(21-03-2019 11:55:51 отредактировано novater)

Тема: "Швидка настя" або "Тяжка весна без біціклєта"

Весна застала мене зненацька. Мав надію доробити один свій "чемпіонський макет", та виявив не сумісний з життям дефект дропа, який мав бути впаяний у раму. Проект став. "Тарантела по-Чемпіонські" вперлася у малярку. Ашан, і той розібраний, чекає рульову з бундесу, та раму клеять антігравійкою. На виході — весна, три лісапеда, а пересуваюся на набридшому за зиму авто.
  Рішення було знайдене просте та логічне. Якшо є бажання кататися і є три лісапеда "не на ходу"  — треба купити четвертий "не на ходу", та довести його до розуму. Так і зробив.
  Рама французька, зріст 58, куплена з усім що на фото за 2750 грн.
"Швидка настя" або "Тяжка весна без біціклєта"
Макет:
"Швидка настя" або "Тяжка весна без біціклєта"

Система та колеса поки з "Тарантели"(з нею домовилися- вона не проти), гальмівні ручки та перекидки з запасів, сідло стокове з меріди. Замовив гальма та манетки.

Re: "Швидка настя" або "Тяжка весна без біціклєта"

Я бы ещё вынос поменял. А то руль и подседёл светлые, вынос внезапно чёрный.

Re: "Швидка настя" або "Тяжка весна без біціклєта"

Витя, поздравляю с новым проектом, приятное пииобретение img/ay

Shaltai, это макет, там и цепи нет, как бы...

Re: "Швидка настя" або "Тяжка весна без біціклєта"

novater,  приятная на вид рама!

так и просится в естественную среду обитания — хорошие дороги, на ночь парковка в отеле и по вечерам молодое божоле с ближайшего шато.

Spoiler

вертикальная  труба изогнута или искажение объектива?

Everything's gonna be just fine!

Re: "Швидка настя" або "Тяжка весна без біціклєта"

Shaltai пишет:

Я бы ещё вынос поменял

img/bs

Bob пишет:

в естественную среду обитания

хтозна, хтозна, планую влітку сюди
рама рівна, то оптична ілюзія

Re: "Швидка настя" або "Тяжка весна без біціклєта"

novater, не-не-не, во время посещения той провинции по утрам будет тяжело просыпаться и крутить педали. Мне и ходить было тяжело. И цвет рамы как бы намекает на правильный напиток.

Everything's gonna be just fine!

Re: "Швидка настя" або "Тяжка весна без біціклєта"

novater,
Виктор ещё раз поздравляю с отличной заготовкой. Мне очень цвет рамы понравился img/ay
Рама как раз для тебя,  img/bs осталось правильно укомплектоваться и усесться.

Spoiler

Gran Turismo- динамичное путешествие по асфальту на легке. Самые необходимые мелочи и банковская карта в кармане, для всего остального. Это моё скромное предположение о прямом назначении этой шикарной шоссейной рамы. На это косвенно указывает немного удлинённая геометрия, более удобная на дальних дистанциях, и наличие ушек для крыльев на передних и задних дропах.

Вынос, баранчик надо подбирать, исходя из персональной телеметрии.
По фото баранчик вообще на трековый похож, по крайней мере с этого ракурса.
В общем не затягивай с "поехалом".
На "майские" надо быть во всеоружии. img/bs  img/be  img/az
Если что обращайся, буду очень рад помочь, добрым словом а может что и по запчастям найдётся.  img/wd

Re: "Швидка настя" або "Тяжка весна без біціклєта"

leonyar,

не затягивай с "поехалом"

Затягувити точно не стану, гальма тільки завтра відправлять. Як заберу — година і "поїхало"!!!

Re: "Швидка настя" або "Тяжка весна без біціклєта"

novater,  В воскресенье жду "Настю" в гости лично. Ну и ты приезжай  img/bm  img/bj
Бггг Андрею тоже вынос не понравился. И я сразу на него напал. В смысле на вынос img/ap

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: "Швидка настя" або "Тяжка весна без біціклєта"

Винос то поправити можна, хоч маестро Кольнаго теж схоже робив, все блискуче, а винос чорний. Не розумію  img/bk
А от те що кермо з великими річами і дропами то да. Потрібно дивитися, посадка може вийти надто розтягнута.

Добавлено: 21-03-2019 22:14:23

Рік десь вибитий?

Я рухаюсь, значить я існую!

(22-03-2019 00:31:03 отредактировано novater)

Re: "Швидка настя" або "Тяжка весна без біціклєта"

Винос досить не якісно пофарбований, тому вже чухається. Чорними будуть резинки гальмівних ручок, обмотка руля червона. Винос — можливо білий.
"Швидка настя" або "Тяжка весна без біціклєта"
Ще невелика ремарочка, стосовно назви теми. "Швидка настя" не тому, що я зібрався оселитися у розділах "крокоспорт" або "довольствие туриста" , а тому, що проект має бути виконаний у найкоротші сроки. Та й саме слово "проект" доцільніше замінити на "крупно агрегатне збирання"

Re: "Швидка настя" або "Тяжка весна без біціклєта"

kisa пишет:

В воскресенье жду "Настю" в гости лично

зранку у неділю снідаєш оселедцем, запиваючи молоком. Заразом і новенький клозет на вібраційно-навантажувальну міцність перевіриш img/bm

Re: "Швидка настя" або "Тяжка весна без біціклєта"

img/bj
Клозет проверен, а тебе для скорости этот рецепт перед выездом пригодится — "Настя" будет по-настоящему быстрой img/ap

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: "Швидка настя" або "Тяжка весна без біціклєта"

novater, цей рецепт треба приберегти для гонки і піднатужуватись, коли хтось намагається обігнати.

Spoiler

Надриск (різновид художньо-декоративної штукатурки органічними матеріалами  img/bm ) на окулярах суперника одночасно обмежує видимість і слугує демотиватором.

Re: "Швидка настя" або "Тяжка весна без біціклєта"

З виносом ХВЗ та кермом ttt
"Швидка настя" або "Тяжка весна без біціклєта"

Винос ttt досить туго заходив, гвалтувати не став. Ще знайшов на ньому тріщину у зовсім несподіваному місці
"Швидка настя" або "Тяжка весна без біціклєта" 
Це винос з Тарантели
"Швидка настя" або "Тяжка весна без біціклєта"