Тема: Коли роверу нема,чи зламаний

Може офтоп тут але..Щось закружила мене дружина за диванний відпочинок,її та мій ровери в ремонті,та вирішили гайнути піша.Маршрут був доволі простий-обійти наше місто по колу,з найменшим заходом до цивілізації.Вийшли в легку,ну тобто меньше купляти бо в мене підготовка до велопоходу.Трохи фото
Коли роверу нема,чи зламаний Коли роверу нема,чи зламаний
Трохи помандрувавши по лісу
Коли роверу нема,чи зламаний Коли роверу нема,чи зламанийКоли роверу нема,чи зламаний Коли роверу нема,чи зламаний
Почали дуркувати та селфитись
Коли роверу нема,чи зламаний Коли роверу нема,чи зламанийКоли роверу нема,чи зламанийКоли роверу нема,чи зламанийКоли роверу нема,чи зламаний
От і прийшла пора їсти та по темному мандрувати до дому
Коли роверу нема,чи зламаний Коли роверу нема,чи зламаний Коли роверу нема,чи зламанийКоли роверу нема,чи зламаний

Ну і дорога до дому
Коли роверу нема,чи зламаний
Прийшли раді як діти! Усим пропоную робити такі вилазки,ноги ж не старі,та не тільки для педалей

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.

Re: Коли роверу нема,чи зламаний

kamenskij,
Жена красавица!
Окружающая среда экологически прекрасна!
Но ситуация, когда у кроковода меньше двух велосипедов на седока, очень тревожная  img/ai  img/ag

Re: Коли роверу нема,чи зламаний

Пафнутий, +
Найчастіша проблема вибору у кроковода : на  котрому саме велосипеді їхати.  Спочатку вибираєш велосипед, а під нього вже маршрут  img/bj

Добавлено: 03-01-2020 18:57:42

kamenskij, з одним велосипедом можуть і з секти виперти  img/bt

Re: Коли роверу нема,чи зламаний

Та ну блін,не турбуйте мені серце.Ті що в ремонті і так офтоп,бо найнери-ашани,а не встигши ще зібрати в-39 натрапив на халепу- дружина теж захотіла сталевого як вона каже олдскулу.Де брати час та гроші img/as

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.

Re: Коли роверу нема,чи зламаний

kamenskij, як ?! Як всі зразу можуть бути у ремонті? "Совпаденіє?"©

Re: Коли роверу нема,чи зламаний

Найти человека по интересам очень дорогого стоит! img/ay

Куплю вилку на "рекорд"

Re: Коли роверу нема,чи зламаний

Мда, не на чем ехать это фиаско. Но хоть так выкрутились.  img/ag

Re: Коли роверу нема,чи зламаний

kamenskij пишет:

Де брать время и деньги

Для начала нужно где-то взять правильную раму, а время и деньги найдутся.

А когда водка закончилась, мы обезжиривали резьбы пятилетним коньяком.
I tried [соха] And got [софа]
Мой гараж

Re: Коли роверу нема,чи зламаний

CustoмBicyclь так вийшло що парні для туризму ашани-найнери, мають одну ваду- амовилки.От їм торба і прийшла, я лагодив сам, але всі рем.розміри вийшли.Отдав людині яка з трупів їх повертає до життя.
Riverdale не хочу починати новий проект, не закінчивши попередній, аби не розпилювати увагу

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.