набором. Не отказываться же от такой вкусняшки было.
В то же время, ко всем нам пристают соседи и знакомые — "тыжвелосипедист" img/ag . А вот там и не такое допустимо img/ah  img/ap Ибо отказать неудобно, а назвать суммы, сколько стоит сделать по-людски — страшно img/bj

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Маніпуляційний кабінет

Veksha,  ну так все правильно img/bk для
сучасних  колхозних потреб згодиться. Зараз уже в колхозі по три мішки не грузять на один багажник  img/ag
А шо робить, як передніх ободів 8 штук а задніх нуль   img/ah

1

Re: Маніпуляційний кабінет

Да и так подумать — это в разы умнее и рациональнее (особенно — на хозяйственном велосипеде, для которого, подозреваю, Анатолию это и нужно) , чем прочные обода и квадратные каретки. Потому у меня отторжения не вызвало.
Я выбешиваюсь, когда кто-то начинает вваливать бесполезные бабки, вместо мозгов. А когда хитрость вместо бабок — это даже занимательно img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Маніпуляційний кабінет

Костя, продолжу мысль в ПАБе, ибо вопрос философский  img/off

Не стоит дружить с людьми, у которых нечему научиться. Вот поэтому у меня так мало друзей. Джеймс Уотсон

2

Re: Маніпуляційний кабінет

kisa, саме так, віником фарбований дорожник без особливих претензій до ходових якостей- їде і ладно img/ag
На старих, але міцних спицях спробую набрати. Ну щоб не вибиватися із загального мед-максдизельпанковського стилю

1

Re: Маніпуляційний кабінет

Вот!

trempel пишет:

їде і ладно

но в одной смысловой связке с этим обращаться к

trempel пишет:

стилю

может только настоящий кроковод img/bj  img/bj img/ay

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Маніпуляційний кабінет

kisa,
таки да , с 28   ошибся /..
  на 32 я даже  не задумывался  img/ab—  как то 2 в пропуске на сторону не хорошо смотрится

только освоение нового продлевает нам жизнь

Re: Маніпуляційний кабінет

trempel, у Шелдона есть подобная тема — https://www.sheldonbrown.com/mismatch/index.htm

2

Re: Маніпуляційний кабінет

po2
   интересно поведение так заспицованного колеса  , подозреваю радиальные спицы надо   меньше тянуть. дабы  распределить нагрузку на остальные ?
в остальном —  за потраченное время такой спицовки -только доказать что можно , дешевле врядли получится img/ab   еще и при столь разных длиннах спиц.

только освоение нового продлевает нам жизнь

Re: Маніпуляційний кабінет

Казочка про Дамку.
Стояла собі Дамка під магазином. Ну такий, сільський магазин, де можна "культурно повисіть", а можна просто пробігаючи мимо, на ходу тяпнуть стопійсят грам і бігти собі далі), з-за того в народі іменований Стоячок.
Теща в тому магазині і працює. Велосипеди ніхто  ніколи не прив'язує. Одкинувся один мужик з тюрми. 15 років не був дома. Прийшов випить. Бідкався шо в сусіднє село нічим доїхать, на що собутильники розводили руками.
Вийшов, сів на Дамку і поїхав. Теща додому зібралася-нема вела. Заявила в поліцію і позвонила мені. Не плач, бабо, зберу тобі ще один велосипед, ще кращий, та не простий а золотий  img/ag
Не плач, бабо, найдем ми твій велосипед, сказали поліціянти. Та ніх..я вони не найдуть сказав я. Подумала баба, і рішила шо нікому більше його було вкрасти як тому арештанту.
На ранок дзвонить їй кума кум. У мене твій велосипед, забрав я його в того дядька, на якого ти й думала. Йому показалося шо стоїть він собі нічий, скучає без хазяїна, вирішив приютить сиротину. Оддав правда без бою, по-дитячому не розуміючи, а шо тут такого?
Прискакали на білому Дастері стражі порядку, як узнали благу вість, шо найшлася Дамка, і в надійних руках знаходиться. Описали, пофотографували і вилучили як речовий доказ в темницю до поки суд не винесе рішення своє справедливе.
Офігів дід, офігіла баба, і я офігів на додачу. Помилуйте, соколики, оддайте колісницю праведними трудами назад повернуту, що ж ви себе ведете аки злодії в четвертій степені? Злодій півдня тільки покатався, та й вернув без опору, а ви хочете на мінімум півтора місяця забрать ні за шо ні про шо тачку любімую!
Окей, отвічають опричники, пиши грамоту берестяную, що не маєш претензіїй до злодєя нещасного, ми самі його накажем як зможем, без вашої присутності в районнному суді самої нижчої інстанції.
І оддали опричники Дамку в руки хазяйські. В стала Дамка далі жить -поживать, кілометри наматувать, гуму стирати та ланцюг розтягувати img/bp

12

Re: Маніпуляційний кабінет

img/bj  img/bi  img/ay

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Маніпуляційний кабінет

img/bj  хорошая сказка , интересная, авторская! img/ay

(Причина редактирования: неправильний BCD в кресленні, правильний вивішу в пості нижче)

Re: Маніпуляційний кабінет

завалялась пара втулок з високим фланцем і прорізами. так і просяться, зроби із нас сінгл на фрівілі(личинки велосипедів, да))). колись бачив такий велик на дорогах Києва, запала в душу концепція, ну щоб задня втулка тоненька була і пряме кермо, посадку зробити повище, щоб шия не клинила. а після того як день погасав на дорожнику по місту, так і взагалі я його заповажав, огляд по кругу відмінний, перешкод для нього майже не існує, лише передачу хотілось би легшу. поліз в Креслярський кабінет, вибрав собі креслення передньої зірки на 44 зуба від колеги NOT,(дякую img/thank ) і трохи стилізував її під себе. ще зуби не навчився вимальовувати, тому моя творчість тільки те шо всередині. рама в-541 схоже теж скоро змахне з себе пилюку img/aw, я теж не пройшов мимо потужного лоббі цієї рами. 67 рік, рама довга і іржава. похиле перо над правим дропом трохи зігнуте в сантиметрах 5 від верху дропа, не виходить виправити поки що. боюсь продавити. правив у тисках з підкладанням брусочків, які випиляв по формі труби.
хочеться якогось отакого результату
Маніпуляційний кабінет
ну і власне деталі
Маніпуляційний кабінет
Маніпуляційний кабінет

7