Тема: Маршрутка В-39

Доброго часу товариству кроководів. img/br Давненько вже займаюсь ремонтом та лагодженням чужих велосипедів(у вільний час),а от на свою тему не було то натхнення то часу.І от,з переїздом виробництва за 20км від міста,виникла потреба в велосипеді що буде мене туди доставляти.Перепробувавши  їх

Spoiler

На разі маю тренувальний шоссер алюміньСШ,два найнери Bulls,які використовуємо з дружиною для велопоходів,та сільський Прогрес

Spoiler

Спробував їздити на найнері...навіть заміна гуми на 32 ефекту не дала,ну не для асфальту він,їдеш як по глині наче і відчуття пересування в'язне як отой Челентано у винограді.Тоді поїхав на тренувальному.Двох поїздок мені вистачило зрозуміти:Шкода мені сняряду по тим дорогам(колега SNJ підтвердить),та йта тряска...Так,я прилітав на виробництво за 20 хвилин,але розтрушувався на тому алюмінію

Тому виникла ідея зібрати собі щось із того що є в загашниках.І от найшов яМаршрутка В-39
те що колись мене вразило,як повсякденний та на пвд велосипед

Spoiler

у далекі роки,коли долар ще був по вісім,ми з братом рятували сталевих заручників з лап "прийому"металобрухту.От ця рама і лежала,чекала свого часу

Маршрутка В-39 Маршрутка В-39 Маршрутка В-39Зима попереду,тому є час,аби знов не їздити на цьому

Spoiler

Маршрутка В-39

Концепція проекту проста як Кам'яньский трамвай:доїхати з точки А в точку Б без зайвих витрат.Тобто зібрати максимально бюджетно,з того що є по коробкам-кладовкам.Проект довгограючий,мабуть на зиму,тренуючись у праці зі сталлю та черпаючи досвід у форумі

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.

Re: Маршрутка В-39

kamenskij, ну, что ж, Вы на правильном пути! Дело-то благородное!
Посылаю Вам лучи добра и желаю удачи!  img/beard

Не стоит дружить с людьми, у которых нечему научиться. Вот поэтому у меня так мало друзей. Джеймс Уотсон

Re: Маршрутка В-39

В'єтнамець, їх у нас не так багато.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Маршрутка В-39

kamenskij пишет:

та йта тряска...

img/ag А это я подтвердить могу — на таком что-то 4 года и 6000 по Киеву ездил.

kamenskij пишет:

рятували сталевих заручників

Благородненько img/ag

kamenskij пишет:

на цьому

img/ai Брр

С удовольствием понаблюдаю за проектом img/bs В моём понимании это что-то такое https://krokovod.org/forum/viewtopic.php?pid=2169#p2169 , возможно — с крыльями. Только глядя на этот проект, не вспоминайте тренировочный и вот это на высоких ободах  img/ag Я на таком по дачному посёлку по приколу ездил — норм.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Маршрутка В-39

Veksha, щіро дякую за плюс до натхненняkisa,дуже довго та вдумливо перечитував Вашу книгу,ще раз і ще раз.Звісно деякі питання залишились,та вважаю з допомогою суспільства вирішити.На перших порах- турінгова рама є,одностінні обручі є...ну а на далі готуймо капці img/ab Як щось не те буду робити,буду від них ухилятися та переосмислювати img/bnУсім дякую

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.

Re: Маршрутка В-39

На останок.От такі підійдуть?бо лежать пилом припадаютьМаршрутка В-39

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.

Re: Маршрутка В-39

Они нежные, но бегают классно. Ну и какбы жирноваты по цене для такого проекта, но если есть  img/bk  (Не в том смысле, что проект плохой, а в том, что можно можно сделать не хуже, но намного дешевле, т.е. если покупать — это излишний пафос без реального выхлопа)
Если они реально тоньше будут, чем написано — тоже перебор уже.

Что ещё коллеги скажут.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Маршрутка В-39

Доброго вечора колеги.Питаннячко як що можно.Почитавши тему колеги по в-39,не зрозумів.В мене рама 70го року,це довга чи коротка?Тай чи буде логічною тут вилка статону,бо іншої поки не маю.Тай KISA писав,додає ледь помітно-акцетованого керування.Ну й типо примірка

Spoiler

натягнув на цей жах аби подивитись як виглядають та сидять на обручі.Натягнув легко,а от у клінчер забодавсь рівняти,там сідає гарно а там вириває назовні.З магією мила та послідовних підкачуваннь вийшлоМаршрутка В-39

Базу звісно поміряти не можу,бо вілки не маю,всі інші заміри можу зробити

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.

Re: Маршрутка В-39

У "длинного" В-39 мостики "полутрубки", у "короткого" — "пластины".

А когда водка закончилась, мы обезжиривали резьбы пятилетним коньяком.
I tried [соха] And got [софа]
Мой гараж

Re: Маршрутка В-39

kamenskij пишет:

чи буде логічною тут вилка стартону

Стартони (і вилки у них) теж різні бувають. У мене на Джанго (В-39 "довгий", 1969) стоїть стартонівська, з якого саме стартона, не знаю, але по керуванню дуже подобається. А от на В-37 рідна вилка і геометрія рами з вилкою в нормі, але мені дуже не подобається керування — таке враження, що вилка "підрулює", тобто намагається повернути ще більше, ніж мені потрібно. Особливо помітно при розворотах на "п’ятачку".

Горец: "Украина" 111-441 (короткая) 1990 г. с планетаркой Nexus-3
Ветерок: "Старт-шоссе" 1986 г. (2х7, дуалы)
В-37: "Спутник" В-37 1967 г. сингл (торпедо)
Лыбидь: Ардис Либыдь "Handmade in Ukraine", 1998, сингл 46/19

Re: Маршрутка В-39

murabel, це підрулювання дратує на гладкій дорозі, особливо коли швидко їхати.  А от при швидкій їзді з маневруванням між ямами на розбитій дорозі воно допомагає, здається що велосипед сам ями об'їжджає.

Spoiler

У мене два євро-туристи, один мегастабільний я зробив швидкісним, а інший, той що сам підрулює,
зробив для розбитих доріг (він же і тягач дитячого велотрейлера).

Re: Маршрутка В-39

Сориентироваться в вилках можно здесь https://krokovod.org/forum/viewtopic.ph … 95#p105495

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Маршрутка В-39

kisa, дякую img/thank

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.

Re: Маршрутка В-39

Сьогодні медитував на втулки.На разі є три комплекти: втулки з групсету шимано105 бородатих років,миче роад рейс,тих самих років,та сш олімпійки(наче як сз?)

Spoiler

Дивлюся на 105,та розумію,що купував їх з метою побудувати класичний шоссер у майбутньому.Міче? на них касета дурних грошей коштує(а та що є геть вкатана,на 'улюблених' зірках.Сш? та я ж нібито реставрувати його хотів...

От і вирішив,до нього час дійде,нашукаю при нагоді,тому збиратиму на нихМаршрутка В-39 Маршрутка В-39 Маршрутка В-39Що скажите колеги,чи варто ці втулки використовувати?

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.

Re: Маршрутка В-39

Це вже кожен вирішує індивідуально.
Не сприймають за занудство, але це не з олімпійки, а більш пізні. На олімпійці ще були з напресованими низькими (чи середніми) фланцями.
А так втулкі хороші, правда найбільшу зірку вже пора міняти, вона добряче покатала.

Я рухаюсь, значить я існую!