Re: Моя вєло хата

Bob, от тут я лопухнувся. Не зважив до. На лівому 100 г.
Ізначально шатуни були як цеглина. Важкі та масивні. Полегшення не було основною метою, тоді б зірку робили з дюраля.
Це швидше фантазія художника.

Поміняти їх проблем не буде. Порівнював з іншими, поперечний переріз в моїх навіть зараз більший ніж в інших.
Трохи лякає, те як алю шатуни виходять з ладу.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Музей це добре, але мені щось перестало подобатись. Носишся як з писаною торбою, вигулюєш. От є питання туринга, а в активі музейний 541. Шкода його в хвост і гриву ганяти.

не-не-не, музей должен быть. Хоть из одного экспоната. Но должен, абы почувствовать всю радость процесса поиска и восстановления, и гордость от "Я СМОГ!" (не дракон).  Потом повесить на стенку (поставить под телевизор) и собрать такой же но правильный, для нормальной эксплуатации и под себя.

Everything's gonna be just fine!

Re: Моя вєло хата

Bob, воно так. Просто в моєму випадку все було досить просто. Прийшов комплект. Замінені дрібниці.
Так само зі стартоном, який в роботі. Навіть шукати практично нічого непотрібно, а те що потрібно,ти вже допоміг. Зараз з кривою рульовою трубою довоюю, далі легше піде.

Зі стартоном хоть є унікальність, а 541 звичайний, хоч по словам колеги Riverdale 1970 року в комплекті практично і немає.

Spoiler

залишилося переконати дружину, що музейний сохран це необхідний елемент інтерєрного декору

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Евгений76, прийшов один приде й другий.

Spoiler

спитай у Леонiда, як йому вдалося. потiм росповiстиш, бо я також ще не переконав нiяк 

Everything's gonna be just fine!

Re: Моя вєло хата

Усі-пусі, хто це в нас такий маленький...

Моя вєло хата

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Евгений76, ты таки купил новый шлем и легчайшую пательню. Или все по гаражам прячешь?  img/ag

Everything's gonna be just fine!

Re: Моя вєло хата

В мене зараз три шлема, зимовий, перо та звичайний  img/bj
Тим більше діти то святе  img/rolleyes

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Евгений76 пишет:

діти

img/ay Очень правильный велосипед намечается.
Яблочко от яблони  img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

Билетик?

Re: Моя вєло хата

LjAlex, так, він самий, завдяки колезі Bob, а от чи стане вхідним для котрої з моїх, побачимо. Дуже на це сподіваюсь.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Трохи загубився, здається тему найменшої зірки на торпедо обговорювали декілька разів.
Маю таку на 14 зубчиків. Вибачте за зовнішній вигляд, з колесом ще не працював.

Моя вєло хата
Моя вєло хата

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Таки да  img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

Евгений76 пишет:

Маю таку на 14 зубчиків

О, таки как я и опасался, цепь своей боковиной таки цепляет за пыльник, если это не отсветы какие-то на фото.

"Ненавижу, когда все шагают в ногу одинаково стриженые, одинаково одетые, с одинаковыми мыслями в одинаково пустых головах" © Кий.

Re: Моя вєло хата

DVDshnik, близько, дуже близько, але не чіпляє.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Хм, тогда возникает логичный вопрос — раз всё так хорошо со звездой 14Т на втулке Торпедо, то почему она массово не применялась в своё время, а практически везде ставили 15Т? Где-то засада должна быть...

"Ненавижу, когда все шагают в ногу одинаково стриженые, одинаково одетые, с одинаковыми мыслями в одинаково пустых головах" © Кий.