Тема: Вжик Котигорошко

Збираю помалу міський одношвидкісний. Передня зірка 42. Задня торпедо Сач на 16 пока. Питання довжини цепа. Скільки викинути?
Вжик Котигорошко

dictum factum

Re: Вжик Котигорошко

Роз"єднуєш ланцюг.
Підсовуєш колесо поближче до початку дропауту.
Заправляєш ланцюг навколо малої зірки так, щоб один край його надійно лежав на зубах великої зірки.
Обкручуєш інший кінець навколо великої зірки, піідносиш другий кінець ланцюга до першого і визначаєш ланку, яка потім з"єднає обидва кінці вкороченого ланцюга.
Якщо хочеш з замком, роз"єднуєш так, щоб по краях були внутрішні напівланки, але будь-який замок то "слабое звєно" і я наприклад замок викидаю.

Поки один раз відміряєш, інші сім разів відріжуть!
ММВЗ 99р. з планетаркою SHIMANO 8R36
ММВЗ 72р. з планетаркою SRAM S7
ХВЗ "Едельвейс" з планетаркою SHIMANO SG-3C41

Re: Вжик Котигорошко

Зробив. Думав може хто скаже типу 114-8 img/bs

dictum factum

Re: Вжик Котигорошко

img/ag Юрий опередил. А зачем разводить науку там, где всё просто и наглядно?  img/hitry Это ж не длина спиц.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Вжик Котигорошко

ну да img/ay )) Буду по ходу питати, парально читаю теми, але поки є хвилинка то хочу надаи Хворму)).
З чого краще виготовити хомута тормоза за перо для торпедо?. Може з чогось люмінюву полоску? І підсидільний болт потрібен, яким краще замінити?

dictum factum

Re: Вжик Котигорошко

lucul пишет:

Зробив. Думав може хто скаже типу 114-8 img/bs

Так уже давно калькулятор есть img/ab
https://krokovod.org/forum/uploads/file … in1.0.xlsx

Re: Вжик Котигорошко

img/ay  img/ay  Дякую!

dictum factum

Re: Вжик Котигорошко

Пафнутийimg/thank

Re: Вжик Котигорошко

Перевірив 3 цепа, які були. Всі розтянуті, їх доля вперед на біжутерію. Який взяти КМС Z1?

dictum factum

Re: Вжик Котигорошко

https://krokovod.org/forum/viewtopic.php?pid=2069#p2069

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Вжик Котигорошко

що зробити, щоб виніс не прокручувався? пробував і хвз силуміновий і европейський прокручуються при легкому зусилі. Стальний хвз ставлю, не посунеш. А тут халепа, як лічити?

dictum factum

Re: Вжик Котигорошко

А чи не попало в рульову масло? Як правило прокручується коли клин злизаний або прослаблена різьба. Це рідко на всіх виносах одночасно трапляється, тому перша порада обезжирити трубку в середені.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Вжик Котигорошко

Я когда-то намучился дико (описано в мастер-классе на старом форуме). Оказался неудачный клин (не конус, именно клин косой). Немного не то что-то с углами было. А с виду рифлённый, хороший был  img/bs

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Вжик Котигорошко

img/bs так буває, але тут про декілька різних виносів мова. Якось невіриться, що всі дефектні. Фото звісно не завадить і штока вилкі теж. Він може бути вже роздутий.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Вжик Котигорошко

фото завтра закину. Але ставив його на 2 стартони тобто 2 різні вилки, комбінував з іншим виносом, в тому числі різні клини. Може дійсно різьба, тому що затянув до неможливого. Масла близько немає.

dictum factum