Тема: Півстоліття на велосипеді

Півстоліття на велосипеді.
Вчитель моєї школи Микола Федорович Трофімюк в свої 76 років півстоліття не розлучається з велосипедом .
Поїздка на велосипеді з туристичним знаряддям до колишнього піонертабору в Ободівку.  Загалом близько 70 км., зустріч з друзями, вечір біля вогнища,  ночівля в наметі. Вічна молодість! Гарний приклад для наслідування! img/ay
Півстоліття на велосипеді Півстоліття на велосипеді Півстоліття на велосипедіЩе в 1970-х від був організатором туристичних велопоїздок школярів по Україні. Важко уявити як можна доїхати велосипедом у повному туристичному спорядженні до Канева, Умані, Запоріжжя та і багатьох інших міст (відправна точка с. Капустяни Вінницької обл.). Але ж романтика подорожі перемагала, і в пам’яті залишались вечері біля вогнища, зоряне небо, ночівлі в наметах.
Незважаючи на певне ідеологічне забарвлення, це були цікаві та дещо авантюрні тижневі поїздки на  далекі відстані. Адже можливі поломки велотехніки, травми , не передбачувані випадки могли додати проблем. З розповідей Миколи Федоровича траплялось всіляке, але в основному подорожі  були  вдалі , а велосипеди «Україна» витримували будь які навантаження.

Півстоліття на велосипеді
Доводилось босоніж долати річки, це той момент коли  велосипед «іде» верхи на своєму водію, фото 1980-х

Півстоліття на велосипеді
Микола Федорович Трофімюк керівник групи вело походу, фото 1980-х

Півстоліття на велосипеді Півстоліття на велосипеді
Похідна екіпіровка та атсмосфера шкільних велопоходів 1970-х років

1

Re: Півстоліття на велосипеді

У дядьки рост. Вел кажется игрушечным.