Re: Вопросы и ответы 2019

Новый (V-образный) — это такой?
Вопросы и ответы 2019

Re: Вопросы и ответы 2019

img/bs

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Вопросы и ответы 2019

Мало где видал. В основном старые...
Ну да ладно. Спасибо)

Re: Вопросы и ответы 2019

Колеги, просветіть мене по переднім перекидкам. Крок тросу у шимани і кампи однаковий? Можу з мікрошифтовським дуалом ставити кампу чи вона не буде адекватно працювати?

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Вопросы и ответы 2019

Евгений76, у меня шимано перекидка працює нормально на кампа-шатунах, значить крок скоріше за все однаковий.

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Вопросы и ответы 2019

alonso_forgotten, мабуть не правильно задав питання, відстань між зірками скоріш за все однакова. Більше цікавить хід тросу, чи немає там суттєвої різниці.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Вопросы и ответы 2019

Коллеги , нужно смыть краску с хромированной поверхности ( система ) . Что посоветуете , нейтральное к хрому .

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Вопросы и ответы 2019

Евгений76, відстань між зірками системи підрегулюєте шайбами до потрібної і катайте на здоров"я  img/bs

Добавлено: 12-02-2019 21:45:27

iva816 пишет:

нейтральное к хрому

Люба хімія, починати зі змивки.

Re: Вопросы и ответы 2019

CustoмBicyclь, питання дещо не в тій площині. відстань в шосейній системі задається самою системою, це у всяких різних шайбочки ставлять.
Питання в тому чи для керування кампа перекидкою можна використовувати шимано дуали, чи брати шимано перекидку?

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Вопросы и ответы 2019

iva816,
Я лак знімав. Зімятою фольгою. Цілий вечір мав чим зайнятись.

Re: Вопросы и ответы 2019

iva816 пишет:

нужно смыть краску с хромированной поверхности ( система )

Зависит от краски. Я баллончик отмывал ацетоном, потом 646-м когда ацетон закончился.

А когда водка закончилась, мы обезжиривали резьбы пятилетним коньяком.
I tried [соха] And got [софа]
Мой гараж

Re: Вопросы и ответы 2019

Евгений76, якщо дабл, то порівняйте співвідношення важелів перекидок на око, для дабла це не так критично як для трипла. Менша відстань між зірками не може бути — ланцюг лімітує, а більшу на 1-2 мм можна зробити шайбами (для точного перемикання).

Re: Вопросы и ответы 2019

CustoмBicyclь, було б у мене все під рукою, я б форум не мучив. Поки є лише дуал, Шимановська перекидка дешевше, камповська гарніша. Різниця в ціні не суттєва. От і в роздумьях.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Вопросы и ответы 2019

Евгений76, звісно гарнішу беріть!  Вопросы и ответы 2019

Re: Вопросы и ответы 2019

CustoмBicyclь, почув. Тобто якщо не запрацює, доведеться ще один шосер на кампі збирати  img/ae

Я рухаюсь, значить я існую!