Re: Маршрутка В-39

kamenskij пишет:

маленьким штихелем

img/rolleyes сурьёзно

С трубой.. разобрать точно проще, распилив её в удобном месте, и выпаивая куски по одному. Не исключено, что удастся впихнуть замену, пользуясь упругостью рамы.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Маршрутка В-39

Доброго колеги. Вимахувався я з тою рамою, грів у два "діхлофоси" і ніфіга.Тому залишив цей процес, на img/av Почекаю поки у знайомого пайального майстра вийде час. Тому вирішив зайнятися другорядними справами. Наразі робота з переднім багажником. Трубка ф8 мм. Поки деталі
Маршрутка В-39
Та прийшлося виробити
Маршрутка В-39
Далі зварні чи пайка? роботи...Нерж
,така нерж  img/ppc

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.

Re: Маршрутка В-39

img/ag Эк Вам не дали покоя лавры коллеги Роман С  img/bm  img/ag
Трубогиб  img/ay
Если есть возможность приаргонить — так и делайте. Паять нерж не так просто, как чернуху, и припой нужен 40%. (Хотя я бы лично паял — мне-то проще шланги размотать, чем искать исполнителя, и переживать, хорошо ли он сварил.)

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Маршрутка В-39

Константин, вижу, что у коллеги есть вкус, а также индивидуальный подход img/ay.

Артемий, несколько советов:
— сначала прикрепите на место алюминиевый проволочный каркас, переспите с этими мыслями (лучше несколько ночей img/ag);
— покажите замысел окружающим (расскажите все варианты, которые крутятся в голове);
— варите, поставив раму с вилкой на колеса, переднее колесо выставьте идеально;
— понадобится как минимум 2 пары рук;
— лишнего наплавления металла не боимся (в разумных пределах), хуже если потом удалять раковины;
— будет сложно (я комбинировал трубку с прутками), у Вас же только трубка. Но выполнимо.

Spoiler

Мне кажется, или у Вас овал уже сварен и зачищен?

Удачи img/br .

Re: Маршрутка В-39

kisa, Та які лаври, ідея багажника була давня, та не було то часу, то натхнення. Колего просто підштовхнув  img/thank
Роман С., Ну десь так все і було. Намалював ескіз на папері, та пару ночей з ним поспав. Далі довго, макетно, з дроту примірював, відштовхуючись від наявного матеріалу. До суспільства виносити ідеї не буду, бо виріб пілотний. Так би мовити хочу зрозуміти що можу, та впіймати всі завтики.
Овал, як Ви підмітили, вже зварений та зачищений.
От і перший завтик. Намагався варити інвертором нерж електродами(від батька дісталась повна буд.рукавичка) Халепа ще та, гра амперами, полюсами, кутом електрода. По факту варити довго, а зачищати ще довше img/as
Тому зараз схиляюсь до пайки, та черговий раз, до збирання власного гзп  img/hitry де тільки гроші брати  img/bk

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.

Re: Маршрутка В-39

kisa пишет:

Паять нерж не так просто, как чернуху, и припой нужен 40%.

Емнип, waterlaz паял латунью подседел из нержи.

Re: Маршрутка В-39

Ага, и сам долго матерился о  приятности этого процесса. Как раз, когда я это прочитал, решил что не у меня руки кривые, раз он тоже с такими же проблемами столкнулся  img/ag
Кстати ещё бура не канает, нужен флюс 209.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Маршрутка В-39

Флюс 209 к ПСР40 и подобному нужен автоматически. Иначе первым плавится припой, а не бура, несбалансированность получается img/ab

Re: Маршрутка В-39

Не, флюс — к детали больше, чем к припою.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Маршрутка В-39

kisa,  а де можно прочитати ті матюки колеги waterlaz по такій пайці img/lupa
Аби бути готовим по практикуватися у матерщіні  img/ag

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.

Re: Маршрутка В-39

Ой, это где-то у обсосов на форуме осталось. Даже не уверен, что это в моей теме про пайку там в избранных.

Думаю, Вам своих матюков будет достаточно  img/bj  Основная засада в том, что если не припаялось — нужно всё полностью очищать до чистого металла механически.
Если появилась копоть — всё. Если флюс не растёкся — всё. Если припой по очищенному флюсом металлу не растёкся — всё. Повторные нагревы, присадки флюса или припоя не помогают. Продолжение нагрева, когда что-то не сложилось — всё. Оно не липнет, собирается каплями и кусками.

Необходимо поймать режимы этих процессов и исполнить шов с одного нагрева.

Что интересно, с первого раза у меня получилось легко и непринуждённо. Я делал нерж натяжители цепи на Табуретку. Дихлофосной горелкой на кухне на куске швеллера  img/ag
Припой был 40%, флюс 209. Думал, что это так же просто, как и остальная пайка. Но следующие попытки паять нержавейку заставили передумать  img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Маршрутка В-39

Сьогодні намалював собі сотку,хотів їхати сам, але зустрів друзів на старті, маршрут у яких був дуже близьким та й гайнув з ними.
Їхали полями селами, аби подалі від автівок
Маршрутка В-39 Маршрутка В-39
Проїжджали цікаві місця
Маршрутка В-39 Маршрутка В-39 Маршрутка В-39
Бачили користь децентралізації, ну от де ви у центрі села от таке побачите
Маршрутка В-39
Були в нас і водні процедури, побачивши струмок чи ставок, раділи як діти
Маршрутка В-39 Маршрутка В-39
Хто з нас не наївся обідом, мав можливість підкріпитися у дорозі
Маршрутка В-39
Під кінець всі звісно втомились від потужного вітру
Маршрутка В-39
Але головне, реготав  від душі з двох на електробайках. Так, спочатку вони крутили на фані, але як сіли проти вітру їх батарейки, робили сумні очі. Хтось навіть сказав, що до електробайку, треба дефриблірятор возити, аби їх відкачувати  img/ag
Отже все було у перший раз у цьому сезоні
Перша сотка, перший стрибок з парашутом

Spoiler

на крутому спуску завалилась дівчина, або проїхати по ній,бо загальмувати не встигав, або гальмувати падінням у лісополосу, обрав друге  img/bh

Та перший прокол, спустив на мінімум тиск гуми, та на першому дикому торчку покусала змія.
От такий вихідний img/thank
І от щоб я не хотів курити, по дорозі мені нагадували що треба
Маршрутка В-39
Падлюки  img/ag

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.

1

Re: Маршрутка В-39

Морква на вулиці перезимувала?

Re: Маршрутка В-39

shvorak, напевне викопали недавно. Від осені якби так лежала у кагаті, то би згнила.

Re: Маршрутка В-39

kamenskijimg/bi

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.